İngiltere · Non League Premier - Northern · 18. hafta

Stockton Town 0-1 Curzon Ashton: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 0–1 MS İY 0–1

Stockton Town 0–1 Curzon Ashton (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Stockton Town – Curzon Ashton maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: J. Spencer 32' (Curzon Ashton).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Stockton Town üstte · Curzon Ashton altta

01530İY607590 32' gol: J. Spencer (Curzon Ashton)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 32' gol: J. Spencer (Curzon Ashton)

Maç olayları

  1. Stockton TownCurzon Ashton
  2. 32'Gol J. Spencer 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Stockton Town

19. sıra · 15 puan

GBMMG

Deplasman

Curzon Ashton

3. sıra · 34 puan

MBGGG

Stockton Town iç sahada (9 maç) · Curzon Ashton deplasmanda (9 maç), bu sezon

1,33 Gol atma maç başı 1,89
1,33 Gol yeme maç başı 1,33
%22 Gol yememe maçların %44
%44 KG Var maçların %44
%33 2.5 Üst maçların %67

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 1 maç (2021'den beri)

0 Stockton Town0 berabere1 Curzon Ashton

  • Stockton Town iç sahada 9 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Curzon Ashton deplasmanda 9 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stockton Town
Toplam (17)İç saha (9)
Galibiyet%24 4/17%33 3/9
Beraberlik%18 3/17%22 2/9
Mağlubiyet%59 10/17%44 4/9
Curzon Ashton
Toplam (17)Dış saha (9)
Galibiyet%65 11/17%56 5/9
Beraberlik%6 1/17%0 0/9
Mağlubiyet%29 5/17%44 4/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stockton Town
Toplam (17)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,35 (23 gol)1,33 (12 gol)
Yediği gol / maç1,71 (29 gol)1,33 (12 gol)
Curzon Ashton
Toplam (17)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,82 (31 gol)1,89 (17 gol)
Yediği gol / maç1,06 (18 gol)1,33 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stockton Town
Toplam (17)İç saha (9)
KG Var%47 8/17%44 4/9
1,5 Üst%71 12/17%67 6/9
2,5 Üst%47 8/17%33 3/9
3,5 Üst%35 6/17%33 3/9
Gol yememe%18 3/17%22 2/9
Curzon Ashton
Toplam (17)Dış saha (9)
KG Var%47 8/17%44 4/9
1,5 Üst%76 13/17%78 7/9
2,5 Üst%59 10/17%67 6/9
3,5 Üst%35 6/17%44 4/9
Gol yememe%47 8/17%44 4/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stockton Town
Toplam (17)İç saha (9)
Önde%18 3/17%22 2/9
Berabere%41 7/17%44 4/9
Geride%41 7/17%33 3/9
Curzon Ashton
Toplam (17)Dış saha (9)
Önde%53 9/17%56 5/9
Berabere%24 4/17%11 1/9
Geride%24 4/17%33 3/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stockton Town (17 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/242/102/X12/26

Curzon Ashton (17 maç)

1/181/X01/21X/13X/X1X/202/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stockton Town (17 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 3 5
31-45 3 7
46-60 4 5
61-75 2 3
76-90 7 7

Curzon Ashton (17 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 0
16-30 1 4
31-45 7 5
46-60 1 1
61-75 5 4
76-90 9 4

Kartlar

Stockton Town

Sarı 2 · Kırmızı 4 (17 maç · maç başı sarı 0,1)

Curzon Ashton

Sarı 0 · Kırmızı 0 (17 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Stockton Town

19. sıra · 15 puan · 17 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMMG

  1. 31.10 Whitby Town 0–5 Stockton Town G
  2. 17.10 Stockton Town 1–3 AFC Emley M
  3. 13.10 Lancaster City 1–0 Stockton Town M
  4. 10.10 Stockton Town 2–2 United of Manchester B
  5. 06.10 Stockton Town 1–0 Bury G
Deplasman

Curzon Ashton

3. sıra · 34 puan · 17 maç · averaj +13

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGG

  1. 03.11 Curzon Ashton 1–0 United of Manchester G
  2. 31.10 Curzon Ashton 2–1 Leek Town G
  3. 27.10 Gainsborough Trinity 0–3 Curzon Ashton G
  4. 24.10 Bridlington Town 2–2 Curzon Ashton B
  5. 17.10 Whitby Town 1–0 Curzon Ashton M

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Non League Premier - Northern (İngiltere) 18. hafta programında Stockton Town – Curzon Ashton maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 16. sırada (15 puan), konuk ekip 4. sırada (31 puan).

Form (son 5 maç)

Stockton Town son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi. Curzon Ashton için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 8, yenilen 4. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.

Sıralama
16. (15 p) – 4. (31 p)
Form (son 5)
GMMBG – GGGBM
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%38 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,45 – 3,30 – 2,06
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Stockton Town 0, Curzon Ashton 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 18 Eylül 2021, Curzon Ashton 4-0 Stockton Town.

Gol istatistikleri

Stockton Town iç saha 8 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,38 gol yedi; Curzon Ashton dış saha 8 maçta 2,00 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %38, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stockton Town %50, Curzon Ashton %50. İlk yarıyı önde kapatma: Stockton Town 2/8, Curzon Ashton 4/8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,45, 0 – 3,30, 2 – 2,06. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,93, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,07.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %56; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Northern puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cleethorpes Town 161132 349 +2536 GGMGG
2Redcar Athletic 171052 3719 +1835 GGGBM
3Curzon Ashton 171115 3118 +1334 MGGGG
4Guiseley AFC 151023 3315 +1832 GGGBG
5Gainsborough Trinity 17926 3324 +929 GGMBM
6Warrington Town 17854 3124 +729 BMMGG
7Rylands 16925 3023 +729 BMGGG
8Avro 17926 3933 +629 MGMBM
9Workington 17836 2827 +127 MMGGM
10Bury 15825 3118 +1326 GGMBG
11Alfreton Town 17728 2322 +123 MBBGM
12AFC Emley 18657 2129 -823 GGMGG
13Quorn 16565 3132 -121 GBBGG
14Lancaster City 18639 2031 -1121 GMMBM
15Whitby Town 176110 2344 -2119 GGMMM
16Hyde United 17539 1932 -1318 MBMMG
17Ashton United 17458 1921 -217 MMMMG
18Leek Town 17458 3439 -517 GMMMG
19Stockton Town 174310 2329 -615 BMMGM
20Ilkeston Town 174112 1337 -2413 MMGGM
21United of Manchester 16268 2027 -712 BGBBM
22Bamber Bridge 172510 1838 -2011 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Cleethorpes Town 8611 175 +1219
2Rylands 8611 2010 +1019
3Alfreton Town 9612 178 +919
4Curzon Ashton 8611 146 +819
5Redcar Athletic 8530 179 +818
6Bury 8512 2310 +1316
7Avro 8512 2318 +516
8Guiseley AFC 7502 189 +915
9Hyde United 8422 1210 +214
10Gainsborough Trinity 9414 1412 +213
11AFC Emley 9414 1114 -313
12Quorn 8332 1818 012
13Leek Town 8323 1715 +211
14Workington 8323 1312 +111
15Stockton Town 9324 1212 011
16United of Manchester 9243 1515 010
17Lancaster City 9315 814 -610
18Ilkeston Town 9306 515 -109
19Ashton United 9225 1010 08
20Bamber Bridge 9225 1119 -88
21Warrington Town 7142 1113 -27
22Whitby Town 9216 724 -177
#TakımOGBMAYAVP
1Warrington Town 10712 2011 +922
2Cleethorpes Town 8521 174 +1317
3Redcar Athletic 9522 2010 +1017
4Guiseley AFC 8521 156 +917
5Gainsborough Trinity 8512 1912 +716
6Workington 9513 1515 016
7Curzon Ashton 9504 1712 +515
8Avro 9414 1615 +113
9Whitby Town 8404 1620 -412
10Lancaster City 9324 1217 -511
11Bury 7313 88 010
12Rylands 8314 1013 -310
13AFC Emley 9243 1015 -510
14Quorn 8233 1314 -19
15Ashton United 8233 911 -29
16Leek Town 9135 1724 -76
17Stockton Town 8116 1117 -64
18Alfreton Town 8116 614 -84
19Ilkeston Town 8116 822 -144
20Hyde United 9117 722 -154
21Bamber Bridge 8035 719 -123
22United of Manchester 7025 512 -72

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Stockton Town2,45
X · Beraberlik3,30
2 · Curzon Ashton2,06

2,5 Alt / Üst

Alt1,93
Üst1,48

Karşılıklı gol

Var1,41
Yok2,07
Tüm marketler (5)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,4003,7423,74

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,58Üst1,79

Çifte Şans

1 ve 01,391 ve 21,140 ve 21,26

Tek / Çift

Tek1,70Çift1,65

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,44Üst2,00

Aynı gün Non League Premier - Northern'de oynanan diğer maçlar