FK Pardubice 1-2 Slovan Liberec: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FK Pardubice 1–2 Slovan Liberec (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 18–13, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %53–%47, korner 8–3.
Maç özeti
FK Pardubice – Slovan Liberec maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Václav Drchal 53' (FK Pardubice); Lukas Masek 50', Vojtěch Sychra 65' (Slovan Liberec). xG: FK Pardubice 2,4 – 1,4 Slovan Liberec.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FK Pardubice: J. Trousil · Slovan Liberec: B. Fodrek
Maç akışı
FK Pardubice üstte · Slovan Liberec altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 50' gol: Lukas Masek (Slovan Liberec)
- 53' gol: Václav Drchal (FK Pardubice)
- 61' oyuncu değişikliği: Matěj Mikulenka ↔ Milan Lexa (Slovan Liberec)
- 63' sarı kart: Ioannis Foivos Botos (FK Pardubice)
- 64' oyuncu değişikliği: Victor Samuel ↔ Daniel Smekal (FK Pardubice)
- 64' oyuncu değişikliği: Ioannis Foivos Botos ↔ Tomas Jelinek (FK Pardubice)
- 65' gol: Vojtěch Sychra (Slovan Liberec)
- 77' oyuncu değişikliği: Marek Icha ↔ Arouna Ouattara (FK Pardubice)
- 81' oyuncu değişikliği: Lukas Masek ↔ Enej Marsetic (Slovan Liberec)
- 81' oyuncu değişikliği: Patrik Dulay ↔ Alexandr Buzek (Slovan Liberec)
- 84' oyuncu değişikliği: Václav Drchal ↔ Jiri Zima (FK Pardubice)
- 84' oyuncu değişikliği: Denis Halinský ↔ Jason Noslin (FK Pardubice)
- 87' oyuncu değişikliği: Vojtěch Sychra ↔ Augustin Drakpe (Slovan Liberec)
- 87' oyuncu değişikliği: Vasil Kušej ↔ Petr Julis (Slovan Liberec)
- 90+3' sarı kart: Petr Hodous (Slovan Liberec)
Maç olayları
- FK PardubiceSlovan Liberec
- 90+3'Petr HodousSarı kart
- 87'Vojtěch Sychra ↔ Augustin DrakpeOyuncu değişikliği
- 87'Vasil Kušej ↔ Petr JulisOyuncu değişikliği
- Václav Drchal ↔ Jiri ZimaOyuncu değişikliği84'
- Denis Halinský ↔ Jason NoslinOyuncu değişikliği84'
- 81'Lukas Masek ↔ Enej MarseticOyuncu değişikliği
- 81'Patrik Dulay ↔ Alexandr BuzekOyuncu değişikliği
- Marek Icha ↔ Arouna OuattaraOyuncu değişikliği77'
- 65'Gol Vojtěch Sychra 1–2Asist: Milan Lexa
- Victor Samuel ↔ Daniel SmekalOyuncu değişikliği64'
- Ioannis Foivos Botos ↔ Tomas JelinekOyuncu değişikliği64'
- Ioannis Foivos BotosSarı kart63'
- 61'Matěj Mikulenka ↔ Milan LexaOyuncu değişikliği
- Gol Václav Drchal 1–1Asist: Emmanuel Godwin53'
- 50'Gol Lukas Masek 0–1Asist: Vasil Kušej
- 41'Patrik DulayVAR: penaltı iptal
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 8/13 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,15 (15 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,23 düşük | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,46 (19 gol)ligde 10. · lig ortalamasında | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,62 (8 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,75 düşük | 0,57 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13ligde 1.–2. · lig ortalamasından 19 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13ligde 3.–4. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %31 4/13ligde 15.–16. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 2,5 Üst | %31 4/13ligde 16. · lig ortalamasından 25 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %43 3/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Geride | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %54 7/13 | %71 5/7 |
| Geride | %23 3/13 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FK Pardubice (13 maç)
Slovan Liberec (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FK Pardubice (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Slovan Liberec (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
FK Pardubice
Sarı 28 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Slovan Liberec
Sarı 29 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FK Pardubice: iç saha, 6 maç · Slovan Liberec: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FK Pardubice – Slovan Liberec ilk 11'ler
FK Pardubice · 4-3-3
- 46V. NeumanK
- 15E. GodwinD53' asist 53. dk
- 33D. HalinskýD84' oyundan çıktı 84. dk
- 37D. KrčíkD
- 25R. MahutaD
- 6M. IchaO77' oyundan çıktı 77. dk
- 19M. HlavatýO
- 90G. BotosO63' sarı kart 63. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 20A. TankoF
- 17V. DrchalF53' gol 53. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 35S. ĎatkoF64' oyundan çıktı 64. dk
- 16T. JelínekO64' oyuna girdi 64. dk
- 43J. NoslinD84' oyuna girdi 84. dk
- 66A. OuattaraO77' oyuna girdi 77. dk
- 1J. ŠerákK
- 9D. SmékalF64' oyuna girdi 64. dk
- 12J. TrédlD
- 11J. ZimaO84' oyuna girdi 84. dk
- 7Tomas UrbanF
- 92Martin BeránekO
Teknik direktör: J. Trousil
Slovan Liberec · 4-2-3-1
- 40T. KoubekK
- 5P. HodoušD90+3' sarı kart 90+3. dk
- 3J. MikulaD
- 29L. HůlkaD
- 27A. KayondoD
- 8L. MasopustO
- 28V. SychraO65' gol 65. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 24P. DulayO81' oyundan çıktı 81. dk
- 19V. KušejO50' asist 50. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 25M. MikulenkaO61' oyundan çıktı 61. dk
- 9L. MašekF50' gol 50. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 26J. BořilD
- 33L. PešlK
- 79E. MarsetičO81' oyuna girdi 81. dk
- 15M. LexaO61' oyuna girdi 61. dk65' asist 65. dk
- 18J. KoželuhD
- 17P. JulišF87' oyuna girdi 87. dk
- 14A. DrakpeD87' oyuna girdi 87. dk
- 16A. BužekO81' oyuna girdi 81. dk
- 6A. BasiladzeF
- 4Adam DobešO
- 77D. RusO
Teknik direktör: B. Fodrek
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Çekya · Czech Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Pardubice son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 11 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Slovan Liberec son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Pardubice 3 – Slovan Liberec 7; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Mart 2026, Pardubice 1-2 Slovan Liberec.
- Sıralama
- 12. (14 p) – 5. (20 p)
- Form (son 5)
- GGGMG – GMMBG
- H2H (G-B-M)
- 3-3-7 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %33
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,54 – 3,01 – 2,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Pardubice iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,20 gol yedi; Slovan Liberec dış saha 6 maçta 1,17 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Pardubice %60, Slovan Liberec %33. İlk yarıyı önde kapatma: Pardubice 3/5, Slovan Liberec 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Pardubice 4,8, Slovan Liberec 5,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Pardubice 2,4, Slovan Liberec 2,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,54, 0 – 3,01, 2 – 2,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,67, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,85.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %47; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çekya · Czech Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 13 | +25 | 31 |
| 2 | Slovan Liberec | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Mlada Boleslav | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Sigma Olomouc | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Sparta Praha | 13 | +12 | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | +3 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | -2 | 20 |
| 8 | Bohemians 1905 | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 14 | -5 | 20 |
| 10 | Plzen | 13 | +7 | 19 |
| 11 | Hradec Králové | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Pardubice | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 13 | -13 | 14 |
| 14 | Artis | 13 | -10 | 10 |
| 15 | Slovácko | 14 | -13 | 10 |
| 16 | Zlin | 14 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 6 | +12 | 18 |
| 2 | Slavia Praha | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Sparta Praha | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Sigma Olomouc | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Hradec Králové | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Zbrojovka Brno | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Bohemians 1905 | 6 | +4 | 12 |
| 8 | Slovan Liberec | 6 | +3 | 10 |
| 9 | FK Jablonec | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Teplice | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Plzen | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Pardubice | 6 | 0 | 7 |
| 13 | Baník Ostrava | 6 | -7 | 7 |
| 14 | Slovácko | 6 | -4 | 3 |
| 15 | Artis | 7 | -11 | 2 |
| 16 | Zlin | 8 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Slovan Liberec | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Teplice | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Plzen | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Sigma Olomouc | 8 | -4 | 11 |
| 6 | FK Jablonec | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 7 | +2 | 8 |
| 8 | Artis | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Bohemians 1905 | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Pardubice | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Baník Ostrava | 7 | -6 | 7 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 6 | -6 | 7 |
| 13 | Slovácko | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Mlada Boleslav | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Hradec Králové | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Zlin | 6 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Czech Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
