İngiltere · National League - North

Chorley 1-2 Hereford: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 1–2 MS İY 0–0

Chorley 1–2 Hereford (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Chorley – Hereford maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: E. Taylor 54' (Chorley); C. Cox 63', 82' (Hereford).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Victory Park, Chorley

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Chorley üstte · Hereford altta

01530İY607590 54' gol: E. Taylor (Chorley)63' gol: C. Cox (Hereford)82' gol: C. Cox (Hereford)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 54' gol: E. Taylor (Chorley)
  • 63' gol: C. Cox (Hereford)
  • 82' gol: C. Cox (Hereford)

Maç olayları

  1. ChorleyHereford
  2. 82'Gol C. Cox 1–2
  3. 63'Gol C. Cox 1–1
  4. Gol E. Taylor 1–054'
Maç özeti

Ev sahibi

Chorley

13. sıra · 20 puan

BMMGM

Deplasman

Hereford

2. sıra · 29 puan

BMGMM

Chorley iç sahada (8 maç) · Hereford deplasmanda (7 maç), bu sezon

2,12 Gol atma maç başı 1,86
1,75 Gol yeme maç başı 0,71
%0 Gol yememe maçların %43
%100 KG Var maçların %57
%100 2.5 Üst maçların %71

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 11 maç (2020'den beri)

5 Chorley3 berabere3 Hereford

  • Chorley iç sahada 8 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Hereford deplasmanda 7 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Chorley, iç saha maçlarında 8 maçta 8 kez 2,5 üst bitti (%100).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Chorley
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%40 6/15%50 4/8
Beraberlik%13 2/15%13 1/8
Mağlubiyet%47 7/15%38 3/8
Hereford
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%60 9/15%71 5/7
Beraberlik%13 2/15%14 1/7
Mağlubiyet%27 4/15%14 1/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Chorley
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,60 (24 gol)2,12 (17 gol)
Yediği gol / maç1,67 (25 gol)1,75 (14 gol)
Hereford
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,73 (26 gol)1,86 (13 gol)
Yediği gol / maç0,80 (12 gol)0,71 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Chorley
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%67 10/15%100 8/8
1,5 Üst%100 15/15%100 8/8
2,5 Üst%73 11/15%100 8/8
3,5 Üst%27 4/15%38 3/8
Gol yememe%13 2/15%0 0/8
Hereford
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%40 6/15%57 4/7
1,5 Üst%73 11/15%86 6/7
2,5 Üst%60 9/15%71 5/7
3,5 Üst%7 1/15%0 0/7
Gol yememe%40 6/15%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Chorley
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%40 6/15%25 2/8
Berabere%27 4/15%38 3/8
Geride%33 5/15%38 3/8
Hereford
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%33 5/15%29 2/7
Berabere%40 6/15%57 4/7
Geride%27 4/15%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Chorley (15 maç)

1/141/X11/21X/12X/X0X/222/102/X12/24

Hereford (15 maç)

1/151/X01/20X/14X/X2X/202/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Chorley (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 0
16-30 4 2
31-45 3 5
46-60 6 4
61-75 1 6
76-90 6 8

Hereford (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 4 2
31-45 2 3
46-60 3 2
61-75 5 2
76-90 8 2

Kartlar

Chorley

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Hereford

Sarı 0 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Chorley

13. sıra · 20 puan · 15 maç · averaj -1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMGM

  1. 31.10 Spennymoor Town 2–0 Chorley M
  2. 27.10 Radcliffe 0–3 Chorley G
  3. 24.10 Chorley 2–3 Buxton M
  4. 20.10 Worcester City 1–0 Chorley M
  5. 17.10 Chorley 1–1 Worcester City B
Deplasman

Hereford

2. sıra · 29 puan · 15 maç · averaj +14

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGMM

  1. 31.10 Hereford 0–3 King's Lynn Town M
  2. 27.10 Hereford 0–1 AFC Telford United M
  3. 24.10 Macclesfield 1–2 Hereford G
  4. 10.10 Hereford 0–1 Hednesford Town M
  5. 26.09 Bedford Town 1–1 Hereford B

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Chorley ile Hereford, National League - North (İngiltere) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Chorley 12., Hereford 4.; iki takım arasında 6 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Chorley 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-7). Hereford son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Sıralama
12. (20 p) – 4. (26 p)
Form (son 5)
MGMMB – MMGMB
H2H (G-B-M)
5-3-3 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,36 – 3,18 – 2,18
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Chorley 5 – Hereford 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Aralık 2025, Chorley 4-2 Hereford.

Gol istatistikleri

Chorley iç saha 7 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,71 gol yedi; Hereford dış saha 6 maçta 1,83 attı, 0,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chorley %100, Hereford %50. İlk yarıyı önde kapatma: Chorley 2/7, Hereford 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,36, 0 – 3,18, 2 – 2,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,84, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,00.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · National League - North puan durumu · National League N/S: North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1South Shields 151023 3020 +1032 MGGGG
2Hereford 15924 2612 +1429 MGMMG
3Oxford City 14833 2611 +1527 BGBGM
4Macclesfield 13832 2111 +1027 BGGMG
5Hednesford Town 16835 3022 +827 GGMGG
6King's Lynn Town 16835 2721 +627 BBMGG
7Buxton 16835 3227 +527 BGGGB
8Chester 15825 1814 +426 GMGMG
9Morecambe 15726 2318 +523 MGGGM
10Bedford Town 14716 1719 -222 BMGGM
11AFC Telford United 16646 1822 -422 GBGGG
12Spalding United 15636 2017 +321 MMBGM
13Chorley 15627 2425 -120 GMGMM
14Worksop Town 15627 2021 -120 GBBGM
15Hebburn Town 15555 2028 -820 MMBBM
16Merthyr Town 16475 2223 -119 BMMBG
17Brackley Town 16547 1827 -919 MMBGM
18Harborough Town 14455 1317 -417 MGBMB
19Scarborough Athletic 15447 2122 -116 MGMMB
20Marine 14518 1719 -216 GGBMM
21Radcliffe 15519 1927 -816 GGGMB
22Darlington 1883 153210 1928 -911 BMGMM
23Southport 15249 1530 -1510 MMBMM
24Spennymoor Town 15249 1429 -1510 MMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Buxton 8611 229 +1319
2South Shields 7520 186 +1217
3Morecambe 7511 133 +1016
4Hednesford Town 8512 2213 +916
5Macclesfield 7511 137 +616
6Chester 8503 105 +515
7Spalding United 7421 127 +514
8King's Lynn Town 8422 129 +314
9Harborough Town 7421 97 +214
10Hebburn Town 8422 1211 +114
11Hereford 8413 137 +613
12Chorley 8413 1714 +313
13Bedford Town 7412 109 +113
14Merthyr Town 8332 1411 +312
15Worksop Town 8404 129 +312
16Oxford City 7322 138 +511
17Brackley Town 8323 89 -111
18AFC Telford United 8323 913 -411
19Marine 7313 66 010
20Radcliffe 8314 1415 -110
21Scarborough Athletic 7223 117 +48
22Southport 7223 1010 08
23Spennymoor Town 7223 811 -38
24Darlington 1883 7124 79 -25
#TakımOGBMAYAVP
1Oxford City 7511 133 +1016
2Hereford 7511 135 +816
3South Shields 8503 1214 -215
4King's Lynn Town 8413 1512 +313
5Macclesfield 6321 84 +411
6AFC Telford United 8323 99 011
7Chester 7322 89 -111
8Hednesford Town 8323 89 -111
9Bedford Town 7304 710 -39
10Worksop Town 7223 812 -48
11Scarborough Athletic 8224 1015 -58
12Brackley Town 8224 1018 -88
13Buxton 8224 1018 -88
14Spalding United 8215 810 -27
15Merthyr Town 8143 812 -47
16Chorley 7214 711 -47
17Morecambe 8215 1015 -57
18Marine 7205 1113 -26
19Darlington 1883 8206 1219 -76
20Radcliffe 7205 512 -76
21Hebburn Town 7133 817 -96
22Harborough Town 7034 410 -63
23Spennymoor Town 8026 618 -122
24Southport 8026 520 -152

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Chorley2,36
X · Beraberlik3,18
2 · Hereford2,18

2,5 Alt / Üst

Alt1,84
Üst1,53

Karşılıklı gol

Var1,43
Yok2,00
Tüm marketler (19)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,3403,8024,08

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var4,301 ve Yok4,770 ve Var3,960 ve Yok13,052 ve Var3,992 ve Yok4,37

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,43Yok1,11

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,34Üst2,22

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,61Üst1,75

1. Yarı Sonucu

12,9202,0622,74

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,49Üst1,90

Alt/Üst 3.5

Alt1,27Üst2,43

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,81Eşit3,292.1,86

2. Yarı Sonucu

12,6302,4322,48

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,57Üst1,80

Alt/Üst 1.5

Alt3,55Üst1,09

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,48Üst ve Var1,77Alt ve Yok2,48Üst ve Yok9,49

Çifte Şans

1 ve 01,341 ve 21,150 ve 21,29

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var16,251 ve Yok3,370 ve Var6,270 ve Yok2,842 ve Var15,302 ve Yok3,17

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,211 ve 21,400 ve 21,18

Toplam Gol

0-1 gol3,722-3 gol1,834-5 gol3,146+ gol10,45

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,44Üst2,00

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

Aynı gün National League - North'ta oynanan diğer maçlar