← Maçlar
Fransa · Ligue 1 · 8. hafta25 Ekim 2026 · 19:15 TSİ

Rennes 3-0 Strasbourg: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Rennes
3–0İY 2–0
Strasbourg
Maç sonu

Rennes 3–0 Strasbourg (25 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 14–12, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %47–%53, korner 2–5.

Maç özeti

Rennes – Strasbourg maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Boulaye Dia 34', Sebastian Szymański 41', 61' (Rennes). xG: Rennes 1,6 – 0,9 Strasbourg.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Rennes: F. Haise · Strasbourg: Hugo Oliveira

İki takımı karşılaştır →

Maç akışı

Rennes üstte · Strasbourg altta

01530İY607590 33' sarı kart: Gessime Yassine (Strasbourg)34' gol: Boulaye Dia (Rennes)41' gol: Sebastian Szymański (Rennes)45' oyuncu değişikliği: Dario Essugo ↔ Yaya Dieme (Strasbourg)↔56' sarı kart: Boulaye Dia (Rennes)61' gol: Sebastian Szymański (Rennes)64' oyuncu değişikliği: Mousa Al-Tamari ↔ Adrien Thomasson (Rennes)↔64' oyuncu değişikliği: Boulaye Dia ↔ Eliezer Mayenda (Rennes)↔65' sarı kart: Giovanni Reyna (Strasbourg)70' oyuncu değişikliği: Conrad Harder ↔ Jacobo Ortega (Strasbourg)↔70' oyuncu değişikliği: Diogo Sousa ↔ Samir El-Mourabet (Strasbourg)↔70' oyuncu değişikliği: Gessime Yassine ↔ Martial Godo (Strasbourg)↔71' oyuncu değişikliği: Mahamadou Nagida ↔ Quentin Merlin (Rennes)↔78' oyuncu değişikliği: Mahdi Camara ↔ Djaoui Cissé (Rennes)↔78' oyuncu değişikliği: Sebastian Szymański ↔ Ludovic Blas (Rennes)↔84' oyuncu değişikliği: Giovanni Reyna ↔ Omari Kellyman (Strasbourg)↔87' sarı kart: Pape Demba Diop (Strasbourg)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 33' sarı kart: Gessime Yassine (Strasbourg)
  • 34' gol: Boulaye Dia (Rennes)
  • 41' gol: Sebastian Szymański (Rennes)
  • 45' oyuncu değişikliği: Dario Essugo ↔ Yaya Dieme (Strasbourg)
  • 56' sarı kart: Boulaye Dia (Rennes)
  • 61' gol: Sebastian Szymański (Rennes)
  • 64' oyuncu değişikliği: Mousa Al-Tamari ↔ Adrien Thomasson (Rennes)
  • 64' oyuncu değişikliği: Boulaye Dia ↔ Eliezer Mayenda (Rennes)
  • 65' sarı kart: Giovanni Reyna (Strasbourg)
  • 70' oyuncu değişikliği: Conrad Harder ↔ Jacobo Ortega (Strasbourg)
  • 70' oyuncu değişikliği: Diogo Sousa ↔ Samir El-Mourabet (Strasbourg)
  • 70' oyuncu değişikliği: Gessime Yassine ↔ Martial Godo (Strasbourg)
  • 71' oyuncu değişikliği: Mahamadou Nagida ↔ Quentin Merlin (Rennes)
  • 78' oyuncu değişikliği: Mahdi Camara ↔ Djaoui Cissé (Rennes)
  • 78' oyuncu değişikliği: Sebastian Szymański ↔ Ludovic Blas (Rennes)
  • 84' oyuncu değişikliği: Giovanni Reyna ↔ Omari Kellyman (Strasbourg)
  • 87' sarı kart: Pape Demba Diop (Strasbourg)

Maç olayları

  1. RennesStrasbourg
  2. 87'Pape Demba DiopSarı kart
  3. 84'Giovanni Reyna ↔ Omari KellymanOyuncu değişikliği
  4. Mahdi Camara ↔ Djaoui CisséOyuncu değişikliği78'
  5. Sebastian Szymański ↔ Ludovic BlasOyuncu değişikliği78'
  6. Mahamadou Nagida ↔ Quentin MerlinOyuncu değişikliği71'
  7. 70'Conrad Harder ↔ Jacobo OrtegaOyuncu değişikliği
  8. 70'Diogo Sousa ↔ Samir El-MourabetOyuncu değişikliği
  9. 70'Gessime Yassine ↔ Martial GodoOyuncu değişikliği
  10. 65'Giovanni ReynaSarı kart
  11. Mousa Al-Tamari ↔ Adrien ThomassonOyuncu değişikliği64'
  12. Boulaye Dia ↔ Eliezer MayendaOyuncu değişikliği64'
  13. Gol Sebastian Szymański 3–0Asist: Mousa Al-Tamari61'
  14. Boulaye DiaSarı kart56'
  15. 45'Dario Essugo ↔ Yaya DiemeOyuncu değişikliği
  16. Gol Sebastian Szymański 2–0Asist: Mahamadou Nagida41'
  17. Gol Boulaye Dia 1–0Asist: Przemysław Frankowski34'
  18. Boulaye DiaVAR: gol onaylandı34'
  19. 33'Gessime YassineSarı kart

Maç istatistikleri

RennesStrasbourg
47%Topa sahip olma53%
1,57Beklenen gol (xG)0,91
14Toplam şut12
4İsabetli şut4
6İsabetsiz şut4
4Engellenen şut4
7Ceza sahası içi şut6
7Ceza sahası dışı şut6
2Korner5
1Ofsayt0
10Faul17
1Sarı kart3
0Kırmızı kart0
3Kurtarış1
475Pas530
398İsabetli pas432

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%56 5/9%80 4/5
Beraberlik%11 1/9%20 1/5
Mağlubiyet%33 3/9%0 0/5
Strasbourg
Toplam (10)Dış saha (6)
Galibiyet%30 3/10%17 1/6
Beraberlik%10 1/10%0 0/6
Mağlubiyet%60 6/10%83 5/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,22 (20 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,72 yüksek2,60 (13 gol)
Yediği gol / maç2,11 (19 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,62 yüksek1,00 (5 gol)
Strasbourg
Toplam (10)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,80 (18 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,30 yüksek1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç2,20 (22 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,71 yüksek2,67 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%67 6/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%89 8/9%80 4/5
2,5 Üst%89 8/9ligde 2. · lig ortalamasından 31 puan yüksek%80 4/5
3,5 Üst%67 6/9%60 3/5
Gol yememe%22 2/9%40 2/5
Strasbourg
Toplam (10)Dış saha (6)
KG Var%80 8/10ligde 1.–2. · lig ortalamasından 20 puan yüksek%67 4/6
1,5 Üst%100 10/10%100 6/6
2,5 Üst%90 9/10ligde 1. · lig ortalamasından 32 puan yüksek%100 6/6
3,5 Üst%50 5/10%50 3/6
Gol yememe%0 0/10%0 0/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)11,411,2
7,5 Üst%78 7/9%80 4/5
8,5 Üst%67 6/9%60 3/5
9,5 Üst%67 6/9%60 3/5
10,5 Üst%56 5/9%40 2/5
Strasbourg
Toplam (10)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)7,36,8
7,5 Üst%50 5/10%33 2/6
8,5 Üst%40 4/10%17 1/6
9,5 Üst%10 1/10%17 1/6
10,5 Üst%10 1/10%17 1/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
Maç başı kart5,04,6
2,5 Üst%89 8/9%100 5/5
3,5 Üst%89 8/9%100 5/5
4,5 Üst%56 5/9%40 2/5
5,5 Üst%44 4/9%20 1/5
Strasbourg
Toplam (10)Dış saha (6)
Maç başı kart3,63,8
2,5 Üst%60 6/10%67 4/6
3,5 Üst%60 6/10%67 4/6
4,5 Üst%30 3/10%33 2/6
5,5 Üst%10 1/10%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut12,311,4
6,5 Üst%100 9/9%100 5/5
7,5 Üst%100 9/9%100 5/5
8,5 Üst%78 7/9%80 4/5
9,5 Üst%67 6/9%60 3/5
Strasbourg
Toplam (10)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut10,510,5
6,5 Üst%90 9/10%100 6/6
7,5 Üst%90 9/10%100 6/6
8,5 Üst%70 7/10%83 5/6
9,5 Üst%40 4/10%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%44 4/9%60 3/5
Berabere%22 2/9%40 2/5
Geride%33 3/9%0 0/5
Strasbourg
Toplam (10)Dış saha (6)
Önde%30 3/10%17 1/6
Berabere%30 3/10%33 2/6
Geride%40 4/10%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rennes (9 maç)

1/131/X11/20X/12X/X0X/202/102/X02/23

Strasbourg (10 maç)

1/121/X01/21X/10X/X1X/222/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rennes (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 1 2
31-45 3 3
46-60 3 2
61-75 2 2
76-90 3 4

Strasbourg (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 0
31-45 3 4
46-60 3 2
61-75 2 3
76-90 6 7

Kartlar

Rennes

Sarı 21 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,3)

Strasbourg

Sarı 18 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Rennes: iç saha, 5 maç · Strasbourg: dış saha, 6 maç

RennesStrasbourg
%50,0Topa sahip olma%49,5
2,09Beklenen gol (xG)0,94
17,4Toplam şut10,2
6,6İsabetli şut4,3
10,8Ceza sahası içi şut6,3
5,0Korner2,2
467Pas494
%83Pas isabeti%86
3,6Kurtarış3,5
11,8Faul13,3
1,2Ofsayt0,7
2,2Sarı kart2,0
0,00Kırmızı kart0,17

Rakiplerine izin verdikleri

1,85Rakibin xG'si1,73
13,6Rakibin şutu15,7
4,8Rakibin isabetli şutu6,2
6,2Rakibin korneri4,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Rennes – Strasbourg ilk 11'ler

Rennes · 5-3-2

  1. 30B. SambaK
  2. 95P. FrankowskiD34' asist 34. dk
  3. 48A. Ait BoudlalD
  4. 4C. CresswellD
  5. 24A. RouaultD
  6. 18M. NagidaD41' asist 41. dk71' oyundan çıktı 71. dk
  7. 17S. SzymańskiO41' gol 41. dk61' gol 61. dk78' oyundan çıktı 78. dk
  8. 21V. RongierO
  9. 45M. CamaraO78' oyundan çıktı 78. dk
  10. 22B. DiaF34' gol 34. dk56' sarı kart 56. dk64' oyundan çıktı 64. dk
  11. 11Mousa TamariF61' asist 61. dk64' oyundan çıktı 64. dk
Yedekler

Teknik direktör: F. Haise

Strasbourg · 4-2-3-1

  1. 1F. JörgensenK
  2. 16G. AntwiD
  3. 4J. MitchellD
  4. 31Abdoul Karim CoulibalyD
  5. 36OsoD
  6. 21P. DiopO87' sarı kart 87. dk
  7. 14Dário EssugoO45' oyundan çıktı 45. dk
  8. 80Gessime YassineO33' sarı kart 33. dk70' oyundan çıktı 70. dk
  9. 23Diogo SousaO70' oyundan çıktı 70. dk
  10. 10G. ReynaO65' sarı kart 65. dk84' oyundan çıktı 84. dk
  11. 40C. HarderF70' oyundan çıktı 70. dk
Yedekler

Teknik direktör: Hugo Oliveira

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Rennes için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 11, yenilen 12. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Strasbourg son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 10 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 17 kez karşılaştı: Rennes 10, Strasbourg 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, Strasbourg 0-3 Rennes.

Sıralama
7. (13 p) – 14. (7 p)
Form (son 5)
BMGGM – MMMBG
H2H (G-B-M)
10-2-5 (17 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
Korner ort. (maç)
9,4
iddaa MS 1-0-2
1,62 – 3,91 – 3,72
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Rennes iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,25 gol yedi; Strasbourg dış saha 4 maçta 2,00 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Rennes %75, Strasbourg %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rennes %75, Strasbourg %75. İlk yarıyı önde kapatma: Rennes 2/4, Strasbourg 1/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Rennes 5,8, Strasbourg 1,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Rennes 2,5, Strasbourg 1,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,62, 0 – 3,91, 2 – 3,72. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,55, Üst 1,34. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,45.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %88; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 22 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Paris Saint Germain 10721 2210 +1223 GGGGG
2Paris FC 10622 1710 +720 MGMGG
3Lille 9531 126 +618 MGBBG
4Lyon 9522 157 +817 GMGMG
5Rennes 9513 2019 +116 MGMGM
6Marseille 9504 2013 +715 MGGGG
7Monaco 9432 1210 +215 GBMBM
8Nice 9423 1312 +114 GGMGG
9Lens 9414 1613 +313 MGGGM
10Toulouse 10343 1514 +113 BGBMG
11Stade Brestois 29 9333 1612 +412 MGBMG
12Lorient 9333 78 -112 MGGBM
13Strasbourg 10316 1822 -410 MMMGM
14Auxerre 10316 1324 -1110 MGBMM
15Angers 9225 917 -88 GMMBM
16Estac Troyes 10226 717 -108 MMBGM
17Le Mans 9144 1118 -77 GMMBM
18Le Havre 9027 920 -112 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Lyon 5410 123 +913
2Rennes 5410 135 +813
3Paris FC 5410 125 +713
4Nice 5320 105 +511
5Lille 5320 73 +411
6Marseille 5302 138 +59
7Lens 4301 95 +49
8Paris Saint Germain 4301 73 +49
9Monaco 4220 74 +38
10Strasbourg 4211 96 +37
11Toulouse 5212 66 07
12Auxerre 5212 56 -17
13Lorient 5212 56 -17
14Le Mans 4121 68 -25
15Stade Brestois 29 4112 86 +24
16Angers 5113 59 -44
17Estac Troyes 5113 511 -64
18Le Havre 5014 311 -81
#TakımOGBMAYAVP
1Paris Saint Germain 6420 157 +814
2Stade Brestois 29 5221 86 +28
3Lille 4211 53 +27
4Paris FC 5212 55 07
5Monaco 5212 56 -17
6Marseille 4202 75 +26
7Toulouse 5131 98 +16
8Lorient 4121 22 05
9Lens 5113 78 -14
10Lyon 4112 34 -14
11Angers 4112 48 -44
12Estac Troyes 5113 26 -44
13Nice 4103 37 -43
14Strasbourg 6105 916 -73
15Rennes 4103 714 -73
16Auxerre 5104 818 -103
17Le Mans 5023 510 -52
18Le Havre 4013 69 -31

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,62X3,9123,72

Çifte şans

1X1,15121,14X21,87

Karşılıklı gol

Var1,36Yok2,45

1,5 Alt / Üst

Alt5,59

2,5 Alt / Üst

Alt2,55Üst1,34

3,5 Alt / Üst

Alt1,59Üst1,96

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.