Teplice – Pardubice
Teplice – Pardubice: 8 Kasım 15:00, Çekya · Czech Liga, 14. hafta. Bu sezon Teplice evinde 7 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet; Pardubice deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 10 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Na Stinadlech, Teplice
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Teplice | Pardubice |
|---|---|---|
| Lig sırası | 6. · 21 puan | 12. · 14 puan |
| Form (son 5) | BMBMG | MGGGM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,57 – 1,57 | 1,00 – 1,57 |
| 2,5 Üst biten | %29 | %71 |
| Karşılıklı gol | %43 | %71 |
| Gol yemediği | %29 | %14 |
| Aralarında (G-B-M) | 5-3-7 (15 maç, Teplice bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Teplice iç sahada (7 maç), Pardubice deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Teplice iç sahada (7 maç) · Pardubice deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Teplice iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Pardubice deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Pardubice, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%14).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiTeplice
6. sıra · 21 puan · 13 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBMG
- 31.10 Slovácko 1–3 Teplice G
- 27.10 Slovan Liberec 1–0 Teplice M
- 24.10 Teplice 0–0 Artis B
- 17.10 Mlada Boleslav 1–0 Teplice M
- 11.10 Teplice 1–1 Sigma Olomouc B
Pardubice
12. sıra · 14 puan · 13 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGGM
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Teplice 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-4). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Pardubice için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 10, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 15 maçta galibiyetler Teplice 5 – Pardubice 7; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Şubat 2026, Pardubice 1-1 Teplice.
Gol istatistikleri
Teplice iç saha 7 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,57 gol yedi; Pardubice dış saha 7 maçta 1,00 attı, 1,57 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Teplice %29, Pardubice %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Teplice %43, Pardubice %71. İlk yarıyı önde kapatma: Teplice 1/7, Pardubice 2/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Teplice 5,0, Pardubice 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Teplice 1,9, Pardubice 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,17, 0 – 3,02, 2 – 2,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,83, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,01.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 10 gol yediler.
- Sıralama
- 6. (21 p) – 12. (14 p)
- Form (son 5)
- GMBMB – MGGGM
- H2H (G-B-M)
- 5-3-7 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %71
- Korner ort. (maç)
- 9,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,17 – 3,02 – 2,49
Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,24 yüksek | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,15 (15 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,23 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (19 gol)ligde 10. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 9.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %38 5/13ligde 15. · lig ortalamasından 18 puan düşük | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13ligde 1.–2. · lig ortalamasından 19 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %69 9/13ligde 3.–4. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %58 7/12 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Geride | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Geride | %31 4/13 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Teplice (13 maç)
Pardubice (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Teplice (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 5 | 0 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Pardubice (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Teplice
Sarı 26 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,0)
Pardubice
Sarı 28 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Teplice: iç saha, 7 maç · Pardubice: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Çekya · Czech Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 13 | +25 | 31 |
| 2 | Slovan Liberec | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Mlada Boleslav | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Sigma Olomouc | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Sparta Praha | 13 | +12 | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | +3 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | -2 | 20 |
| 8 | Bohemians 1905 | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 14 | -5 | 20 |
| 10 | Plzen | 13 | +7 | 19 |
| 11 | Hradec Králové | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Pardubice | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 13 | -13 | 14 |
| 14 | Artis | 13 | -10 | 10 |
| 15 | Slovácko | 14 | -13 | 10 |
| 16 | Zlin | 14 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 6 | +12 | 18 |
| 2 | Slavia Praha | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Sparta Praha | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Sigma Olomouc | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Hradec Králové | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Zbrojovka Brno | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Bohemians 1905 | 6 | +4 | 12 |
| 8 | Slovan Liberec | 6 | +3 | 10 |
| 9 | FK Jablonec | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Teplice | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Plzen | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Pardubice | 6 | 0 | 7 |
| 13 | Baník Ostrava | 6 | -7 | 7 |
| 14 | Slovácko | 6 | -4 | 3 |
| 15 | Artis | 7 | -11 | 2 |
| 16 | Zlin | 8 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Slovan Liberec | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Teplice | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Plzen | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Sigma Olomouc | 8 | -4 | 11 |
| 6 | FK Jablonec | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 7 | +2 | 8 |
| 8 | Artis | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Bohemians 1905 | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Pardubice | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Baník Ostrava | 7 | -6 | 7 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 6 | -6 | 7 |
| 13 | Slovácko | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Mlada Boleslav | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Hradec Králové | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Zlin | 6 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Toplam Gol
