Slovacko 1-3 Teplice: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Slovacko 1–3 Teplice (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–2. Şut 33–8, isabetli şut 11–4, topa sahip olma %65–%35, korner 7–3.
Maç özeti
Slovacko – Teplice maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: Michal Trávník 44' (Slovacko); Matěj Pulkrab 8', Matej Radosta 39', Matej Riznič 51' (Teplice). xG: Slovacko 3,1 – 1,6 Teplice.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Slovacko: J. Jelinek · Teplice: Z. Frťala
Maç akışı
Slovacko üstte · Teplice altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' gol: Matěj Pulkrab (Teplice)
- 39' gol: Matej Radosta (Teplice)
- 44' gol: Michal Trávník (Slovacko)
- 51' gol: Matej Riznič (Teplice)
- 57' oyuncu değişikliği: Marcel Cermak ↔ Robert Jukl (Teplice)
- 57' oyuncu değişikliği: Idris Hopi ↔ Ladislav Takács (Teplice)
- 62' oyuncu değişikliği: Martin Svidersky ↔ Gigli Ndefe (Slovacko)
- 62' oyuncu değişikliği: Milan Rundić ↔ Tomas Kral (Slovacko)
- 63' oyuncu değişikliği: Lukas Vorlicky ↔ Pavel Juroska (Slovacko)
- 71' oyuncu değişikliği: Lukáš Mareček ↔ Daniel Mareček (Teplice)
- 73' oyuncu değişikliği: David Puskac ↔ Jan Fiala (Slovacko)
- 80' oyuncu değişikliği: Matěj Pulkrab ↔ Abdourahman Badamosi (Teplice)
- 80' oyuncu değişikliği: Matej Radosta ↔ Michal Bilek (Teplice)
- 84' oyuncu değişikliği: Marek Havlík ↔ Filip Hruška (Slovacko)
- 90+2' sarı kart: Michal Bilek (Teplice)
- 90+3' sarı kart: Tihomir Kostadinov (Slovacko)
Maç olayları
- SlovackoTeplice
- Tihomir KostadinovSarı kart90+3'
- 90+2'Michal BilekSarı kart
- Marek Havlík ↔ Filip HruškaOyuncu değişikliği84'
- 80'Matěj Pulkrab ↔ Abdourahman BadamosiOyuncu değişikliği
- 80'Matej Radosta ↔ Michal BilekOyuncu değişikliği
- David Puskac ↔ Jan FialaOyuncu değişikliği73'
- 71'Lukáš Mareček ↔ Daniel MarečekOyuncu değişikliği
- Lukas Vorlicky ↔ Pavel JuroskaOyuncu değişikliği63'
- Martin Svidersky ↔ Gigli NdefeOyuncu değişikliği62'
- Milan Rundić ↔ Tomas KralOyuncu değişikliği62'
- 57'Marcel Cermak ↔ Robert JuklOyuncu değişikliği
- 57'Idris Hopi ↔ Ladislav TakácsOyuncu değişikliği
- 51'Gol Matej Riznič 1–3Asist: Marcel Cermak
- Gol Michal Trávník 1–2Asist: Martin Svidersky44'
- 39'Gol Matej Radosta 0–2Asist: Matěj Pulkrab
- 8'Gol Matěj Pulkrab 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,93 (13 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,45 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,86 (26 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,49 yüksek | 1,67 (10 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,24 yüksek | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 3. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 11.–12. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 9.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %38 5/13ligde 15. · lig ortalamasından 18 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 12,0 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %100 5/5 |
| 10,5 Üst | %58 7/12 | %80 4/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 2,3 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %0 0/6 |
| Berabere | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Geride | %57 8/14 | %67 4/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Geride | %46 6/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Slovacko (14 maç)
Teplice (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Slovacko (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 8 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 7 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Teplice (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 5 | 0 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Kartlar
Slovacko
Sarı 26 · Kırmızı 6 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Teplice
Sarı 26 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Slovacko: iç saha, 6 maç · Teplice: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Slovacko – Teplice ilk 11'ler
Slovacko · 3-4-2-1
- 29M. HečaK
- 21Š. SlončíkD
- 22J. BehiratcheD
- 3M. RundićD62' oyundan çıktı 62. dk
- 15P. BlahútO
- 26T. KostadinovO90+3' sarı kart 90+3. dk
- 10M. TrávníkO44' gol 44. dk
- 6M. ŠviderskýO44' asist 44. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 20M. HavlíkO84' oyundan çıktı 84. dk
- 72L. VorlickýO63' oyundan çıktı 63. dk
- 30D. PuškáčF73' oyundan çıktı 73. dk
- 27A. DolžnikovO
- 18J. FialaF73' oyuna girdi 73. dk
- 34P. HalouskaK
- 17F. HruskaO84' oyuna girdi 84. dk
- 77P. JuroškaO63' oyuna girdi 63. dk
- 19Tomáš KrálD62' oyuna girdi 62. dk
- 9A. MarinelliF
- 2Gigli NdefeD62' oyuna girdi 62. dk
- 16G. SossehO
- 5F. VaškoD
- 11F. HorskýF
Teknik direktör: J. Jelinek
Teplice · 4-2-3-1
- 29M. TrmalK
- 3J. ŠvandaD
- 4O. VientiessD
- 28D. VečerkaD
- 25M. RizničD51' gol 51. dk
- 8J. FortelnýO
- 23L. MarečekO71' oyundan çıktı 71. dk
- 35M. RadostaO39' gol 39. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 12M. ČermákO51' asist 51. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 21I. HopiO57' oyundan çıktı 57. dk
- 10M. PulkrabF8' gol 8. dk39' asist 39. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 22L. TakácsD57' oyuna girdi 57. dk
- 37D. MarečekO71' oyuna girdi 71. dk
- 31K. LichtenbergK
- 14Ladislav Krejčí IO
- 11M. KozákF
- 19R. JuklO57' oyuna girdi 57. dk
- 5J. JakubkoD
- 15J. HarušťákD
- 6M. BílekO80' oyuna girdi 80. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
- 7A. BadamosiF80' oyuna girdi 80. dk
- 17John AutaO
Teknik direktör: Z. Frťala
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Çekya · Czech Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Slovacko 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-13). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Teplice son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 3 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 18 maçta galibiyetler Slovacko 8 – Teplice 6; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, Teplice 1-1 Slovacko.
- Sıralama
- 15. (7 p) – 8. (18 p)
- Form (son 5)
- MMMGB – MBMBG
- H2H (G-B-M)
- 8-4-6 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %40
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,24 – 3,05 – 2,44
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Slovacko iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,40 gol yedi; Teplice dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Slovacko %80, Teplice %40. İlk yarıyı önde kapatma: Slovacko 0/5, Teplice 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Slovacko 5,4, Teplice 7,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Slovacko 1,0, Teplice 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,24, 0 – 3,05, 2 – 2,44. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 2,00.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çekya · Czech Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 13 | +25 | 31 |
| 2 | Slovan Liberec | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Mlada Boleslav | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Sigma Olomouc | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Sparta Praha | 13 | +12 | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | +3 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | -2 | 20 |
| 8 | Bohemians 1905 | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 14 | -5 | 20 |
| 10 | Plzen | 13 | +7 | 19 |
| 11 | Hradec Králové | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Pardubice | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 13 | -13 | 14 |
| 14 | Artis | 13 | -10 | 10 |
| 15 | Slovácko | 14 | -13 | 10 |
| 16 | Zlin | 14 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 6 | +12 | 18 |
| 2 | Slavia Praha | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Sparta Praha | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Sigma Olomouc | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Hradec Králové | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Zbrojovka Brno | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Bohemians 1905 | 6 | +4 | 12 |
| 8 | Slovan Liberec | 6 | +3 | 10 |
| 9 | FK Jablonec | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Teplice | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Plzen | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Pardubice | 6 | 0 | 7 |
| 13 | Baník Ostrava | 6 | -7 | 7 |
| 14 | Slovácko | 6 | -4 | 3 |
| 15 | Artis | 7 | -11 | 2 |
| 16 | Zlin | 8 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Slovan Liberec | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Teplice | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Plzen | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Sigma Olomouc | 8 | -4 | 11 |
| 6 | FK Jablonec | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 7 | +2 | 8 |
| 8 | Artis | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Bohemians 1905 | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Pardubice | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Baník Ostrava | 7 | -6 | 7 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 6 | -6 | 7 |
| 13 | Slovácko | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Mlada Boleslav | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Hradec Králové | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Zlin | 6 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Czech Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
