Portekiz · Liga 3 · 9. hafta

SAO Joao Ver 0-2 Guimaraes B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 0–2 MS İY 0–1

SAO Joao Ver 0–2 Guimaraes B (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

SAO Joao Ver – Guimaraes B maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: R. Macedo 43', Rika 78' (Guimaraes B).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

SAO Joao Ver üstte · Guimaraes B altta

01530İY607590 43' gol: R. Macedo (Guimaraes B)46' oyuncu değişikliği: Luan Capanni ↔ J. O. Carvalho (SAO Joao Ver)↔60' oyuncu değişikliği: Gui Azevedo ↔ M. Camara (SAO Joao Ver)↔67' oyuncu değişikliği: A. Oliveira ↔ J. Sicuba (Guimaraes B)↔67' oyuncu değişikliği: S. Verdi ↔ A. Meireles (Guimaraes B)↔67' oyuncu değişikliği: R. Macedo ↔ U. Akuazaoku (Guimaraes B)↔72' oyuncu değişikliği: R. Vilela ↔ Zequinha (SAO Joao Ver)↔72' oyuncu değişikliği: Washington ↔ Ruca Morgado (SAO Joao Ver)↔73' oyuncu değişikliği: Luisinho ↔ Jesse (SAO Joao Ver)↔75' oyuncu değişikliği: R. Duarte ↔ G. Paula (Guimaraes B)↔78' gol: Rika (Guimaraes B)82' oyuncu değişikliği: M. Tepe ↔ Jota (Guimaraes B)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 43' gol: R. Macedo (Guimaraes B)
  • 46' oyuncu değişikliği: Luan Capanni ↔ J. O. Carvalho (SAO Joao Ver)
  • 60' oyuncu değişikliği: Gui Azevedo ↔ M. Camara (SAO Joao Ver)
  • 67' oyuncu değişikliği: A. Oliveira ↔ J. Sicuba (Guimaraes B)
  • 67' oyuncu değişikliği: S. Verdi ↔ A. Meireles (Guimaraes B)
  • 67' oyuncu değişikliği: R. Macedo ↔ U. Akuazaoku (Guimaraes B)
  • 72' oyuncu değişikliği: R. Vilela ↔ Zequinha (SAO Joao Ver)
  • 72' oyuncu değişikliği: Washington ↔ Ruca Morgado (SAO Joao Ver)
  • 73' oyuncu değişikliği: Luisinho ↔ Jesse (SAO Joao Ver)
  • 75' oyuncu değişikliği: R. Duarte ↔ G. Paula (Guimaraes B)
  • 78' gol: Rika (Guimaraes B)
  • 82' oyuncu değişikliği: M. Tepe ↔ Jota (Guimaraes B)

Maç olayları

  1. SAO Joao VerGuimaraes B
  2. 82'M. Tepe ↔ JotaOyuncu değişikliği
  3. 78'Gol Rika 0–2
  4. 75'R. Duarte ↔ G. PaulaOyuncu değişikliği
  5. Luisinho ↔ JesseOyuncu değişikliği73'
  6. R. Vilela ↔ ZequinhaOyuncu değişikliği72'
  7. Washington ↔ Ruca MorgadoOyuncu değişikliği72'
  8. 67'A. Oliveira ↔ J. SicubaOyuncu değişikliği
  9. 67'S. Verdi ↔ A. MeirelesOyuncu değişikliği
  10. 67'R. Macedo ↔ U. AkuazaokuOyuncu değişikliği
  11. Gui Azevedo ↔ M. CamaraOyuncu değişikliği60'
  12. Luan Capanni ↔ J. O. CarvalhoOyuncu değişikliği46'
  13. 43'Gol R. Macedo 0–1Asist: T. Rodrigues
Maç özeti

Ev sahibi

SAO Joao Ver

BBGGM

Deplasman

Guimaraes B

BMMGB

SAO Joao Ver iç sahada (4 maç) · Guimaraes B deplasmanda (5 maç), bu sezon

0,75 Gol atma maç başı 1,60
1,50 Gol yeme maç başı 1,40
%25 Gol yememe maçların %20
%50 KG Var maçların %60
%50 2.5 Üst maçların %40

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 8 maç (2021'den beri)

4 SAO Joao Ver1 berabere3 Guimaraes B

  • São João Ver iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Vitória Guimarães II deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Vitória Guimarães II, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%20).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

SAO Joao Ver
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%22 2/9%25 1/4
Beraberlik%33 3/9%25 1/4
Mağlubiyet%44 4/9%50 2/4
Guimaraes B
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%33 3/9%40 2/5
Beraberlik%33 3/9%20 1/5
Mağlubiyet%33 3/9%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

SAO Joao Ver
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,33 (12 gol)1,50 (6 gol)
Guimaraes B
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)1,40 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

SAO Joao Ver
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%67 6/9%50 2/4
1,5 Üst%78 7/9%75 3/4
2,5 Üst%44 4/9%50 2/4
3,5 Üst%22 2/9%25 1/4
Gol yememe%11 1/9%25 1/4
Guimaraes B
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%44 4/9%60 3/5
1,5 Üst%67 6/9%80 4/5
2,5 Üst%33 3/9%40 2/5
3,5 Üst%33 3/9%40 2/5
Gol yememe%33 3/9%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

SAO Joao Ver
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%33 3/9%0 0/4
Berabere%22 2/9%25 1/4
Geride%44 4/9%75 3/4
Guimaraes B
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%40 2/5
Berabere%56 5/9%40 2/5
Geride%22 2/9%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

SAO Joao Ver (9 maç)

1/111/X21/20X/10X/X1X/212/112/X02/23

Guimaraes B (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X3X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

SAO Joao Ver (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 0 1
31-45 3 1
46-60 1 1
61-75 1 0
76-90 2 6

Guimaraes B (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 0 2
31-45 2 1
46-60 1 3
61-75 3 0
76-90 4 2

Kartlar

SAO Joao Ver

Sarı 20 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,2)

Guimaraes B

Sarı 20 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:00 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

SAO Joao Ver

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGGM

  1. 01.11 Paredes 2–1 SAO Joao Ver M
  2. 25.10 Vianense 1–3 SAO Joao Ver G
  3. 11.10 SAO Joao Ver 2–1 Varzim G
  4. 13.09 Paços Ferreira 1–1 SAO Joao Ver B
  5. 06.09 SAO Joao Ver 0–0 AD Marco 09 B
Deplasman

Guimaraes B

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMGB

  1. 01.11 Guimaraes B 2–2 Vianense B
  2. 25.10 Varzim 2–4 Guimaraes B G
  3. 11.10 Guimaraes B 0–1 Paços Ferreira M
  4. 12.09 AD Marco 09 1–0 Guimaraes B M
  5. 05.09 Guimaraes B 0–0 Trofense B

Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

SAO Joao Ver ile Guimaraes B, Liga 3 (Portekiz) 9. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada SAO Joao Ver 5., Guimaraes B 9.; iki takım arasında 1 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta SAO Joao Ver 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5). Guimaraes B için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 6, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Sıralama
5. (9 p) – 9. (8 p)
Form (son 5)
MGGBB – BGMMB
H2H (G-B-M)
4-1-3 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
iddaa MS 1-0-2
2,87 – 3,00 – 1,94
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: SAO Joao Ver 4, Guimaraes B 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Aralık 2025, Guimaraes B 2-0 SAO Joao Ver.

Gol istatistikleri

SAO Joao Ver bu sezon 8 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,25 gol yedi; Guimaraes B dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: SAO Joao Ver %50, Guimaraes B %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: SAO Joao Ver %75, Guimaraes B %75. İlk yarıyı önde kapatma: SAO Joao Ver 3/8, Guimaraes B 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,87, 0 – 3,00, 2 – 1,94. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,51, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,66.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · SAO Joao Ver2,87
X · Beraberlik3,00
2 · Guimaraes B1,94

2,5 Alt / Üst

Alt1,51
Üst1,88

Karşılıklı gol

Var1,69
Yok1,66
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,441 ve 21,170 ve 21,18

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,4603,3723,73

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,27Yok–

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,54Üst1,83

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,06

1. Yarı Sonucu

13,6101,8722,60

2. Yarı Sonucu

13,1402,2422,32

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,35Üst2,19

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,231 ve 21,490 ve 21,11

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,34Üst1,31

Ev Sahibi Alt/Üst 0.5

Alt2,36Üst1,30

Aynı gün Liga 3'da oynanan diğer maçlar