Strommen – Lyn
Strommen – Lyn: 8 Kasım 15:00, Norveç · 1. Division, 30. hafta. Bu sezon Strommen evinde 14 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet; Lyn deplasmanda 14 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik, 7 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 13 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Strommen | Lyn |
|---|---|---|
| Lig sırası | 10. · 36 puan | 11. · 34 puan |
| Form (son 5) | BGGGM | MGMGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,79 – 2,00 | 1,43 – 1,71 |
| 2,5 Üst biten | %71 | %64 |
| Karşılıklı gol | %57 | %50 |
| Gol yemediği | %29 | %29 |
| Aralarında (G-B-M) | 1-0-3 (4 maç, Strommen bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Strommen iç sahada (14 maç), Lyn deplasmanda (14 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Strommen iç sahada (14 maç) · Lyn deplasmanda (14 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Strommen iç sahada 14 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Lyn deplasmanda 14 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
- Strommen, iç saha maçlarında 14 maçta 10 kez 2,5 üst bitti (%71).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiStrommen
10. sıra · 36 puan · 29 maç · averaj -12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGGM
Lyn
11. sıra · 34 puan · 29 maç · averaj -13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGG
Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Strommen için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 12, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Lyn 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-6). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Strommen 1, Lyn 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,25 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Mayıs 2026, Lyn 1-0 Strommen.
Gol istatistikleri
Strommen iç saha 14 maçta maç başına 1,79 gol attı, 2,00 gol yedi; Lyn dış saha 14 maçta 1,43 attı, 1,71 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Strommen %71, Lyn %64. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Strommen %57, Lyn %50. İlk yarıyı önde kapatma: Strommen 3/14, Lyn 3/14.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,14, 0 – 3,37, 2 – 2,32. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,63, Üst 1,23. Karşılıklı Gol: Var 1,21, Yok 2,72.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 13 gol yediler.
- Sıralama
- 10. (36 p) – 11. (34 p)
- Form (son 5)
- MGGGB – GGMGM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-3 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %64
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,14 – 3,37 – 2,32
Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %34 10/29 | %43 6/14 |
| Beraberlik | %21 6/29 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %45 13/29 | %36 5/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %34 10/29 | %29 4/14 |
| Beraberlik | %14 4/29 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %52 15/29 | %50 7/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,72 (50 gol) | 1,79 (25 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,14 (62 gol) | 2,00 (28 gol) |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,59 (46 gol) | 1,43 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,03 (59 gol) | 1,71 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %66 19/29 | %57 8/14 |
| 1,5 Üst | %83 24/29 | %79 11/14 |
| 2,5 Üst | %72 21/29 | %71 10/14 |
| 3,5 Üst | %55 16/29 | %57 8/14 |
| Gol yememe | %14 4/29 | %29 4/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %52 15/29 | %50 7/14 |
| 1,5 Üst | %83 24/29 | %79 11/14 |
| 2,5 Üst | %69 20/29 | %64 9/14 |
| 3,5 Üst | %41 12/29 | %21 3/14 |
| Gol yememe | %24 7/29 | %29 4/14 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 5/29 | %21 3/14 |
| Berabere | %45 13/29 | %43 6/14 |
| Geride | %38 11/29 | %36 5/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %28 8/29 | %21 3/14 |
| Berabere | %34 10/29 | %50 7/14 |
| Geride | %38 11/29 | %29 4/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Strommen (29 maç)
Lyn (29 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Strommen (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 6 |
| 16-30 | 3 | 8 |
| 31-45 | 10 | 11 |
| 46-60 | 2 | 6 |
| 61-75 | 9 | 14 |
| 76-90 | 15 | 10 |
Lyn (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 7 |
| 16-30 | 8 | 6 |
| 31-45 | 7 | 7 |
| 46-60 | 6 | 10 |
| 61-75 | 6 | 7 |
| 76-90 | 7 | 17 |
Kartlar
Strommen
Sarı 44 · Kırmızı 3 (29 maç · maç başı sarı 1,5)
Lyn
Sarı 45 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 233 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Norveç · 1. Division puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Haugesund | 29 | +36 | 65 |
| 2 | Stromsgodset | 29 | +45 | 63 |
| 3 | Kongsvinger | 29 | +36 | 59 |
| 4 | Stabaek | 29 | +33 | 58 |
| 5 | Odd Ballklubb | 29 | +11 | 46 |
| 6 | Bryne | 29 | +2 | 43 |
| 7 | Ranheim | 29 | +4 | 41 |
| 8 | Egersund | 29 | -9 | 38 |
| 9 | hodd | 29 | -10 | 38 |
| 10 | Strommen | 29 | -12 | 36 |
| 11 | Lyn | 29 | -13 | 34 |
| 12 | Sogndal | 29 | -15 | 30 |
| 13 | Sandnes ULF | 29 | -16 | 30 |
| 14 | Moss | 29 | -21 | 29 |
| 15 | Asane | 29 | -24 | 26 |
| 16 | Raufoss | 29 | -47 | 20 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stromsgodset | 15 | +30 | 38 |
| 2 | Haugesund | 14 | +28 | 37 |
| 3 | Kongsvinger | 15 | +31 | 35 |
| 4 | Stabaek | 14 | +24 | 34 |
| 5 | Egersund | 15 | +7 | 28 |
| 6 | Ranheim | 15 | +14 | 27 |
| 7 | hodd | 15 | +3 | 26 |
| 8 | Odd Ballklubb | 15 | +13 | 25 |
| 9 | Sogndal | 14 | +5 | 23 |
| 10 | Bryne | 14 | +2 | 22 |
| 11 | Strommen | 14 | -3 | 21 |
| 12 | Lyn | 15 | -9 | 19 |
| 13 | Sandnes ULF | 14 | -1 | 18 |
| 14 | Asane | 15 | -4 | 17 |
| 15 | Raufoss | 14 | -8 | 13 |
| 16 | Moss | 14 | -11 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Haugesund | 15 | +8 | 28 |
| 2 | Stromsgodset | 14 | +15 | 25 |
| 3 | Stabaek | 15 | +9 | 24 |
| 4 | Kongsvinger | 14 | +5 | 24 |
| 5 | Bryne | 15 | 0 | 21 |
| 6 | Odd Ballklubb | 14 | -2 | 21 |
| 7 | Moss | 15 | -10 | 18 |
| 8 | Lyn | 14 | -4 | 15 |
| 9 | Strommen | 15 | -9 | 15 |
| 10 | Ranheim | 14 | -10 | 14 |
| 11 | hodd | 14 | -13 | 12 |
| 12 | Sandnes ULF | 15 | -15 | 12 |
| 13 | Egersund | 14 | -16 | 10 |
| 14 | Asane | 14 | -20 | 9 |
| 15 | Sogndal | 15 | -20 | 7 |
| 16 | Raufoss | 15 | -39 | 7 |
Güncel değil Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:08 TSİ.
Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (20)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
