İngiltere · Non League Premier - Northern · 18. hafta

Bamber Bridge 0-1 Bury: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Bamber BridgeKırmızı kart 1
Skor 0–1 MS İY 0–1
BuryKırmızı kart 0

Bamber Bridge 0–1 Bury (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Bamber Bridge – Bury maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: L. Isherwood 45+2' (Bury).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Bamber Bridge üstte · Bury altta

01530İY607590 41' kırmızı kart: O. Molloy (Bamber Bridge)45+2' gol: L. Isherwood (Bury)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 41' kırmızı kart: O. Molloy (Bamber Bridge)
  • 45+2' gol: L. Isherwood (Bury)

Maç olayları

  1. Bamber BridgeBury
  2. 45+2'Gol L. Isherwood 0–1
  3. O. MolloyKırmızı kart41'
Maç özeti

Ev sahibi

Bamber Bridge

22. sıra · 11 puan

BMMBM

Deplasman

Bury

10. sıra · 26 puan

MGGMB

Bamber Bridge iç sahada (9 maç) · Bury deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,22 Gol atma maç başı 1,14
2,11 Gol yeme maç başı 1,14
%22 Gol yememe maçların %43
%56 KG Var maçların %43
%44 2.5 Üst maçların %43

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Bamber Bridge iç sahada 9 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
  • Bury deplasmanda 7 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.

Maç istatistikleri

Bamber BridgeBury
1Kırmızı kart0
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Bamber Bridge
Toplam (17)İç saha (9)
Galibiyet%12 2/17%22 2/9
Beraberlik%29 5/17%22 2/9
Mağlubiyet%59 10/17%56 5/9
Bury
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%53 8/15%43 3/7
Beraberlik%13 2/15%14 1/7
Mağlubiyet%33 5/15%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Bamber Bridge
Toplam (17)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,06 (18 gol)1,22 (11 gol)
Yediği gol / maç2,24 (38 gol)2,11 (19 gol)
Bury
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç2,07 (31 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)1,14 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Bamber Bridge
Toplam (17)İç saha (9)
KG Var%59 10/17%56 5/9
1,5 Üst%71 12/17%56 5/9
2,5 Üst%47 8/17%44 4/9
3,5 Üst%41 7/17%33 3/9
Gol yememe%18 3/17%22 2/9
Bury
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%47 7/15%43 3/7
1,5 Üst%60 9/15%43 3/7
2,5 Üst%60 9/15%43 3/7
3,5 Üst%47 7/15%29 2/7
Gol yememe%40 6/15%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Bamber Bridge
Toplam (17)İç saha (9)
Önde%6 1/17%0 0/9
Berabere%47 8/17%44 4/9
Geride%47 8/17%56 5/9
Bury
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%40 6/15%29 2/7
Berabere%40 6/15%71 5/7
Geride%20 3/15%0 0/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Bamber Bridge (17 maç)

1/101/X01/21X/12X/X4X/222/102/X12/27

Bury (15 maç)

1/161/X01/20X/11X/X1X/242/112/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Bamber Bridge (17 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 5
16-30 2 3
31-45 2 8
46-60 3 5
61-75 2 11
76-90 9 6

Bury (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 7 2
31-45 6 5
46-60 5 2
61-75 3 3
76-90 3 2

Kartlar

Bamber Bridge

Sarı 2 · Kırmızı 4 (17 maç · maç başı sarı 0,1)

Bury

Sarı 0 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Bamber Bridge

22. sıra · 11 puan · 17 maç · averaj -20

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMBM

  1. 03.11 AFC Emley 2–0 Bamber Bridge M
  2. 31.10 Gainsborough Trinity 1–1 Bamber Bridge B
  3. 17.10 Bamber Bridge 1–2 Workington M
  4. 13.10 Bamber Bridge 0–1 Warrington Town M
  5. 10.10 Whitby Town 0–0 Bamber Bridge B
Deplasman

Bury

10. sıra · 26 puan · 15 maç · averaj +13

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMB

  1. 03.11 Bury 2–2 Avro B
  2. 31.10 Bury 1–2 Workington M
  3. 27.10 Bury 5–3 Leek Town G
  4. 24.10 Bury 3–0 Prescot Cables G
  5. 20.10 Harrogate Town 3–1 Bury M

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Bamber Bridge ile Bury, Non League Premier - Northern (İngiltere) 18. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 22. sırada (11 puan), konuk ekip 10. sırada (23 puan).

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Bamber Bridge 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 2-6). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Bury 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 12-10). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
22. (11 p) – 10. (23 p)
Form (son 5)
MBMMB – BMGGM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %50
iddaa MS 1-0-2
4,98 – 4,48 – 1,30
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Bamber Bridge iç saha 8 maçta maç başına 1,38 gol attı, 2,25 gol yedi; Bury dış saha 6 maçta 1,17 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bamber Bridge %50, Bury %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bamber Bridge %62, Bury %50. İlk yarıyı önde kapatma: Bamber Bridge 0/8, Bury 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,98, 0 – 4,48, 2 – 1,30. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,07.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %56; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Northern puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cleethorpes Town 161132 349 +2536 GGMGG
2Redcar Athletic 171052 3719 +1835 GGGBM
3Curzon Ashton 171115 3118 +1334 MGGGG
4Guiseley AFC 151023 3315 +1832 GGGBG
5Gainsborough Trinity 17926 3324 +929 GGMBM
6Warrington Town 17854 3124 +729 BMMGG
7Rylands 16925 3023 +729 BMGGG
8Avro 17926 3933 +629 MGMBM
9Workington 17836 2827 +127 MMGGM
10Bury 15825 3118 +1326 GGMBG
11Alfreton Town 17728 2322 +123 MBBGM
12AFC Emley 18657 2129 -823 GGMGG
13Quorn 16565 3132 -121 GBBGG
14Lancaster City 18639 2031 -1121 GMMBM
15Whitby Town 176110 2344 -2119 GGMMM
16Hyde United 17539 1932 -1318 MBMMG
17Ashton United 17458 1921 -217 MMMMG
18Leek Town 17458 3439 -517 GMMMG
19Stockton Town 174310 2329 -615 BMMGM
20Ilkeston Town 174112 1337 -2413 MMGGM
21United of Manchester 16268 2027 -712 BGBBM
22Bamber Bridge 172510 1838 -2011 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Cleethorpes Town 8611 175 +1219
2Rylands 8611 2010 +1019
3Alfreton Town 9612 178 +919
4Curzon Ashton 8611 146 +819
5Redcar Athletic 8530 179 +818
6Bury 8512 2310 +1316
7Avro 8512 2318 +516
8Guiseley AFC 7502 189 +915
9Hyde United 8422 1210 +214
10Gainsborough Trinity 9414 1412 +213
11AFC Emley 9414 1114 -313
12Quorn 8332 1818 012
13Leek Town 8323 1715 +211
14Workington 8323 1312 +111
15Stockton Town 9324 1212 011
16United of Manchester 9243 1515 010
17Lancaster City 9315 814 -610
18Ilkeston Town 9306 515 -109
19Ashton United 9225 1010 08
20Bamber Bridge 9225 1119 -88
21Warrington Town 7142 1113 -27
22Whitby Town 9216 724 -177
#TakımOGBMAYAVP
1Warrington Town 10712 2011 +922
2Cleethorpes Town 8521 174 +1317
3Redcar Athletic 9522 2010 +1017
4Guiseley AFC 8521 156 +917
5Gainsborough Trinity 8512 1912 +716
6Workington 9513 1515 016
7Curzon Ashton 9504 1712 +515
8Avro 9414 1615 +113
9Whitby Town 8404 1620 -412
10Lancaster City 9324 1217 -511
11Bury 7313 88 010
12Rylands 8314 1013 -310
13AFC Emley 9243 1015 -510
14Quorn 8233 1314 -19
15Ashton United 8233 911 -29
16Leek Town 9135 1724 -76
17Stockton Town 8116 1117 -64
18Alfreton Town 8116 614 -84
19Ilkeston Town 8116 822 -144
20Hyde United 9117 722 -154
21Bamber Bridge 8035 719 -123
22United of Manchester 7025 512 -72

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Bamber Bridge4,98
X · Beraberlik4,48
2 · Bury1,30

Karşılıklı gol

Var1,41
Yok2,07
Tüm marketler (6)

Handikaplı Maç Sonucu 1

12,3403,5121,86

Alt/Üst 3.5

Alt1,55Üst1,82

Ev Sahibi Alt/Üst 0.5

Alt2,41Üst1,28

Çifte Şans

1 ve 02,191 ve 2–0 ve 2–

Tek / Çift

Tek1,67Çift1,67

Deplasman Alt/Üst 2.5

Alt1,47Üst1,94

Aynı gün Non League Premier - Northern'de oynanan diğer maçlar