← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 1131 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

CD Llosetense 2-0 CE Mercadal: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Llosetense
2–0İY 1–0
CE Mercadal
Maç sonu

CD Llosetense 2–0 CE Mercadal (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

CD Llosetense – CE Mercadal maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CD Llosetense üstte · CE Mercadal altta

01530İY607590 20' gol (CD Llosetense)90+5' gol (CD Llosetense)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 20' gol (CD Llosetense)
  • 90+5' gol (CD Llosetense)

Maç olayları

  1. CD LlosetenseCE Mercadal
  2. Gol 2–090+5'
  3. Gol 1–020'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Llosetense
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%44 4/9%60 3/5
Beraberlik%11 1/9%20 1/5
Mağlubiyet%44 4/9%20 1/5
CE Mercadal
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%20 2/10%40 2/5
Beraberlik%30 3/10%20 1/5
Mağlubiyet%50 5/10%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Llosetense
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,11 (10 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,22 (11 gol)0,80 (4 gol)
CE Mercadal
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (10 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,70 (17 gol)1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Llosetense
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%22 2/9%20 1/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%44 4/9%40 2/5
3,5 Üst%22 2/9%20 1/5
Gol yememe%33 3/9%60 3/5
CE Mercadal
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%70 7/10%40 2/5
1,5 Üst%90 9/10%80 4/5
2,5 Üst%40 4/10%20 1/5
3,5 Üst%20 2/10%0 0/5
Gol yememe%10 1/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Llosetense
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%11 1/9%20 1/5
Berabere%56 5/9%40 2/5
Geride%33 3/9%40 2/5
CE Mercadal
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%20 1/5
Berabere%33 3/9%60 3/5
Geride%44 4/9%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Llosetense (9 maç)

1/111/X01/20X/12X/X1X/222/112/X02/22

CE Mercadal (9 maç)

1/111/X01/21X/11X/X1X/212/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Llosetense (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 1
31-45 0 0
46-60 0 1
61-75 1 2
76-90 3 1

CE Mercadal (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 0 2
31-45 0 2
46-60 1 0
61-75 0 4
76-90 4 3

Kartlar

CD Llosetense

Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

CE Mercadal

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Llosetense için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 10. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Mercadal 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-11).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Llosetense 6 – Mercadal 2; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Nisan 2026, Llosetense 6-1 Mercadal.

Sıralama
11. (10 p) – 12. (8 p)
Form (son 5)
MMMGG – MGMMB
H2H (G-B-M)
6-2-2 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,63 – 3,14 – 3,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Llosetense iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,00 gol yedi; Mercadal dış saha 4 maçta 1,25 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Llosetense %25, Mercadal %50. İlk yarıyı önde kapatma: Llosetense 0/4, Mercadal 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,14, 2 – 3,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,85. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 11 puan durumu · Tercera: Group 11

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Platges Calvià 10802 228 +1424 GGGGG
2Ibiza Islas Pitiusas 9630 142 +1221 GGBBG
3Constància 10541 166 +1019 GGBBB
4Manacor 9531 1910 +918 GMBBB
5Porreres 9603 159 +618 MMGGG
6PE Sant Jordi 9441 1610 +616 BGBGB
7Cardassar 9423 1611 +514 GGMBM
8Formentera 8422 138 +514 GMGMG
9Santanyí 9351 106 +414 GGBBM
10Binissalem 9414 1413 +113 GGBGG
11Llosetense 9414 1011 -113 GMMMG
12Alcúdia 10406 1318 -512 GGMMM
13Mercadal 10235 1017 -79 MGMMB
14Andratx 9135 1218 -66 MMMBM
15Migjorn 9126 1021 -115 MMBBM
16Sineu 9126 819 -115 MMBBG
17Arenal 9117 620 -144 MMBMM
18Inter Ibiza 8026 421 -172 MBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Platges Calvià 5401 114 +712
2Porreres 5401 73 +412
3Constància 5320 93 +611
4Manacor 4310 104 +610
5Ibiza Islas Pitiusas 4310 51 +410
6Llosetense 5311 74 +310
7Formentera 4301 105 +59
8Alcúdia 5302 95 +49
9PE Sant Jordi 4220 62 +48
10Cardassar 4211 84 +47
11Santanyí 5131 64 +26
12Binissalem 4202 76 +16
13Andratx 4121 77 05
14Migjorn 5113 48 -44
15Sineu 5113 813 -54
16Mercadal 5023 512 -72
17Arenal 5014 310 -71
18Inter Ibiza 4013 29 -71
#TakımOGBMAYAVP
1Platges Calvià 5401 114 +712
2Ibiza Islas Pitiusas 5320 91 +811
3Constància 5221 73 +48
4Manacor 5221 96 +38
5PE Sant Jordi 5221 108 +28
6Santanyí 4220 42 +28
7Cardassar 5212 87 +17
8Binissalem 5212 77 07
9Mercadal 5212 55 07
10Porreres 4202 86 +26
11Formentera 4121 33 05
12Llosetense 4103 37 -43
13Arenal 4103 310 -73
14Alcúdia 5104 413 -93
15Andratx 5014 511 -61
16Sineu 4013 06 -61
17Migjorn 4013 613 -71
18Inter Ibiza 4013 212 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,63X3,1423,90

Çifte şans

1X1,09121,16X21,68

Karşılıklı gol

Var1,75Yok1,62

2,5 Alt / Üst

Alt1,55Üst1,85

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 11'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.