← Maçlar
Norveç · 1. Division · 29. hafta1 Kasım 2026 · 19:00 TSİ

Lyn Toppo 4-0 Raufoss: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Lyn Toppo
4–0İY 1–0
Raufoss
Maç sonu

Lyn Toppo 4–0 Raufoss (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Lyn Toppo – Raufoss maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Hellum 30', M. Johansen 60', E. Race 73', J. Nois 88' (Lyn Toppo).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Lyn Toppo üstte · Raufoss altta

01530İY607590 30' gol: A. Hellum (Lyn Toppo)50' sarı kart: M. Johansen (Lyn Toppo)54' oyuncu değişikliği: H. Nilsen ↔ W. Sell (Lyn Toppo)↔55' sarı kart: H. Holter (Raufoss)60' gol: M. Johansen (Lyn Toppo)64' oyuncu değişikliği: M. Johansen ↔ M. Andersen (Lyn Toppo)↔65' oyuncu değişikliği: O. Kallevag ↔ J. Nois (Lyn Toppo)↔66' sarı kart (Raufoss)68' sarı kart: E. Asvestad (Raufoss)70' oyuncu değişikliği: E. Asvestad ↔ E. Froysa (Raufoss)↔73' gol: E. Race (Lyn Toppo)78' oyuncu değişikliği: M. Johansen ↔ A. Memedov (Lyn Toppo)↔78' oyuncu değişikliği: A. Rogulj ↔ Y. Agyeman (Raufoss)↔78' oyuncu değişikliği: A. Hellum ↔ F. Sock (Lyn Toppo)↔78' oyuncu değişikliği: J. Skaug ↔ W. T. Waehler (Lyn Toppo)↔79' oyuncu değişikliği: U. Danbolt ↔ E. Martinsen (Raufoss)↔88' gol: J. Nois (Lyn Toppo)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 30' gol: A. Hellum (Lyn Toppo)
  • 50' sarı kart: M. Johansen (Lyn Toppo)
  • 54' oyuncu değişikliği: H. Nilsen ↔ W. Sell (Lyn Toppo)
  • 55' sarı kart: H. Holter (Raufoss)
  • 60' gol: M. Johansen (Lyn Toppo)
  • 64' oyuncu değişikliği: M. Johansen ↔ M. Andersen (Lyn Toppo)
  • 65' oyuncu değişikliği: O. Kallevag ↔ J. Nois (Lyn Toppo)
  • 66' sarı kart (Raufoss)
  • 68' sarı kart: E. Asvestad (Raufoss)
  • 70' oyuncu değişikliği: E. Asvestad ↔ E. Froysa (Raufoss)
  • 73' gol: E. Race (Lyn Toppo)
  • 78' oyuncu değişikliği: M. Johansen ↔ A. Memedov (Lyn Toppo)
  • 78' oyuncu değişikliği: A. Rogulj ↔ Y. Agyeman (Raufoss)
  • 78' oyuncu değişikliği: A. Hellum ↔ F. Sock (Lyn Toppo)
  • 78' oyuncu değişikliği: J. Skaug ↔ W. T. Waehler (Lyn Toppo)
  • 79' oyuncu değişikliği: U. Danbolt ↔ E. Martinsen (Raufoss)
  • 88' gol: J. Nois (Lyn Toppo)

Maç olayları

  1. Lyn ToppoRaufoss
  2. Gol J. Nois 4–0Asist: D. Fredriksen88'
  3. 79'U. Danbolt ↔ E. MartinsenOyuncu değişikliği
  4. M. Johansen ↔ A. MemedovOyuncu değişikliği78'
  5. 78'A. Rogulj ↔ Y. AgyemanOyuncu değişikliği
  6. A. Hellum ↔ F. SockOyuncu değişikliği78'
  7. J. Skaug ↔ W. T. WaehlerOyuncu değişikliği78'
  8. Gol E. Race 3–073'
  9. 70'E. Asvestad ↔ E. FroysaOyuncu değişikliği
  10. 68'E. AsvestadSarı kart
  11. 66'Sarı kart
  12. O. Kallevag ↔ J. NoisOyuncu değişikliği65'
  13. M. Johansen ↔ M. AndersenOyuncu değişikliği64'
  14. Gol M. Johansen 2–0Asist: A. Olsen60'
  15. 55'H. HolterSarı kart
  16. H. Nilsen ↔ W. SellOyuncu değişikliği54'
  17. M. JohansenSarı kart50'
  18. Gol A. Hellum 1–030'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Lyn Toppo
Toplam (29)İç saha (15)
Galibiyet%34 10/29%40 6/15
Beraberlik%14 4/29%7 1/15
Mağlubiyet%52 15/29%53 8/15
Raufoss
Toplam (29)Dış saha (15)
Galibiyet%21 6/29%13 2/15
Beraberlik%7 2/29%7 1/15
Mağlubiyet%72 21/29%80 12/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Lyn Toppo
Toplam (29)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,59 (46 gol)1,73 (26 gol)
Yediği gol / maç2,03 (59 gol)2,33 (35 gol)
Raufoss
Toplam (29)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,07 (31 gol)0,93 (14 gol)
Yediği gol / maç2,69 (78 gol)3,53 (53 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Lyn Toppo
Toplam (29)İç saha (15)
KG Var%52 15/29%53 8/15
1,5 Üst%83 24/29%87 13/15
2,5 Üst%69 20/29%73 11/15
3,5 Üst%41 12/29%60 9/15
Gol yememe%24 7/29%20 3/15
Raufoss
Toplam (29)Dış saha (15)
KG Var%66 19/29%73 11/15
1,5 Üst%90 26/29%93 14/15
2,5 Üst%76 22/29%87 13/15
3,5 Üst%38 11/29%47 7/15
Gol yememe%7 2/29%0 0/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Lyn Toppo
Toplam (29)İç saha (15)
Önde%28 8/29%33 5/15
Berabere%34 10/29%20 3/15
Geride%38 11/29%47 7/15
Raufoss
Toplam (29)Dış saha (15)
Önde%14 4/29%7 1/15
Berabere%34 10/29%27 4/15
Geride%52 15/29%67 10/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Lyn Toppo (29 maç)

1/171/X01/21X/13X/X3X/242/102/X12/210

Raufoss (29 maç)

1/141/X01/20X/12X/X1X/272/102/X12/214

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Lyn Toppo (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 7
16-30 8 6
31-45 7 7
46-60 6 10
61-75 6 7
76-90 7 17

Raufoss (25 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 7
16-30 3 7
31-45 5 11
46-60 6 11
61-75 3 8
76-90 6 14

Kartlar

Lyn Toppo

Sarı 45 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,6)

Raufoss

Sarı 45 · Kırmızı 1 (29 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 233 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Lyn son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Raufoss 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 5-13). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Lyn 3, Raufoss 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Raufoss 0-1 Lyn.

Sıralama
11. (31 p) – 16. (20 p)
Form (son 5)
GMGMM – MMMBM
H2H (G-B-M)
3-0-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %86
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %79
iddaa MS 1-0-2
1,18 – 5,14 – 6,75
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Lyn iç saha 14 maçta maç başına 1,57 gol attı, 2,50 gol yedi; Raufoss dış saha 14 maçta 1,00 attı, 3,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lyn %57, Raufoss %79. İlk yarıyı önde kapatma: Lyn 4/14, Raufoss 1/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,18, 0 – 5,14, 2 – 6,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,71, Üst 1,23. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %79; KG var ortalaması %68; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 24 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Haugesund 292126 8448 +3665 BGMGG
2Stromsgodset 291964 7934 +4563 GGGMG
3Kongsvinger 291856 8347 +3659 GMGMM
4Stabaek 291847 6835 +3358 BGGGG
5Odd Ballklubb 291379 5746 +1146 GGMMB
6Bryne 2913412 4341 +243 MBMBG
7Ranheim 2912512 7369 +441 MBGGG
8Egersund 2910811 4857 -938 GBBBG
9hodd 2911513 4959 -1038 MBGMM
10Strommen 2910613 5062 -1236 BGGGM
11Lyn 2910415 4659 -1334 MMGMG
12Sogndal 298615 4863 -1530 MBGGM
13Sandnes ULF 298615 4258 -1630 BMMGB
14Moss 298516 4162 -2129 GBMMM
15Asane 297517 4165 -2426 GMMGM
16Raufoss 296221 3178 -4720 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Stromsgodset 151221 4414 +3038
2Haugesund 141211 4315 +2837
3Kongsvinger 151122 5625 +3135
4Stabaek 141112 4117 +2434
5Egersund 15843 2821 +728
6Ranheim 15834 4531 +1427
7hodd 15825 2926 +326
8Odd Ballklubb 15744 3219 +1325
9Sogndal 14725 2823 +523
10Bryne 14644 2220 +222
11Strommen 14635 2528 -321
12Lyn 15618 2635 -919
13Sandnes ULF 14536 2223 -118
14Asane 15528 2630 -417
15Raufoss 14419 1725 -813
16Moss 14257 1829 -1111
#TakımOGBMAYAVP
1Haugesund 15915 4133 +828
2Stromsgodset 14743 3520 +1525
3Stabaek 15735 2718 +924
4Kongsvinger 14734 2722 +524
5Bryne 15708 2121 021
6Odd Ballklubb 14635 2527 -221
7Moss 15609 2333 -1018
8Lyn 14437 2024 -415
9Strommen 15438 2534 -915
10Ranheim 14428 2838 -1014
11hodd 14338 2033 -1312
12Sandnes ULF 15339 2035 -1512
13Egersund 14248 2036 -1610
14Asane 14239 1535 -209
15Sogndal 151410 2040 -207
16Raufoss 152112 1453 -397

Güncel değil Puan durumu 03.11.2026 00:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 03.11.2026 00:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,18X5,1426,75

Çifte şans

X22,63

Karşılıklı gol

Var1,46Yok1,99

2,5 Alt / Üst

Alt2,71Üst1,23

3,5 Alt / Üst

Alt1,66Üst1,71

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.