Porreres – Llosetense
Porreres – Llosetense: 8 Kasım 18:30, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 11. Bu sezon Porreres evinde 5 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet; Llosetense deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %32; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 13 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Porreres | Llosetense |
|---|---|---|
| Lig sırası | 5. · 18 puan | 11. · 13 puan |
| Form (son 5) | MMGGG | GMMMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,40 – 0,60 | 0,75 – 1,75 |
| 2,5 Üst biten | %40 | %50 |
| Karşılıklı gol | %40 | %25 |
| Gol yemediği | %40 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 0-1-1 (2 maç, Porreres bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Porreres iç sahada (5 maç), Llosetense deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Porreres iç sahada (5 maç) · Llosetense deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Porreres iç sahada 5 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Llosetense deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Llosetense, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPorreres
5. sıra · 18 puan · 9 maç · averaj +6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGG
Llosetense
11. sıra · 13 puan · 9 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMMG
- 31.10 Llosetense 2–0 Mercadal G
- 24.10 Alcúdia 2–0 Llosetense M
- 18.10 Llosetense 0–3 Constància M
- 11.10 Santanyí 3–0 Llosetense M
- 03.10 Llosetense 3–1 Arenal G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Porreres için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 8, yenilen 4. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Son 5 maçta Llosetense 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-9). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Porreres 0, Llosetense 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 8 Şubat 2025, Llosetense 2-0 Porreres.
Gol istatistikleri
Porreres iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 0,60 gol yedi; Llosetense dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Porreres %40, Llosetense %25. İlk yarıyı önde kapatma: Porreres 3/5, Llosetense 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,62, 0 – 3,15, 2 – 3,83. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,70.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %32; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 13 gol yediler.
- Sıralama
- 5. (18 p) – 11. (13 p)
- Form (son 5)
- GGGMM – GMMMG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,62 – 3,15 – 3,83
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 6/9 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %75 3/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (9 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,75 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %22 2/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %67 6/9 | %60 3/5 |
| Berabere | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Geride | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %56 5/9 | %75 3/4 |
| Geride | %33 3/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Porreres (9 maç)
Llosetense (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Porreres (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 4 | 0 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Llosetense (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Kartlar
Porreres
Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Llosetense
Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 11 puan durumu · Tercera: Group 11
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Platges Calvià | 10 | +14 | 24 |
| 2 | Ibiza Islas Pitiusas | 9 | +12 | 21 |
| 3 | Constància | 10 | +10 | 19 |
| 4 | Manacor | 9 | +9 | 18 |
| 5 | Porreres | 9 | +6 | 18 |
| 6 | PE Sant Jordi | 9 | +6 | 16 |
| 7 | Cardassar | 9 | +5 | 14 |
| 8 | Formentera | 8 | +5 | 14 |
| 9 | Santanyí | 9 | +4 | 14 |
| 10 | Binissalem | 9 | +1 | 13 |
| 11 | Llosetense | 9 | -1 | 13 |
| 12 | Alcúdia | 10 | -5 | 12 |
| 13 | Mercadal | 10 | -7 | 9 |
| 14 | Andratx | 9 | -6 | 6 |
| 15 | Migjorn | 9 | -11 | 5 |
| 16 | Sineu | 9 | -11 | 5 |
| 17 | Arenal | 9 | -14 | 4 |
| 18 | Inter Ibiza | 8 | -17 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Platges Calvià | 5 | +7 | 12 |
| 2 | Porreres | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Constància | 5 | +6 | 11 |
| 4 | Manacor | 4 | +6 | 10 |
| 5 | Ibiza Islas Pitiusas | 4 | +4 | 10 |
| 6 | Llosetense | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Formentera | 4 | +5 | 9 |
| 8 | Alcúdia | 5 | +4 | 9 |
| 9 | PE Sant Jordi | 4 | +4 | 8 |
| 10 | Cardassar | 4 | +4 | 7 |
| 11 | Santanyí | 5 | +2 | 6 |
| 12 | Binissalem | 4 | +1 | 6 |
| 13 | Andratx | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Migjorn | 5 | -4 | 4 |
| 15 | Sineu | 5 | -5 | 4 |
| 16 | Mercadal | 5 | -7 | 2 |
| 17 | Arenal | 5 | -7 | 1 |
| 18 | Inter Ibiza | 4 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Platges Calvià | 5 | +7 | 12 |
| 2 | Ibiza Islas Pitiusas | 5 | +8 | 11 |
| 3 | Constància | 5 | +4 | 8 |
| 4 | Manacor | 5 | +3 | 8 |
| 5 | PE Sant Jordi | 5 | +2 | 8 |
| 6 | Santanyí | 4 | +2 | 8 |
| 7 | Cardassar | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Binissalem | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Mercadal | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Porreres | 4 | +2 | 6 |
| 11 | Formentera | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Llosetense | 4 | -4 | 3 |
| 13 | Arenal | 4 | -7 | 3 |
| 14 | Alcúdia | 5 | -9 | 3 |
| 15 | Andratx | 5 | -6 | 1 |
| 16 | Sineu | 4 | -6 | 1 |
| 17 | Migjorn | 4 | -7 | 1 |
| 18 | Inter Ibiza | 4 | -10 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Deplasman Alt/Üst 0.5
