← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Northern · 14. hafta13 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Lancaster 1-0 Stockton Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Lancaster
1–0İY 0–0
Stockton Town
Maç sonu

Lancaster 1–0 Stockton Town (13 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Lancaster – Stockton Town maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: D. Lawson 51' (Lancaster).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Lancaster üstte · Stockton Town altta

01530İY607590 51' gol: D. Lawson (Lancaster)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 51' gol: D. Lawson (Lancaster)

Maç olayları

  1. LancasterStockton Town
  2. Gol D. Lawson 1–051'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Lancaster
Toplam (18)İç saha (9)
Galibiyet%33 6/18%33 3/9
Beraberlik%17 3/18%11 1/9
Mağlubiyet%50 9/18%56 5/9
Stockton Town
Toplam (17)Dış saha (8)
Galibiyet%24 4/17%13 1/8
Beraberlik%18 3/17%13 1/8
Mağlubiyet%59 10/17%75 6/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Lancaster
Toplam (18)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,11 (20 gol)0,89 (8 gol)
Yediği gol / maç1,72 (31 gol)1,56 (14 gol)
Stockton Town
Toplam (17)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,35 (23 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,71 (29 gol)2,12 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Lancaster
Toplam (18)İç saha (9)
KG Var%56 10/18%44 4/9
1,5 Üst%72 13/18%78 7/9
2,5 Üst%61 11/18%56 5/9
3,5 Üst%28 5/18%11 1/9
Gol yememe%22 4/18%22 2/9
Stockton Town
Toplam (17)Dış saha (8)
KG Var%47 8/17%50 4/8
1,5 Üst%71 12/17%75 6/8
2,5 Üst%47 8/17%63 5/8
3,5 Üst%35 6/17%38 3/8
Gol yememe%18 3/17%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Lancaster
Toplam (18)İç saha (9)
Önde%11 2/18%0 0/9
Berabere%50 9/18%44 4/9
Geride%39 7/18%56 5/9
Stockton Town
Toplam (17)Dış saha (8)
Önde%18 3/17%13 1/8
Berabere%41 7/17%38 3/8
Geride%41 7/17%50 4/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Lancaster (18 maç)

1/111/X11/20X/13X/X2X/242/122/X02/25

Stockton Town (17 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/242/102/X12/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Lancaster (17 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 3 4
31-45 5 6
46-60 4 7
61-75 5 6
76-90 2 4

Stockton Town (17 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 3 5
31-45 3 7
46-60 4 5
61-75 2 3
76-90 7 7

Kartlar

Lancaster

Sarı 0 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 0,0)

Stockton Town

Sarı 2 · Kırmızı 4 (17 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Lancaster 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-14). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Stockton Town için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 10, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Lancaster 1, Stockton Town 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,25 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Stockton Town 1-1 Lancaster.

Sıralama
12. (17 p) – 17. (12 p)
Form (son 5)
BMGGM – BGMMG
H2H (G-B-M)
1-1-2 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
iddaa MS 1-0-2
2,25 – 3,23 – 2,38
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Lancaster iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,67 gol yedi; Stockton Town dış saha 6 maçta 1,00 attı, 2,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Lancaster %67, Stockton Town %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lancaster %50, Stockton Town %67. İlk yarıyı önde kapatma: Lancaster 0/6, Stockton Town 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,25, 0 – 3,23, 2 – 2,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 2,04.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 23 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:39 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Northern puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cleethorpes Town 161132 349 +2536 GGMGG
2Redcar Athletic 171052 3719 +1835 GGGBM
3Curzon Ashton 171115 3118 +1334 MGGGG
4Guiseley AFC 151023 3315 +1832 GGGBG
5Gainsborough Trinity 17926 3324 +929 GGMBM
6Warrington Town 17854 3124 +729 BMMGG
7Rylands 16925 3023 +729 BMGGG
8Avro 17926 3933 +629 MGMBM
9Workington 17836 2827 +127 MMGGM
10Bury 15825 3118 +1326 GGMBG
11Alfreton Town 17728 2322 +123 MBBGM
12AFC Emley 18657 2129 -823 GGMGG
13Quorn 16565 3132 -121 GBBGG
14Lancaster City 18639 2031 -1121 GMMBM
15Whitby Town 176110 2344 -2119 GGMMM
16Hyde United 17539 1932 -1318 MBMMG
17Ashton United 17458 1921 -217 MMMMG
18Leek Town 17458 3439 -517 GMMMG
19Stockton Town 174310 2329 -615 BMMGM
20Ilkeston Town 174112 1337 -2413 MMGGM
21United of Manchester 16268 2027 -712 BGBBM
22Bamber Bridge 172510 1838 -2011 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Cleethorpes Town 8611 175 +1219
2Rylands 8611 2010 +1019
3Alfreton Town 9612 178 +919
4Curzon Ashton 8611 146 +819
5Redcar Athletic 8530 179 +818
6Bury 8512 2310 +1316
7Avro 8512 2318 +516
8Guiseley AFC 7502 189 +915
9Hyde United 8422 1210 +214
10Gainsborough Trinity 9414 1412 +213
11AFC Emley 9414 1114 -313
12Quorn 8332 1818 012
13Leek Town 8323 1715 +211
14Workington 8323 1312 +111
15Stockton Town 9324 1212 011
16United of Manchester 9243 1515 010
17Lancaster City 9315 814 -610
18Ilkeston Town 9306 515 -109
19Ashton United 9225 1010 08
20Bamber Bridge 9225 1119 -88
21Warrington Town 7142 1113 -27
22Whitby Town 9216 724 -177
#TakımOGBMAYAVP
1Warrington Town 10712 2011 +922
2Cleethorpes Town 8521 174 +1317
3Redcar Athletic 9522 2010 +1017
4Guiseley AFC 8521 156 +917
5Gainsborough Trinity 8512 1912 +716
6Workington 9513 1515 016
7Curzon Ashton 9504 1712 +515
8Avro 9414 1615 +113
9Whitby Town 8404 1620 -412
10Lancaster City 9324 1217 -511
11Bury 7313 88 010
12Rylands 8314 1013 -310
13AFC Emley 9243 1015 -510
14Quorn 8233 1314 -19
15Ashton United 8233 911 -29
16Leek Town 9135 1724 -76
17Stockton Town 8116 1117 -64
18Alfreton Town 8116 614 -84
19Ilkeston Town 8116 822 -144
20Hyde United 9117 722 -154
21Bamber Bridge 8035 719 -123
22United of Manchester 7025 512 -72

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,25X3,2322,38

Çifte şans

1X1,32121,17X21,36

Karşılıklı gol

Var1,46Yok2,04

2,5 Alt / Üst

Alt1,87Üst1,56

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Northern'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.