← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 114 Kasım 2026 · 22:00 TSİ

UE Porreres 1-0 UD Alcudia: Maç Sonucu ve İstatistikleri

UE Porreres
1–0İY 0–0
UD Alcudia
Maç sonu

UE Porreres 1–0 UD Alcudia (4 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

UE Porreres – UD Alcudia maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: R. Cuenca 90+7' (UE Porreres).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

UE Porreres üstte · UD Alcudia altta

01530İY607590 90+7' gol: R. Cuenca (UE Porreres)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 90+7' gol: R. Cuenca (UE Porreres)

Maç olayları

  1. UE PorreresUD Alcudia
  2. Gol R. Cuenca 1–090+7'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

UE Porreres
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%67 6/9%80 4/5
Beraberlik%0 0/9%0 0/5
Mağlubiyet%33 3/9%20 1/5
UD Alcudia
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%40 4/10%20 1/5
Beraberlik%0 0/10%0 0/5
Mağlubiyet%60 6/10%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

UE Porreres
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,67 (15 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,00 (9 gol)0,60 (3 gol)
UD Alcudia
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç1,80 (18 gol)2,60 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

UE Porreres
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%56 5/9%40 2/5
1,5 Üst%67 6/9%60 3/5
2,5 Üst%56 5/9%40 2/5
3,5 Üst%22 2/9%0 0/5
Gol yememe%22 2/9%40 2/5
UD Alcudia
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%30 3/10%40 2/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%60 6/10%60 3/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%30 3/10%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

UE Porreres
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%67 6/9%60 3/5
Berabere%11 1/9%20 1/5
Geride%22 2/9%20 1/5
UD Alcudia
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%20 2/10%20 1/5
Berabere%30 3/10%20 1/5
Geride%50 5/10%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

UE Porreres (9 maç)

1/151/X01/21X/11X/X0X/202/102/X02/22

UD Alcudia (10 maç)

1/121/X01/20X/12X/X0X/212/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

UE Porreres (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 2 1
31-45 4 0
46-60 0 2
61-75 2 2
76-90 3 2

UD Alcudia (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 0 4
31-45 2 2
46-60 0 1
61-75 1 2
76-90 1 2

Kartlar

UE Porreres

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

UD Alcudia

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Porreres 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-5). Son 5 maçta Alcúdia 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-11).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Porreres 0, Alcúdia 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 26 Nisan 2025, Alcúdia 1-1 Porreres.

Sıralama
6. (15 p) – 11. (12 p)
Form (son 5)
GGMMG – MGGMM
H2H (G-B-M)
0-1-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,36 – 3,71 – 5,24
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Porreres iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,75 gol yedi; Alcúdia dış saha 4 maçta 1,00 attı, 3,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Porreres %50, Alcúdia %50. İlk yarıyı önde kapatma: Porreres 3/4, Alcúdia 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,36, 0 – 3,71, 2 – 5,24. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,79, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,66.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 11 puan durumu · Tercera: Group 11

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Platges Calvià 10802 228 +1424 GGGGG
2Ibiza Islas Pitiusas 9630 142 +1221 GGBBG
3Constància 10541 166 +1019 GGBBB
4Manacor 9531 1910 +918 GMBBB
5Porreres 9603 159 +618 MMGGG
6PE Sant Jordi 9441 1610 +616 BGBGB
7Cardassar 9423 1611 +514 GGMBM
8Formentera 8422 138 +514 GMGMG
9Santanyí 9351 106 +414 GGBBM
10Binissalem 9414 1413 +113 GGBGG
11Llosetense 9414 1011 -113 GMMMG
12Alcúdia 10406 1318 -512 GGMMM
13Mercadal 10235 1017 -79 MGMMB
14Andratx 9135 1218 -66 MMMBM
15Migjorn 9126 1021 -115 MMBBM
16Sineu 9126 819 -115 MMBBG
17Arenal 9117 620 -144 MMBMM
18Inter Ibiza 8026 421 -172 MBMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Platges Calvià 5401 114 +712
2Porreres 5401 73 +412
3Constància 5320 93 +611
4Manacor 4310 104 +610
5Ibiza Islas Pitiusas 4310 51 +410
6Llosetense 5311 74 +310
7Formentera 4301 105 +59
8Alcúdia 5302 95 +49
9PE Sant Jordi 4220 62 +48
10Cardassar 4211 84 +47
11Santanyí 5131 64 +26
12Binissalem 4202 76 +16
13Andratx 4121 77 05
14Migjorn 5113 48 -44
15Sineu 5113 813 -54
16Mercadal 5023 512 -72
17Arenal 5014 310 -71
18Inter Ibiza 4013 29 -71
#TakımOGBMAYAVP
1Platges Calvià 5401 114 +712
2Ibiza Islas Pitiusas 5320 91 +811
3Constància 5221 73 +48
4Manacor 5221 96 +38
5PE Sant Jordi 5221 108 +28
6Santanyí 4220 42 +28
7Cardassar 5212 87 +17
8Binissalem 5212 77 07
9Mercadal 5212 55 07
10Porreres 4202 86 +26
11Formentera 4121 33 05
12Llosetense 4103 37 -43
13Arenal 4103 310 -73
14Alcúdia 5104 413 -93
15Andratx 5014 511 -61
16Sineu 4013 06 -61
17Migjorn 4013 613 -71
18Inter Ibiza 4013 212 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,36X3,7125,24

Çifte şans

1X1,07121,09X22,04

Karşılıklı gol

Var1,68Yok1,66

2,5 Alt / Üst

Alt1,79Üst1,58

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.