Slavia Prag 1-1 Mlada Boleslav: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Slavia Prag 1–1 Mlada Boleslav (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 35–9, isabetli şut 7–2, topa sahip olma %66–%34, korner 11–5.
Maç özeti
Slavia Prag – Mlada Boleslav maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Mojmír Chytil 86' (Slavia Prag); Martin Šubert 15' (Mlada Boleslav). xG: Slavia Prag 2,5 – 1,5 Mlada Boleslav.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Slavia Prag: J. Trpišovský · Mlada Boleslav: A. Majer
Maç akışı
Slavia Prag üstte · Mlada Boleslav altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' gol: Martin Šubert (Mlada Boleslav)
- 45' oyuncu değişikliği: Toumani Diakite ↔ David Moses (Slavia Prag)
- 45' oyuncu değişikliği: Samuel Isife ↔ Mubarak Suleiman (Slavia Prag)
- 64' oyuncu değişikliği: Jiří Klíma ↔ Lukas Letenay (Mlada Boleslav)
- 64' oyuncu değişikliği: Daniel Langhamer ↔ Filip Spatenka (Mlada Boleslav)
- 65' oyuncu değişikliği: Michal Sadílek ↔ David Jurasek (Slavia Prag)
- 71' oyuncu değişikliği: Martin Šubert ↔ Matej Zachoval (Mlada Boleslav)
- 73' oyuncu değişikliği: Lukáš Provod ↔ Danijel Sturm (Slavia Prag)
- 85' oyuncu değişikliği: Tomáš Holeš ↔ Mikulas Konecny (Slavia Prag)
- 86' gol: Mojmír Chytil (Slavia Prag)
- 89' oyuncu değişikliği: Solomon John ↔ Josef Kolarik (Mlada Boleslav)
- 89' sarı kart: Vojtěch Vorel (Mlada Boleslav)
- 90+2' sarı kart: Danijel Sturm (Slavia Prag)
Maç olayları
- Slavia PragMlada Boleslav
- Danijel SturmSarı kart90+2'
- 89'Solomon John ↔ Josef KolarikOyuncu değişikliği
- 89'Vojtěch VorelSarı kart
- Gol Mojmír Chytil 1–1Asist: Emmanuel Ayaosi86'
- Tomáš Holeš ↔ Mikulas KonecnyOyuncu değişikliği85'
- Lukáš Provod ↔ Danijel SturmOyuncu değişikliği73'
- 71'Martin Šubert ↔ Matej ZachovalOyuncu değişikliği
- Michal Sadílek ↔ David JurasekOyuncu değişikliği65'
- 64'Jiří Klíma ↔ Lukas LetenayOyuncu değişikliği
- 64'Daniel Langhamer ↔ Filip SpatenkaOyuncu değişikliği
- Toumani Diakite ↔ David MosesOyuncu değişikliği45'
- Samuel Isife ↔ Mubarak SuleimanOyuncu değişikliği45'
- Tomáš HolešVAR: penaltı iptal41'
- 15'Gol Martin Šubert 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 9/13 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %0 0/13 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %54 7/13 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,46 (32 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,08 yüksek | 2,29 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,54 (7 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,83 düşük | 0,86 (6 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,69 (22 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,31 yüksek | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,22 düşük | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 9.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 5.–7. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %54 7/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 9.–12. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %54 7/13ligde 10. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 12,3 |
| 7,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %62 8/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %31 4/13 | %57 4/7 |
| Geride | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %54 7/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Geride | %31 4/13 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Slavia Prag (13 maç)
Mlada Boleslav (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Slavia Prag (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 5 | 0 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 6 | 2 |
| 76-90 | 8 | 1 |
Mlada Boleslav (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Slavia Prag
Sarı 22 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,7)
Mlada Boleslav
Sarı 21 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Slavia Prag: iç saha, 7 maç · Mlada Boleslav: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Slavia Prag – Mlada Boleslav ilk 11'ler
Slavia Prag · 4-3-3
- 29N. DomchakK
- 14S. IsifeD45' oyundan çıktı 45. dk
- 3T. HolešD85' oyundan çıktı 85. dk
- 6A. N'GuessanD
- 8O. KubiakD
- 30W. NowakO
- 22T. DiakitéO45' oyundan çıktı 45. dk
- 23M. SadílekO65' oyundan çıktı 65. dk
- 20E. AyaosiF86' asist 86. dk
- 13M. ChytilF86' gol 86. dk
- 17L. ProvodF73' oyundan çıktı 73. dk
- 1O. KolářK
- 39D. JurásekD65' oyuna girdi 65. dk
- 42M. KonečnýD85' oyuna girdi 85. dk
- 16D. MosesO45' oyuna girdi 45. dk
- 40Adam RezekK
- 15M. E. SuleimanO45' oyuna girdi 45. dk
- 27T. VlčekD
- 4D. ZimaD
- 10D. ŠturmF73' oyuna girdi 73. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
Teknik direktör: J. Trpišovský
Mlada Boleslav · 4-2-3-1
- 42V. VorelK89' sarı kart 89. dk
- 32F. MatoušekD
- 44O. KarafiátD
- 3M. KrálikD
- 11M. HybšD
- 19D. KozelO
- 13D. DonátO
- 20S. JohnO89' oyundan çıktı 89. dk
- 28D. LanghamerO64' oyundan çıktı 64. dk
- 21M. ŠubertO15' gol 15. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 23J. KlímaF64' oyundan çıktı 64. dk
- 59J. FloderK
- 26M. ZachovalD71' oyuna girdi 71. dk
- 49J. KoláříkO89' oyuna girdi 89. dk
- 77D. PechO
- 14S. GrygarO
- 17F. ŠpatenkaF64' oyuna girdi 64. dk
- 18M. HavranO
- 9L. LetenayF64' oyuna girdi 64. dk
- 5J. HarušťákD
Teknik direktör: A. Majer
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Çekya · Czech Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Slavia Prag 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-5). Son 5 maçta Mlada Boleslav 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Slavia Prag 16 – Mlada Boleslav 0; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Şubat 2026, Slavia Prag 4-0 Mlada Boleslav.
- Sıralama
- 1. (27 p) – 4. (20 p)
- Form (son 5)
- BBMGG – GMMGG
- H2H (G-B-M)
- 16-1-0 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,14 – 5,43 – 8,08
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Slavia Prag iç saha 6 maçta maç başına 2,50 gol attı, 0,83 gol yedi; Mlada Boleslav dış saha 6 maçta 1,17 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Slavia Prag %67, Mlada Boleslav %50. İlk yarıyı önde kapatma: Slavia Prag 2/6, Mlada Boleslav 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Slavia Prag 7,0, Mlada Boleslav 6,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,1. Maç başına kart: Slavia Prag 2,2, Mlada Boleslav 1,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,14, 0 – 5,43, 2 – 8,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,68, Üst 1,23. Karşılıklı Gol: Var 1,54, Yok 1,86.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çekya · Czech Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 13 | +25 | 31 |
| 2 | Slovan Liberec | 13 | +8 | 26 |
| 3 | Mlada Boleslav | 13 | +7 | 24 |
| 4 | Sigma Olomouc | 14 | +2 | 24 |
| 5 | Sparta Praha | 13 | +12 | 23 |
| 6 | Teplice | 13 | +3 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | -2 | 20 |
| 8 | Bohemians 1905 | 14 | 0 | 20 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 14 | -5 | 20 |
| 10 | Plzen | 13 | +7 | 19 |
| 11 | Hradec Králové | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Pardubice | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 13 | -13 | 14 |
| 14 | Artis | 13 | -10 | 10 |
| 15 | Slovácko | 14 | -13 | 10 |
| 16 | Zlin | 14 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mlada Boleslav | 6 | +12 | 18 |
| 2 | Slavia Praha | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Sparta Praha | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Sigma Olomouc | 6 | +6 | 13 |
| 5 | Hradec Králové | 8 | +3 | 13 |
| 6 | Zbrojovka Brno | 8 | +1 | 13 |
| 7 | Bohemians 1905 | 6 | +4 | 12 |
| 8 | Slovan Liberec | 6 | +3 | 10 |
| 9 | FK Jablonec | 7 | -2 | 10 |
| 10 | Teplice | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Plzen | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Pardubice | 6 | 0 | 7 |
| 13 | Baník Ostrava | 6 | -7 | 7 |
| 14 | Slovácko | 6 | -4 | 3 |
| 15 | Artis | 7 | -11 | 2 |
| 16 | Zlin | 8 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | +15 | 16 |
| 2 | Slovan Liberec | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Teplice | 6 | +3 | 12 |
| 4 | Plzen | 6 | +7 | 11 |
| 5 | Sigma Olomouc | 8 | -4 | 11 |
| 6 | FK Jablonec | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 7 | +2 | 8 |
| 8 | Artis | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Bohemians 1905 | 8 | -4 | 8 |
| 10 | Pardubice | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Baník Ostrava | 7 | -6 | 7 |
| 12 | Zbrojovka Brno | 6 | -6 | 7 |
| 13 | Slovácko | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Mlada Boleslav | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Hradec Králové | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Zlin | 6 | -7 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Czech Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
