← Maçlar
Polonya · II Liga - East · 13. hafta24 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

S. Stalowa 1-0 Sandecja: Maç Sonucu ve İstatistikleri

S. Stalowa
1–0İY 0–0
Sandecja
Maç sonu

S. Stalowa 1–0 Sandecja (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

S. Stalowa – Sandecja maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Hebel 86' (S. Stalowa).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

S. Stalowa üstte · Sandecja altta

01530İY607590 8' sarı kart: W. Plesnierowicz (Sandecja)26' oyuncu değişikliği: L. Furtak ↔ S. Kwapisz (S. Stalowa)↔46' oyuncu değişikliği: E. Kosinski ↔ A. Brenkus (Sandecja)↔60' oyuncu değişikliği: M. Radecki ↔ M. Sliwa (S. Stalowa)↔61' oyuncu değişikliği: J. Jelen ↔ D. Wolny (S. Stalowa)↔65' oyuncu değişikliği: M. Kolar ↔ F. Piszczek (Sandecja)↔71' oyuncu değişikliği: P. Kielis ↔ T. Divis (Sandecja)↔75' oyuncu değişikliği: A. Rogalski ↔ P. Zyra (S. Stalowa)↔75' oyuncu değişikliği: D. Kaminski ↔ H. Tomalski (S. Stalowa)↔84' oyuncu değişikliği: D. Holan ↔ Goku Roman (Sandecja)↔84' oyuncu değişikliği: K. Ogorzaly ↔ L. Gerstenstein (Sandecja)↔86' gol: M. Hebel (S. Stalowa)88' sarı kart: D. Wolny (S. Stalowa)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' sarı kart: W. Plesnierowicz (Sandecja)
  • 26' oyuncu değişikliği: L. Furtak ↔ S. Kwapisz (S. Stalowa)
  • 46' oyuncu değişikliği: E. Kosinski ↔ A. Brenkus (Sandecja)
  • 60' oyuncu değişikliği: M. Radecki ↔ M. Sliwa (S. Stalowa)
  • 61' oyuncu değişikliği: J. Jelen ↔ D. Wolny (S. Stalowa)
  • 65' oyuncu değişikliği: M. Kolar ↔ F. Piszczek (Sandecja)
  • 71' oyuncu değişikliği: P. Kielis ↔ T. Divis (Sandecja)
  • 75' oyuncu değişikliği: A. Rogalski ↔ P. Zyra (S. Stalowa)
  • 75' oyuncu değişikliği: D. Kaminski ↔ H. Tomalski (S. Stalowa)
  • 84' oyuncu değişikliği: D. Holan ↔ Goku Roman (Sandecja)
  • 84' oyuncu değişikliği: K. Ogorzaly ↔ L. Gerstenstein (Sandecja)
  • 86' gol: M. Hebel (S. Stalowa)
  • 88' sarı kart: D. Wolny (S. Stalowa)

Maç olayları

  1. S. StalowaSandecja
  2. D. WolnySarı kart88'
  3. Gol M. Hebel 1–0Asist: S. Kwapisz86'
  4. 84'D. Holan ↔ Goku RomanOyuncu değişikliği
  5. 84'K. Ogorzaly ↔ L. GerstensteinOyuncu değişikliği
  6. A. Rogalski ↔ P. ZyraOyuncu değişikliği75'
  7. D. Kaminski ↔ H. TomalskiOyuncu değişikliği75'
  8. 71'P. Kielis ↔ T. DivisOyuncu değişikliği
  9. 65'M. Kolar ↔ F. PiszczekOyuncu değişikliği
  10. J. Jelen ↔ D. WolnyOyuncu değişikliği61'
  11. M. Radecki ↔ M. SliwaOyuncu değişikliği60'
  12. 46'E. Kosinski ↔ A. BrenkusOyuncu değişikliği
  13. L. Furtak ↔ S. KwapiszOyuncu değişikliği26'
  14. 8'W. PlesnierowiczSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

S. Stalowa
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%40 6/15%57 4/7
Beraberlik%7 1/15%14 1/7
Mağlubiyet%53 8/15%29 2/7
Sandecja
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%40 6/15%25 2/8
Beraberlik%27 4/15%25 2/8
Mağlubiyet%33 5/15%50 4/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

S. Stalowa
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,60 (24 gol)2,14 (15 gol)
Yediği gol / maç1,87 (28 gol)1,29 (9 gol)
Sandecja
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,53 (23 gol)1,00 (8 gol)
Yediği gol / maç1,33 (20 gol)1,25 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

S. Stalowa
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%60 9/15%57 4/7
1,5 Üst%93 14/15%86 6/7
2,5 Üst%73 11/15%71 5/7
3,5 Üst%40 6/15%43 3/7
Gol yememe%27 4/15%43 3/7
Sandecja
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%53 8/15%38 3/8
1,5 Üst%73 11/15%63 5/8
2,5 Üst%60 9/15%50 4/8
3,5 Üst%27 4/15%13 1/8
Gol yememe%33 5/15%38 3/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

S. Stalowa
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%20 3/15%43 3/7
Berabere%40 6/15%57 4/7
Geride%40 6/15%0 0/7
Sandecja
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%40 6/15%50 4/8
Berabere%33 5/15%38 3/8
Geride%27 4/15%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

S. Stalowa (15 maç)

1/131/X01/20X/12X/X1X/232/112/X02/25

Sandecja (15 maç)

1/141/X11/21X/11X/X2X/222/112/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

S. Stalowa (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 2
31-45 1 7
46-60 4 2
61-75 2 4
76-90 8 6

Sandecja (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 3 1
31-45 3 2
46-60 8 5
61-75 0 2
76-90 6 5

Kartlar

S. Stalowa

Sarı 21 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 1,4)

Sandecja

Sarı 35 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 2,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 131 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Stal Stalowa Wola son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Sandecja son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 9 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Stal Stalowa Wola 3 – Sandecja 1; 1 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,40 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Mart 2026, Stal Stalowa Wola 0-0 Sandecja.

Sıralama
12. (16 p) – 6. (19 p)
Form (son 5)
GGMGM – GBMBG
H2H (G-B-M)
3-1-1 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %33
iddaa MS 1-0-2
2,61 – 3,13 – 2,07
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Stal Stalowa Wola iç saha 5 maçta maç başına 2,60 gol attı, 1,40 gol yedi; Sandecja dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stal Stalowa Wola %60, Sandecja %33. İlk yarıyı önde kapatma: Stal Stalowa Wola 3/5, Sandecja 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,61, 0 – 3,13, 2 – 2,07. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,18.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %47; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Polonya · II Liga - East puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Znicz Pruszków 151032 2917 +1233 GGGMB
2Górnik Łęczna 15924 3315 +1829 MMGGG
3Tychy 71 14761 209 +1127 GGGBM
4Zawisza Bydgoszcz 14644 2620 +622 MMMGG
5Sandecja Nowy Sącz 15645 2320 +322 BGMGM
6Podhale Nowy Targ 15573 2624 +222 BBBBB
7Lechia Zielona Góra 15645 2426 -222 MBMGG
8Olimpia Grudziądz 14644 1820 -222 GGBGM
9Hutnik Kraków 14635 2320 +321 MGMMG
10Chojniczanka Chojnice 14635 2423 +121 MBGMG
11Legia Warszawa II 14617 2824 +419 GBMGG
12Stal Stalowa Wola 15618 2428 -419 GGGMM
13Rekord Bielsko-Biała 14536 1917 +218 MBMBM
14Sokół Kleczew 15465 2130 -918 MBGGG
15Avia Świdnik 14527 1621 -517 BGGMM
16Świt Skolwin 15348 1932 -1313 MBMBG
17Śląsk Wrocław II 153111 2233 -1110 BMMMM
18Resovia Rzeszów 15069 925 -166 MBBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Znicz Pruszków 9531 1610 +618
2Górnik Łęczna 7502 177 +1015
3Podhale Nowy Targ 8431 1711 +615
4Sandecja Nowy Sącz 7421 1510 +514
5Zawisza Bydgoszcz 8422 138 +514
6Stal Stalowa Wola 7412 159 +613
7Hutnik Kraków 8413 1310 +313
8Sokół Kleczew 9342 1514 +113
9Legia Warszawa II 7403 188 +1012
10Tychy 71 7331 93 +612
11Rekord Bielsko-Biała 6321 125 +711
12Chojniczanka Chojnice 8323 1313 011
13Avia Świdnik 7304 1011 -19
14Lechia Zielona Góra 9234 1421 -79
15Świt Skolwin 7223 1012 -28
16Śląsk Wrocław II 8215 1012 -27
17Olimpia Grudziądz 2101 23 -13
18Resovia Rzeszów 7034 414 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Olimpia Grudziądz 12543 1617 -119
2Znicz Pruszków 6501 137 +615
3Tychy 71 7430 116 +515
4Górnik Łęczna 8422 168 +814
5Lechia Zielona Góra 6411 105 +513
6Chojniczanka Chojnice 6312 1110 +110
7Zawisza Bydgoszcz 6222 1312 +18
8Hutnik Kraków 6222 1010 08
9Sandecja Nowy Sącz 8224 810 -28
10Avia Świdnik 7223 610 -48
11Podhale Nowy Targ 7142 913 -47
12Rekord Bielsko-Biała 8215 712 -57
13Legia Warszawa II 7214 1016 -67
14Stal Stalowa Wola 8206 919 -106
15Sokół Kleczew 6123 616 -105
16Świt Skolwin 8125 920 -115
17Resovia Rzeszów 8035 511 -63
18Śląsk Wrocław II 7106 1221 -93

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,61X3,1322,07

Çifte şans

1X1,41121,17X21,25

Karşılıklı gol

Var1,37Yok2,18

1,5 Alt / Üst

Alt3,98Üst1,07

2,5 Alt / Üst

Alt2,00Üst1,45

3,5 Alt / Üst

Alt1,36Üst2,22

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün II Liga - East'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.