Jablonec 0-5 Slavia Prag: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Jablonec 0–5 Slavia Prag (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 11–16, isabetli şut 1–9, topa sahip olma %44–%56, korner 1–7.
Maç özeti
Jablonec – Slavia Prag maçı 0-5 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Mubarak Suleiman 41', 75', Emmanuel Ayaosi 57', Ange N'Guessan 66', Danijel Sturm 80' (Slavia Prag). xG: Jablonec 0,5 – 2,2 Slavia Prag.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Jablonec: L. Kozel · Slavia Prag: J. Trpišovský
Maç akışı
Jablonec üstte · Slavia Prag altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' sarı kart: David Moses (Slavia Prag)
- 41' gol: Mubarak Suleiman (Slavia Prag)
- 45' oyuncu değişikliği: Matej Polidar ↔ Saidou Alioum Moubarak (Jablonec)
- 45' oyuncu değişikliği: Antonín Růsek ↔ Dominik Holly (Jablonec)
- 51' oyuncu değişikliği: Jan Hanus ↔ Klemen Mihelak (Jablonec)
- 57' gol: Emmanuel Ayaosi (Slavia Prag)
- 66' gol: Ange N'Guessan (Slavia Prag)
- 67' oyuncu değişikliği: Nelson Okeke ↔ Sebastian Nebyla (Jablonec)
- 71' oyuncu değişikliği: Ange N'Guessan ↔ Stepan Chaloupek (Slavia Prag)
- 71' oyuncu değişikliği: David Zima ↔ Mikulas Konecny (Slavia Prag)
- 72' oyuncu değişikliği: David Moses ↔ Mojmír Chytil (Slavia Prag)
- 73' sarı kart: Saidou Alioum Moubarak (Jablonec)
- 75' gol: Mubarak Suleiman (Slavia Prag)
- 76' oyuncu değişikliği: Emmanuel Ayaosi ↔ Danijel Sturm (Slavia Prag)
- 77' oyuncu değişikliği: Garang Mawien Kuol ↔ Hugo Ahl (Jablonec)
- 80' gol: Danijel Sturm (Slavia Prag)
- 83' oyuncu değişikliği: Mubarak Suleiman ↔ Pavel Kacor (Slavia Prag)
Maç olayları
- JablonecSlavia Prag
- 83'Mubarak Suleiman ↔ Pavel KacorOyuncu değişikliği
- 80'Gol Danijel Sturm 0–5Asist: Mubarak Suleiman
- Garang Mawien Kuol ↔ Hugo AhlOyuncu değişikliği77'
- 76'Emmanuel Ayaosi ↔ Danijel SturmOyuncu değişikliği
- 75'Gol Mubarak Suleiman 0–4Asist: Emmanuel Ayaosi
- Saidou Alioum MoubarakSarı kart73'
- 72'David Moses ↔ Mojmír ChytilOyuncu değişikliği
- 71'Ange N'Guessan ↔ Stepan ChaloupekOyuncu değişikliği
- 71'David Zima ↔ Mikulas KonecnyOyuncu değişikliği
- Nelson Okeke ↔ Sebastian NebylaOyuncu değişikliği67'
- 66'Gol Ange N'Guessan 0–3Asist: Oskar Kubiak
- 57'Gol Emmanuel Ayaosi 0–2Asist: Michal Sadílek
- Jan Hanus ↔ Klemen MihelakOyuncu değişikliği51'
- Matej Polidar ↔ Saidou Alioum MoubarakOyuncu değişikliği45'
- Antonín Růsek ↔ Dominik HollyOyuncu değişikliği45'
- 41'Gol Mubarak Suleiman 0–1Asist: Michal Sadílek
- 15'David MosesSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 9/13 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %0 0/13 | %0 0/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,23 (16 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,46 (32 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,08 yüksek | 2,67 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,54 (7 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,83 düşük | 0,17 (1 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 9.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13ligde 13. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 9.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 5.–7. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %54 7/13 | %83 5/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Geride | %38 5/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %62 8/13 | %100 6/6 |
| Berabere | %31 4/13 | %0 0/6 |
| Geride | %8 1/13 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Jablonec (13 maç)
Slavia Prag (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Jablonec (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Slavia Prag (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 5 | 0 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 8 | 1 |
Kartlar
Jablonec
Sarı 15 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,2)
Slavia Prag
Sarı 22 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Jablonec: iç saha, 7 maç · Slavia Prag: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Jablonec – Slavia Prag ilk 11'ler
Jablonec · 3-4-3
- 1J. HanušK51' oyundan çıktı 51. dk
- 18M. CedidlaD
- 57F. NovákD
- 15D. PavlovićD
- 7V. TchanturishviliO
- 13R. SedláčekO
- 6N. OkekeO67' oyundan çıktı 67. dk
- 20J. SlámaO
- 36G. KuolF77' oyundan çıktı 77. dk
- 9A. RůsekF45' oyundan çıktı 45. dk
- 21M. PolidarF45' oyundan çıktı 45. dk
- 8F. ZorvanO
- 16H. AhlO77' oyuna girdi 77. dk
- 17S. AlioumF45' oyuna girdi 45. dk73' sarı kart 73. dk
- 19J. ChramostaF
- 24D. HollýO45' oyuna girdi 45. dk
- 44L. JawoF
- 99K. MihelakK51' oyuna girdi 51. dk
- 25S. NebylaO67' oyuna girdi 67. dk
- 23E. SobolD
- 14D. SoučekD
- 27F. VechetaF
Teknik direktör: L. Kozel
Slavia Prag · 3-4-2-1
- 29N. DomchakK
- 3T. HolešD
- 4D. ZimaD71' oyundan çıktı 71. dk
- 6A. N'GuessanD66' gol 66. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 27T. VlčekO
- 16D. MosesO15' sarı kart 15. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 23M. SadílekO41' asist 41. dk57' asist 57. dk
- 8O. KubiakO66' asist 66. dk
- 20E. AyaosiO57' gol 57. dk75' asist 75. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 15M. E. SuleimanO41' gol 41. dk75' gol 75. dk80' asist 80. dk+1
- 30W. NowakF
- 10D. ŠturmF76' oyuna girdi 76. dk80' gol 80. dk
- 40Adam RezekK
- 42M. KonečnýD71' oyuna girdi 71. dk
- 1O. KolářK
- 32Pavel KacorO83' oyuna girdi 83. dk
- 39D. JurásekD
- 22T. DiakitéO
- 13M. ChytilF72' oyuna girdi 72. dk
- 2Š. ChaloupekD71' oyuna girdi 71. dk
Teknik direktör: J. Trpišovský
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Çekya · Czech Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Jablonec 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7). Slavia Prag için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 7, yenilen 5.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 21 maçta galibiyetler Jablonec 2 – Slavia Prag 15; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 13 Mayıs 2026, Slavia Prag 5-1 Jablonec.
- Sıralama
- 6. (20 p) – 1. (28 p)
- Form (son 5)
- GBMMG – GBBBM
- H2H (G-B-M)
- 2-4-15 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %20
- Korner ort. (maç)
- 11,0
- iddaa MS 1-0-2
- 3,93 – 3,47 – 1,55
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Jablonec iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,17 gol yedi; Slavia Prag dış saha 5 maçta 2,20 attı, 0,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Jablonec %67, Slavia Prag %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Jablonec %67, Slavia Prag %20. İlk yarıyı önde kapatma: Jablonec 1/6, Slavia Prag 5/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Jablonec 7,7, Slavia Prag 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,0. Maç başına kart: Jablonec 1,3, Slavia Prag 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,93, 0 – 3,47, 2 – 1,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,86, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 1,87.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %43; maç başına toplam korner ortalaması 11,0; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çekya · Czech Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 13 | +25 | 31 |
| 2 | Slovan Liberec | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Mlada Boleslav | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Sigma Olomouc | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Sparta Praha | 13 | +12 | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | +3 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | -2 | 20 |
| 8 | Bohemians 1905 | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 14 | -5 | 20 |
| 10 | Plzen | 13 | +7 | 19 |
| 11 | Hradec Králové | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Pardubice | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 13 | -13 | 14 |
| 14 | Artis | 13 | -10 | 10 |
| 15 | Slovácko | 14 | -13 | 10 |
| 16 | Zlin | 14 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 6 | +12 | 18 |
| 2 | Slavia Praha | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Sparta Praha | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Sigma Olomouc | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Hradec Králové | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Zbrojovka Brno | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Bohemians 1905 | 6 | +4 | 12 |
| 8 | Slovan Liberec | 6 | +3 | 10 |
| 9 | FK Jablonec | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Teplice | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Plzen | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Pardubice | 6 | 0 | 7 |
| 13 | Baník Ostrava | 6 | -7 | 7 |
| 14 | Slovácko | 6 | -4 | 3 |
| 15 | Artis | 7 | -11 | 2 |
| 16 | Zlin | 8 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Slovan Liberec | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Teplice | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Plzen | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Sigma Olomouc | 8 | -4 | 11 |
| 6 | FK Jablonec | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 7 | +2 | 8 |
| 8 | Artis | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Bohemians 1905 | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Pardubice | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Baník Ostrava | 7 | -6 | 7 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 6 | -6 | 7 |
| 13 | Slovácko | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Mlada Boleslav | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Hradec Králové | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Zlin | 6 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Czech Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
