İngiltere · National League - North

Telford United 2-1 Spalding United: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Telford UnitedKırmızı kart 0
Skor 2–1 MS İY 2–1
Spalding UnitedKırmızı kart 1

Telford United 2–1 Spalding United (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Telford United – Spalding United maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: L. Moult 17', O. Cawthorne 40' (Telford United); D. Sembie-Ferris 3' (Spalding United).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
New Bucks Head, Telford

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Telford United üstte · Spalding United altta

01530İY607590 3' gol: D. Sembie-Ferris (Spalding United)17' gol: L. Moult (Telford United)31' kırmızı kart (Spalding United)40' gol: O. Cawthorne (Telford United)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 3' gol: D. Sembie-Ferris (Spalding United)
  • 17' gol: L. Moult (Telford United)
  • 31' kırmızı kart (Spalding United)
  • 40' gol: O. Cawthorne (Telford United)

Maç olayları

  1. Telford UnitedSpalding United
  2. Gol O. Cawthorne 2–140'
  3. 31'Kırmızı kart
  4. Gol L. Moult 1–117'
  5. 3'Gol D. Sembie-Ferris 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Telford United

11. sıra · 22 puan

MGBGG

Deplasman

Spalding United

12. sıra · 21 puan

BMMBG

Telford United iç sahada (8 maç) · Spalding United deplasmanda (8 maç), bu sezon

1,12 Gol atma maç başı 1,00
1,62 Gol yeme maç başı 1,25
%13 Gol yememe maçların %13
%63 KG Var maçların %50
%63 2.5 Üst maçların %38

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2024'ten beri)

1 Telford United1 berabere0 Spalding United

  • AFC Telford United iç sahada 8 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Spalding United deplasmanda 8 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • AFC Telford United, iç saha maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).

Maç istatistikleri

Telford UnitedSpalding United
0Kırmızı kart1
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Telford United
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%38 6/16%38 3/8
Beraberlik%25 4/16%25 2/8
Mağlubiyet%38 6/16%38 3/8
Spalding United
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%40 6/15%25 2/8
Beraberlik%20 3/15%13 1/8
Mağlubiyet%40 6/15%63 5/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Telford United
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,12 (18 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,38 (22 gol)1,62 (13 gol)
Spalding United
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,33 (20 gol)1,00 (8 gol)
Yediği gol / maç1,13 (17 gol)1,25 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Telford United
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%63 10/16%63 5/8
1,5 Üst%69 11/16%75 6/8
2,5 Üst%63 10/16%63 5/8
3,5 Üst%19 3/16%25 2/8
Gol yememe%25 4/16%13 1/8
Spalding United
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%53 8/15%50 4/8
1,5 Üst%73 11/15%75 6/8
2,5 Üst%47 7/15%38 3/8
3,5 Üst%27 4/15%13 1/8
Gol yememe%20 3/15%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Telford United
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%13 2/16%13 1/8
Berabere%50 8/16%50 4/8
Geride%38 6/16%38 3/8
Spalding United
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%27 4/15%0 0/8
Berabere%53 8/15%75 6/8
Geride%20 3/15%25 2/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Telford United (16 maç)

1/121/X01/20X/14X/X3X/212/102/X12/25

Spalding United (15 maç)

1/131/X11/20X/12X/X2X/242/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Telford United (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 5
16-30 2 4
31-45 4 2
46-60 3 4
61-75 4 2
76-90 5 5

Spalding United (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 1
31-45 4 3
46-60 5 4
61-75 2 4
76-90 5 4

Kartlar

Telford United

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Spalding United

Sarı 0 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Telford United

11. sıra · 22 puan · 16 maç · averaj -4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBGG

  1. 31.10 Southport 1–2 Telford United G
  2. 27.10 Hereford 0–1 Telford United G
  3. 24.10 Telford United 2–2 Hebburn Town B
  4. 17.10 Telford United 2–1 Darlington 1883 G
  5. 10.10 Chorley 2–1 Telford United M
Deplasman

Spalding United

12. sıra · 21 puan · 15 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMBG

  1. 31.10 Spalding United 3–2 Darlington 1883 G
  2. 27.10 Spalding United 2–2 Brackley Town B
  3. 24.10 Hednesford Town 2–0 Spalding United M
  4. 20.10 Alvechurch 4–0 Spalding United M
  5. 17.10 Spalding United 2–2 Alvechurch B

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

7 Kasım Cumartesi, saat 18:00: National League - North (İngiltere) ev sahibi Telford United, konuk ekip Spalding United. Puan tablosunda ev sahibi 15. sırada (19 puan), konuk ekip 11. sırada (21 puan).

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Telford United 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-6). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Spalding United son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
15. (19 p) – 11. (21 p)
Form (son 5)
GGBGM – GBMMB
H2H (G-B-M)
1-1-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %43
iddaa MS 1-0-2
1,78 – 3,26 – 3,07
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Telford United 1, Spalding United 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 5 Nisan 2025, Telford United 1-1 Spalding United.

Gol istatistikleri

Telford United iç saha 7 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,71 gol yedi; Spalding United dış saha 7 maçta 1,00 attı, 1,14 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Telford United %57, Spalding United %43. İlk yarıyı önde kapatma: Telford United 0/7, Spalding United 0/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,78, 0 – 3,26, 2 – 3,07. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,02.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · National League - North puan durumu · National League N/S: North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1South Shields 151023 3020 +1032 MGGGG
2Hereford 15924 2612 +1429 MGMMG
3Oxford City 14833 2611 +1527 BGBGM
4Macclesfield 13832 2111 +1027 BGGMG
5Hednesford Town 16835 3022 +827 GGMGG
6King's Lynn Town 16835 2721 +627 BBMGG
7Buxton 16835 3227 +527 BGGGB
8Chester 15825 1814 +426 GMGMG
9Morecambe 15726 2318 +523 MGGGM
10Bedford Town 14716 1719 -222 BMGGM
11AFC Telford United 16646 1822 -422 GBGGG
12Spalding United 15636 2017 +321 MMBGM
13Chorley 15627 2425 -120 GMGMM
14Worksop Town 15627 2021 -120 GBBGM
15Hebburn Town 15555 2028 -820 MMBBM
16Merthyr Town 16475 2223 -119 BMMBG
17Brackley Town 16547 1827 -919 MMBGM
18Harborough Town 14455 1317 -417 MGBMB
19Scarborough Athletic 15447 2122 -116 MGMMB
20Marine 14518 1719 -216 GGBMM
21Radcliffe 15519 1927 -816 GGGMB
22Darlington 1883 153210 1928 -911 BMGMM
23Southport 15249 1530 -1510 MMBMM
24Spennymoor Town 15249 1429 -1510 MMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Buxton 8611 229 +1319
2South Shields 7520 186 +1217
3Morecambe 7511 133 +1016
4Hednesford Town 8512 2213 +916
5Macclesfield 7511 137 +616
6Chester 8503 105 +515
7Spalding United 7421 127 +514
8King's Lynn Town 8422 129 +314
9Harborough Town 7421 97 +214
10Hebburn Town 8422 1211 +114
11Hereford 8413 137 +613
12Chorley 8413 1714 +313
13Bedford Town 7412 109 +113
14Merthyr Town 8332 1411 +312
15Worksop Town 8404 129 +312
16Oxford City 7322 138 +511
17Brackley Town 8323 89 -111
18AFC Telford United 8323 913 -411
19Marine 7313 66 010
20Radcliffe 8314 1415 -110
21Scarborough Athletic 7223 117 +48
22Southport 7223 1010 08
23Spennymoor Town 7223 811 -38
24Darlington 1883 7124 79 -25
#TakımOGBMAYAVP
1Oxford City 7511 133 +1016
2Hereford 7511 135 +816
3South Shields 8503 1214 -215
4King's Lynn Town 8413 1512 +313
5Macclesfield 6321 84 +411
6AFC Telford United 8323 99 011
7Chester 7322 89 -111
8Hednesford Town 8323 89 -111
9Bedford Town 7304 710 -39
10Worksop Town 7223 812 -48
11Scarborough Athletic 8224 1015 -58
12Brackley Town 8224 1018 -88
13Buxton 8224 1018 -88
14Spalding United 8215 810 -27
15Merthyr Town 8143 812 -47
16Chorley 7214 711 -47
17Morecambe 8215 1015 -57
18Marine 7205 1113 -26
19Darlington 1883 8206 1219 -76
20Radcliffe 7205 512 -76
21Hebburn Town 7133 817 -96
22Harborough Town 7034 410 -63
23Spennymoor Town 8026 618 -122
24Southport 8026 520 -152

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Telford United1,78
X · Beraberlik3,26
2 · Spalding United3,07

2,5 Alt / Üst

Alt1,92
Üst1,48

Karşılıklı gol

Var1,42
Yok2,02
Tüm marketler (20)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,37Üst2,14

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,0303,5521,57

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,261 ve Yok3,520 ve Var4,000 ve Yok13,902 ve Var5,402 ve Yok6,51

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,37Yok1,11

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,32Üst2,28

Alt/Üst 3.5

Alt1,32Üst2,31

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,78Eşit3,312.1,87

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,46Üst1,96

1. Yarı Sonucu

12,2702,1223,54

2. Yarı Sonucu

12,1002,4823,17

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,79Üst1,57

Alt/Üst 1.5

Alt3,75Üst1,07

Çifte Şans

1 ve 01,151 ve 21,140 ve 21,54

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,69Üst ve Var1,75Alt ve Yok2,59Üst ve Yok8,40

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var12,501 ve Yok2,640 ve Var6,260 ve Yok2,972 ve Var18,952 ve Yok4,12

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,111 ve 21,370 ve 21,32

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Toplam Gol

0-1 gol3,972-3 gol1,854-5 gol3,026+ gol9,40

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,72Üst1,63

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt5,030 ve Alt4,582 ve Alt7,961 ve Üst2,560 ve Üst9,532 ve Üst4,68

Aynı gün National League - North'ta oynanan diğer maçlar