Brackley 0-1 Chester: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Brackley 0–1 Chester (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Brackley – Chester maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: C. Woods 88' (pen.) (Chester).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- St James Park, Brackley
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Brackley üstte · Chester altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 68' sarı kart: O. Ellis (Brackley)
- 68' kırmızı kart: O. Ellis (Brackley)
- 88' gol: C. Woods (Chester)
- 89' kırmızı kart: E. Williams (Brackley)
Maç olayları
- BrackleyChester
- E. WilliamsKırmızı kart89'
- 88'Penaltı golü C. Woods 0–1Penaltı
- O. EllisSarı kart68'
- O. EllisKırmızı kart68'
Brackley iç sahada (8 maç) · Chester deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 13 maç (2019'dan beri)
5 Brackley5 berabere3 Chester
- Brackley Town iç sahada 8 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Chester deplasmanda 7 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Brackley Town, iç saha maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %25 4/16 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %44 7/16 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %13 2/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (18 gol) | 1,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,69 (27 gol) | 1,12 (9 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (18 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,93 (14 gol) | 1,29 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 9/16 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %75 12/16 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %56 9/16 | %25 2/8 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %13 2/16 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %53 8/15 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %33 5/15 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %33 5/15 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Berabere | %25 4/16 | %38 3/8 |
| Geride | %38 6/16 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Geride | %20 3/15 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Brackley (16 maç)
Chester (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Brackley (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 1 | 7 |
Chester (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
Brackley
Sarı 2 · Kırmızı 4 (16 maç · maç başı sarı 0,1)
Chester
Sarı 1 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBrackley
17. sıra · 19 puan · 16 maç · averaj -9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMBG
- 31.10 Worksop Town 0–1 Brackley G
- 27.10 Spalding United 2–2 Brackley B
- 24.10 Brackley 0–1 Radcliffe M
- 17.10 Hednesford Town 3–2 Brackley M
- 10.10 Brackley 2–1 Spennymoor Town G
Chester
8. sıra · 26 puan · 15 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGM
- 31.10 Chester 0–1 Hednesford Town M
- 27.10 Chester 2–1 Marine G
- 24.10 South Shields 3–1 Chester M
- 10.10 Chester 1–0 Bedford Town G
- 03.10 Spennymoor Town 4–1 Chester M
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Brackley ile Chester, National League - North (İngiltere) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 16. sırada (19 puan), konuk ekip 9. sırada (23 puan).
Form (son 5 maç)
Brackley son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 7 gol yedi. Son 5 maçta Chester 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-9).
- Sıralama
- 16. (19 p) – 9. (23 p)
- Form (son 5)
- GBMMG – MGMGM
- H2H (G-B-M)
- 5-5-3 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %83
- iddaa MS 1-0-2
- 2,97 – 3,05 – 1,88
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Brackley 5 – Chester 3; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Aralık 2024, Brackley 2-1 Chester.
Gol istatistikleri
Brackley iç saha 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,14 gol yedi; Chester dış saha 6 maçta 1,17 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %29, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Brackley %57, Chester %83. İlk yarıyı önde kapatma: Brackley 3/7, Chester 2/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,97, 0 – 3,05, 2 – 1,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,70. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,80.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İngiltere · National League - North puan durumu · National League N/S: North
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | South Shields | 15 | +10 | 32 |
| 2 | Hereford | 15 | +14 | 29 |
| 3 | Oxford City | 14 | +15 | 27 |
| 4 | Macclesfield | 13 | +10 | 27 |
| 5 | Hednesford Town | 16 | +8 | 27 |
| 6 | King's Lynn Town | 16 | +6 | 27 |
| 7 | Buxton | 16 | +5 | 27 |
| 8 | Chester | 15 | +4 | 26 |
| 9 | Morecambe | 15 | +5 | 23 |
| 10 | Bedford Town | 14 | -2 | 22 |
| 11 | AFC Telford United | 16 | -4 | 22 |
| 12 | Spalding United | 15 | +3 | 21 |
| 13 | Chorley | 15 | -1 | 20 |
| 14 | Worksop Town | 15 | -1 | 20 |
| 15 | Hebburn Town | 15 | -8 | 20 |
| 16 | Merthyr Town | 16 | -1 | 19 |
| 17 | Brackley Town | 16 | -9 | 19 |
| 18 | Harborough Town | 14 | -4 | 17 |
| 19 | Scarborough Athletic | 15 | -1 | 16 |
| 20 | Marine | 14 | -2 | 16 |
| 21 | Radcliffe | 15 | -8 | 16 |
| 22 | Darlington 1883 | 15 | -9 | 11 |
| 23 | Southport | 15 | -15 | 10 |
| 24 | Spennymoor Town | 15 | -15 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Buxton | 8 | +13 | 19 |
| 2 | South Shields | 7 | +12 | 17 |
| 3 | Morecambe | 7 | +10 | 16 |
| 4 | Hednesford Town | 8 | +9 | 16 |
| 5 | Macclesfield | 7 | +6 | 16 |
| 6 | Chester | 8 | +5 | 15 |
| 7 | Spalding United | 7 | +5 | 14 |
| 8 | King's Lynn Town | 8 | +3 | 14 |
| 9 | Harborough Town | 7 | +2 | 14 |
| 10 | Hebburn Town | 8 | +1 | 14 |
| 11 | Hereford | 8 | +6 | 13 |
| 12 | Chorley | 8 | +3 | 13 |
| 13 | Bedford Town | 7 | +1 | 13 |
| 14 | Merthyr Town | 8 | +3 | 12 |
| 15 | Worksop Town | 8 | +3 | 12 |
| 16 | Oxford City | 7 | +5 | 11 |
| 17 | Brackley Town | 8 | -1 | 11 |
| 18 | AFC Telford United | 8 | -4 | 11 |
| 19 | Marine | 7 | 0 | 10 |
| 20 | Radcliffe | 8 | -1 | 10 |
| 21 | Scarborough Athletic | 7 | +4 | 8 |
| 22 | Southport | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Spennymoor Town | 7 | -3 | 8 |
| 24 | Darlington 1883 | 7 | -2 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oxford City | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Hereford | 7 | +8 | 16 |
| 3 | South Shields | 8 | -2 | 15 |
| 4 | King's Lynn Town | 8 | +3 | 13 |
| 5 | Macclesfield | 6 | +4 | 11 |
| 6 | AFC Telford United | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Chester | 7 | -1 | 11 |
| 8 | Hednesford Town | 8 | -1 | 11 |
| 9 | Bedford Town | 7 | -3 | 9 |
| 10 | Worksop Town | 7 | -4 | 8 |
| 11 | Scarborough Athletic | 8 | -5 | 8 |
| 12 | Brackley Town | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Buxton | 8 | -8 | 8 |
| 14 | Spalding United | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Merthyr Town | 8 | -4 | 7 |
| 16 | Chorley | 7 | -4 | 7 |
| 17 | Morecambe | 8 | -5 | 7 |
| 18 | Marine | 7 | -2 | 6 |
| 19 | Darlington 1883 | 8 | -7 | 6 |
| 20 | Radcliffe | 7 | -7 | 6 |
| 21 | Hebburn Town | 7 | -9 | 6 |
| 22 | Harborough Town | 7 | -6 | 3 |
| 23 | Spennymoor Town | 8 | -12 | 2 |
| 24 | Southport | 8 | -15 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Tek / Çift
