Çekya · Czech Liga · 14. hafta

Slavia Prag – Artis

Başlamasına 11 sa 58 dk Başlamadı

Slavia Prag – Artis: 8 Kasım 17:00, Çekya · Czech Liga, 14. hafta. Bu sezon Slavia Prag evinde 7 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik, 0 mağlubiyet; Artis deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %69; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 11 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Sinobo Stadyumu, Prague

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiSlavia PragArtis
Lig sırası1. · 31 puan14. · 10 puan
Form (son 5)BBGGMBGBBM
Gol (attığı – yediği, ort.)2,29 – 0,861,33 – 1,17
2,5 Üst biten%71%50
Karşılıklı gol%71%67
Gol yemediği%29%17
Aralarında (G-B-M)0-0-1 (1 maç, Slavia Prag bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Slavia Prag iç sahada (7 maç), Artis deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Slavia Prag iç sahada (7 maç) · Artis deplasmanda (6 maç), bu sezon

2,29 Gol atma maç başı 1,33
0,86 Gol yeme maç başı 1,17
%29 Gol yememe maçların %17
%71 KG Var maçların %67
%71 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Slavia Praha iç sahada bu sezon yenilmedi: 7 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik.
  • Artis deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Artis, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Slavia Prag

1. sıra · 31 puan · 13 maç · averaj +25

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGGM

  1. 04.11 Slavia Prag 1–2 Arsenal M
  2. 31.10 FK Jablonec 0–5 Slavia Prag G
  3. 27.10 Slavia Prag 4–0 Zbrojovka Brno G
  4. 24.10 Slavia Prag 1–1 Mlada Boleslav B
  5. 20.10 Fenerbahçe 2–2 Slavia Prag B
Deplasman

Artis

14. sıra · 10 puan · 13 maç · averaj -10

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBBM

  1. 04.11 Artis 1–2 Bohemians 1905 M
  2. 31.10 Artis 2–2 Zlin B
  3. 24.10 Teplice 0–0 Artis B
  4. 10.10 Hradec Králové 2–4 Artis G
  5. 03.10 Artis 3–0 AS Trencin Hazırlık G
  6. 19.09 Artis 0–0 Slovan Liberec B

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Slavia Prag için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 13, yenilen 5. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Artis 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-6).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Slavia Prag 0 – Artis 1; 0 beraberlik var. Son maç: 24 Temmuz 2022, Slavia Prag 2-4 Artis.

Gol istatistikleri

Slavia Prag iç saha 7 maçta maç başına 2,29 gol attı, 0,86 gol yedi; Artis dış saha 6 maçta 1,33 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Slavia Prag %71, Artis %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Slavia Prag %71, Artis %67. İlk yarıyı önde kapatma: Slavia Prag 2/7, Artis 0/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Slavia Prag 7,6, Artis 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Slavia Prag 2,0, Artis 2,5.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %69; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 11 gol yediler.

Sıralama
1. (31 p) – 14. (10 p)
Form (son 5)
MGGBB – MBBGB
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %67
Korner ort. (maç)
9,4

Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Slavia Prag
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%69 9/13%57 4/7
Beraberlik%31 4/13%43 3/7
Mağlubiyet%0 0/13%0 0/7
Artis
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%15 2/13%33 2/6
Beraberlik%31 4/13%33 2/6
Mağlubiyet%54 7/13%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Slavia Prag
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç2,46 (32 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,08 yüksek2,29 (16 gol)
Yediği gol / maç0,54 (7 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,83 düşük0,86 (6 gol)
Artis
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,08 (14 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,30 düşük1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç1,85 (24 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,48 yüksek1,17 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Slavia Prag
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%46 6/13ligde 9.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük%71 5/7
1,5 Üst%85 11/13%86 6/7
2,5 Üst%62 8/13ligde 5.–7. · lig ortalamasından 5 puan yüksek%71 5/7
3,5 Üst%38 5/13%43 3/7
Gol yememe%54 7/13%29 2/7
Artis
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%62 8/13ligde 4. · lig ortalamasından 11 puan yüksek%67 4/6
1,5 Üst%77 10/13%67 4/6
2,5 Üst%69 9/13ligde 3.–4. · lig ortalamasından 13 puan yüksek%50 3/6
3,5 Üst%31 4/13%17 1/6
Gol yememe%15 2/13%17 1/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Slavia Prag
Toplam (13)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)10,49,6
7,5 Üst%69 9/13%57 4/7
8,5 Üst%62 8/13%57 4/7
9,5 Üst%46 6/13%43 3/7
10,5 Üst%38 5/13%43 3/7
Artis
Toplam (13)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)8,39,2
7,5 Üst%62 8/13%83 5/6
8,5 Üst%38 5/13%50 3/6
9,5 Üst%23 3/13%33 2/6
10,5 Üst%23 3/13%33 2/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Slavia Prag
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı kart3,94,0
2,5 Üst%69 9/13%71 5/7
3,5 Üst%62 8/13%71 5/7
4,5 Üst%38 5/13%43 3/7
5,5 Üst%15 2/13%14 1/7
Artis
Toplam (13)Dış saha (6)
Maç başı kart3,94,5
2,5 Üst%69 9/13%100 6/6
3,5 Üst%54 7/13%67 4/6
4,5 Üst%38 5/13%50 3/6
5,5 Üst%31 4/13%33 2/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Slavia Prag
Toplam (13)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut7,97,9
6,5 Üst%69 9/13%71 5/7
7,5 Üst%69 9/13%71 5/7
8,5 Üst%54 7/13%57 4/7
9,5 Üst%23 3/13%14 1/7
Artis
Toplam (13)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut9,410,2
6,5 Üst%92 12/13%100 6/6
7,5 Üst%85 11/13%83 5/6
8,5 Üst%62 8/13%67 4/6
9,5 Üst%54 7/13%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Slavia Prag
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%62 8/13%29 2/7
Berabere%31 4/13%57 4/7
Geride%8 1/13%14 1/7
Artis
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%0 0/13%0 0/6
Berabere%46 6/13%50 3/6
Geride%54 7/13%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Slavia Prag (13 maç)

1/171/X11/20X/12X/X2X/202/102/X12/20

Artis (13 maç)

1/101/X01/20X/11X/X4X/212/112/X02/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Slavia Prag (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 3 1
31-45 5 0
46-60 3 1
61-75 6 2
76-90 8 1

Artis (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 2 4
31-45 2 7
46-60 3 1
61-75 3 4
76-90 2 2

Kartlar

Slavia Prag

Sarı 22 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,7)

Artis

Sarı 23 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Slavia Prag: iç saha, 7 maç · Artis: dış saha, 6 maç

Slavia PragArtis
%62,1Topa sahip olma%48,7
2,91Beklenen gol (xG)1,11
24,3Toplam şut13,0
6,0İsabetli şut4,2
15,4Ceza sahası içi şut9,0
7,6Korner4,0
473Pas351
%81Pas isabeti%77
1,0Kurtarış5,0
12,7Faul14,3
1,7Ofsayt1,2
1,7Sarı kart2,5
0,29Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

0,79Rakibin xG'si1,72
8,1Rakibin şutu16,2
1,9Rakibin isabetli şutu6,0
2,0Rakibin korneri5,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Çekya · Czech Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Slavia Praha 13940 327 +2531 GGBBG
2Slovan Liberec 13823 168 +826 BMMGG
3Mlada Boleslav 13733 2215 +724 MMGBG
4Sigma Olomouc 14734 2220 +224 BGBGM
5Sparta Praha 13724 2513 +1223 GGBGB
6Teplice 13634 2118 +321 GBMBG
7FK Jablonec 13625 1618 -220 BGMGM
8Bohemians 1905 14554 1515 020 GBBGM
9Zbrojovka Brno 14626 1722 -520 MGBMM
10Plzen 13544 2821 +719 MGGMG
11Hradec Králové 14536 1718 -118 MBMMG
12Pardubice 13427 1519 -414 GMGGM
13Baník Ostrava 13427 1023 -1314 BMBMG
14Artis 13247 1424 -1010 BGBBM
15Slovácko 14248 1326 -1310 GMMMG
16Zlin 140311 1127 -163 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Mlada Boleslav 6600 142 +1218
2Slavia Praha 7430 166 +1015
3Sparta Praha 6501 166 +1015
4Sigma Olomouc 6411 126 +613
5Hradec Králové 8413 1411 +313
6Zbrojovka Brno 8413 1211 +113
7Bohemians 1905 6330 51 +412
8Slovan Liberec 6312 74 +310
9FK Jablonec 7313 1012 -210
10Teplice 7232 1111 09
11Plzen 7223 1212 08
12Pardubice 6213 88 07
13Baník Ostrava 6213 310 -77
14Slovácko 6033 610 -43
15Artis 7025 617 -112
16Zlin 8017 312 -91
#TakımOGBMAYAVP
1Slavia Praha 6510 161 +1516
2Slovan Liberec 7511 94 +516
3Teplice 6402 107 +312
4Plzen 6321 169 +711
5Sigma Olomouc 8323 1014 -411
6FK Jablonec 6312 66 010
7Sparta Praha 7223 97 +28
8Artis 6222 87 +18
9Bohemians 1905 8224 1014 -48
10Pardubice 7214 711 -47
11Baník Ostrava 7214 713 -67
12Zbrojovka Brno 6213 511 -67
13Slovácko 8215 716 -97
14Mlada Boleslav 7133 813 -56
15Hradec Králové 6123 37 -45
16Zlin 6024 815 -72

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Slavia Prag–
X · Beraberlik6,68
2 · Artis11,30

2,5 Alt / Üst

Alt2,76
Üst1,20

Karşılıklı gol

Var1,72
Yok1,63
Tüm marketler (18)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 23,52

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,66Üst1,68

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,72Üst1,63

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,72Yok1,08

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,191 ve Yok1,770 ve Var8,870 ve Yok28,002 ve Var20,802 ve Yok27,50

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,91Üst1,49

Alt/Üst 3.5

Alt1,67Üst1,67

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,57Eşit3,792.1,84

1. Yarı Sonucu

11,3402,9629,04

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5

Alt1,39Üst2,10

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,18Üst2,87

2. Yarı Sonucu

11,2703,4128,56

Handikaplı Maç Sonucu -2

11,9303,6322,18

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var15,35Üst ve Var1,90Alt ve Yok3,38Üst ve Yok2,94

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var7,921 ve Yok1,530 ve Var8,370 ve Yok4,222 ve Var36,002 ve Yok10,55

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,150 ve 22,09

Tek / Çift

Tek1,66Çift1,68

Toplam Gol

0-1 gol6,592-3 gol2,174-5 gol2,456+ gol4,80