Toulouse 0-0 Troyes: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Toulouse 0–0 Troyes (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 7–8, isabetli şut 3–0, topa sahip olma %63–%37, korner 4–2.
Maç özeti
Toulouse – Troyes maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Toulouse 0,7 – 0,4 Troyes.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Toulouse: Jens Berthel Askou · Troyes: S. Dumont
Maç akışı
Toulouse üstte · Troyes altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' sarı kart: Rafik Messali (Toulouse)
- 25' sarı kart: Aron Dønnum (Toulouse)
- 36' sarı kart: Junior Diaz (Troyes)
- 39' sarı kart: Cristian Casseres (Toulouse)
- 40' sarı kart: Timothee Nkada (Troyes)
- 58' oyuncu değişikliği: Rafik Messali ↔ Alexis Vossah (Toulouse)
- 67' oyuncu değişikliği: Aron Dønnum ↔ Ilyas Azizi (Toulouse)
- 73' oyuncu değişikliği: Renaud Ripart ↔ Jérémy Le Douaron (Troyes)
- 73' oyuncu değişikliği: Timothee Nkada ↔ Kandet Diawara (Troyes)
- 83' sarı kart: Niko Sigur (Toulouse)
- 84' oyuncu değişikliği: Jacen Russell-Rowe ↔ Santiago Hidalgo (Toulouse)
- 84' oyuncu değişikliği: Thomas Jorgensen ↔ Niklas Schmidt (Toulouse)
- 88' sarı kart: Jens Berthel Askou (Toulouse)
- 89' sarı kart: Alexis Vossah (Toulouse)
- 90' oyuncu değişikliği: Mouhamed Diop ↔ Iron Gomis (Troyes)
- 90+3' sarı kart: Mark McKenzie (Toulouse)
Maç olayları
- ToulouseTroyes
- Mark McKenzieSarı kart90+3'
- 90'Mouhamed Diop ↔ Iron GomisOyuncu değişikliği
- Alexis VossahSarı kart89'
- Jens Berthel AskouSarı kart88'
- Jacen Russell-Rowe ↔ Santiago HidalgoOyuncu değişikliği84'
- Thomas Jorgensen ↔ Niklas SchmidtOyuncu değişikliği84'
- Niko SigurSarı kart83'
- 73'Renaud Ripart ↔ Jérémy Le DouaronOyuncu değişikliği
- 73'Timothee Nkada ↔ Kandet DiawaraOyuncu değişikliği
- Aron Dønnum ↔ Ilyas AziziOyuncu değişikliği67'
- Rafik Messali ↔ Alexis VossahOyuncu değişikliği58'
- 40'Timothee NkadaSarı kart
- Cristian CasseresSarı kart39'
- 36'Junior DiazSarı kart
- Rafik MessaliSarı kart25'
- Aron DønnumSarı kart25'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (15 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,70 (7 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,80 düşük | 0,40 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,70 (17 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,21 yüksek | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 11.–12. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 9.–10. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10ligde 18. · lig ortalamasından 30 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %30 3/10ligde 17. · lig ortalamasından 28 puan düşük | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,1 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,4 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 6,8 |
| 6,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %80 4/5 |
| Geride | %30 3/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Geride | %50 5/10 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Toulouse (10 maç)
Troyes (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Toulouse (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 8 | 0 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Troyes (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 0 | 4 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Kartlar
Toulouse
Sarı 22 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,2)
Troyes
Sarı 18 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Toulouse: iç saha, 5 maç · Troyes: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Toulouse – Troyes ilk 11'ler
Toulouse · 4-4-2
- 16G. RestesK
- 22R. MessaliD25' sarı kart 25. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 3M. McKenzieD90+3' sarı kart 90+3. dk
- 2R. NicolaisenD
- 12C. TapéD
- 15A. DønnumO25' sarı kart 25. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 23C. CásseresO39' sarı kart 39. dk
- 14N. SigurO83' sarı kart 83. dk
- 8T. JørgensenO84' oyundan çıktı 84. dk
- 13J. Russell-RoweF84' oyundan çıktı 84. dk
- 20C. TengstedtF
- 6A. VossahO58' oyuna girdi 58. dk89' sarı kart 89. dk
- 1T. CollinK
- 37Y. AziziF67' oyuna girdi 67. dk
- 18M. AmougouO
- 94I. DialloD
- 9S. HidalgoF84' oyuna girdi 84. dk
- 5S. KoumbassaD
- 31N. SchmidtO84' oyuna girdi 84. dk
- 7Julián VignoloF
Teknik direktör: Jens Berthel Askou
Troyes · 4-3-3
- 40H. KonatéK
- 2L. MaronnierD
- 6A. MonfrayD
- 4M. DiazD36' sarı kart 36. dk
- 5P. GozziD
- 17A. MilleO
- 29D. KarimO
- 8M. DiopO90' oyundan çıktı 90. dk
- 10M. IfnaouiF
- 20R. RipartF73' oyundan çıktı 73. dk
- 23T. NkadaF40' sarı kart 40. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 33P. BeachK
- 7K. DiawaraF73' oyuna girdi 73. dk
- 11I. GomisO90' oyuna girdi 90. dk
- 22H. PicardO
- 26A. PhliponeauO
- 9J. Le DouaronF73' oyuna girdi 73. dk
- 36I. SoukounaO
- 31Noah DonkorD
- 34Lassana SimakhaD
Teknik direktör: S. Dumont
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Fransa · Ligue 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Toulouse 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Troyes son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 3 gol attı, 15 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Toulouse 4, Troyes 0 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Şubat 2023, Toulouse 4-1 Troyes.
- Sıralama
- 12. (9 p) – 17. (4 p)
- Form (son 5)
- GBGBM – MMMMM
- H2H (G-B-M)
- 4-3-0 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %43
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %43
- Korner ort. (maç)
- 8,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,40 – 4,25 – 5,20
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Toulouse bu sezon 7 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,57 gol yedi; Troyes bu sezon 7 maçta 0,71 attı, 2,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Toulouse %71, Troyes %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Toulouse %57, Troyes %43. İlk yarıyı önde kapatma: Toulouse 0/7, Troyes 1/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Toulouse 4,1, Troyes 7,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,9. Maç başına kart: Toulouse 1,6, Troyes 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,40, 0 – 4,25, 2 – 5,20. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,20, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,98.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 10 | +12 | 23 |
| 2 | Paris FC | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Lille | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Lyon | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | +7 | 15 |
| 7 | Monaco | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Stade Brestois 29 | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 10 | -11 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | -8 | 8 |
| 16 | Estac Troyes | 10 | -10 | 8 |
| 17 | Le Mans | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | -11 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lyon | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Rennes | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Paris FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Nice | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Lille | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Marseille | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Lens | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Paris Saint Germain | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Monaco | 4 | +3 | 8 |
| 10 | Strasbourg | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Toulouse | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Auxerre | 5 | -1 | 7 |
| 13 | Lorient | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Le Mans | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Stade Brestois 29 | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Angers | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Estac Troyes | 5 | -6 | 4 |
| 18 | Le Havre | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Stade Brestois 29 | 5 | +2 | 8 |
| 3 | Lille | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Paris FC | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Monaco | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Marseille | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Toulouse | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Lorient | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Lens | 5 | -1 | 4 |
| 10 | Lyon | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Angers | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Estac Troyes | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Nice | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Strasbourg | 6 | -7 | 3 |
| 15 | Rennes | 4 | -7 | 3 |
| 16 | Auxerre | 5 | -10 | 3 |
| 17 | Le Mans | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Le Havre | 4 | -3 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar
- 17:00 Monaco 1–1 Lille
- 19:15 AJ Auxerre 1–1 Le Mans
- 19:15 Angers 0–0 Lorient
- 19:15 Marsilya 4–3 Le Havre
- 19:15 Rennes 3–0 Strasbourg
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
