Uniao SC Paredes 2-1 SAO Joao Ver: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Uniao SC Paredes 2–1 SAO Joao Ver (1 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Uniao SC Paredes – SAO Joao Ver maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Gustavo Fernandes 7', Miguel 8' (Uniao SC Paredes); J. O. Carvalho 78' (SAO Joao Ver).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Uniao SC Paredes üstte · SAO Joao Ver altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 7' gol: Gustavo Fernandes (Uniao SC Paredes)
- 8' gol: Miguel (Uniao SC Paredes)
- 23' oyuncu değişikliği: Gustavo Fernandes ↔ Ze Oliveira (Uniao SC Paredes)
- 45+1' sarı kart: Rui Bruno (SAO Joao Ver)
- 56' sarı kart: T. Campas (SAO Joao Ver)
- 61' sarı kart: Ze Oliveira (Uniao SC Paredes)
- 62' oyuncu değişikliği: Luan Capanni ↔ M. Camara (SAO Joao Ver)
- 66' oyuncu değişikliği: Gui Azevedo ↔ J. O. Carvalho (SAO Joao Ver)
- 71' oyuncu değişikliği: D. Rodrigues ↔ D. Veiga (Uniao SC Paredes)
- 71' oyuncu değişikliği: Erik ↔ J. Yuk (Uniao SC Paredes)
- 78' gol: J. O. Carvalho (SAO Joao Ver)
- 79' oyuncu değişikliği: Luisinho ↔ Jesse (SAO Joao Ver)
- 79' oyuncu değişikliği: Rui Bruno ↔ Joao Matos (SAO Joao Ver)
- 81' oyuncu değişikliği: F. Almara ↔ F. Canario (Uniao SC Paredes)
Maç olayları
- Uniao SC ParedesSAO Joao Ver
- F. Almara ↔ F. CanarioOyuncu değişikliği81'
- 79'Luisinho ↔ JesseOyuncu değişikliği
- 79'Rui Bruno ↔ Joao MatosOyuncu değişikliği
- 78'Gol J. O. Carvalho 2–1Asist: T. Campas
- D. Rodrigues ↔ D. VeigaOyuncu değişikliği71'
- Erik ↔ J. YukOyuncu değişikliği71'
- 66'Gui Azevedo ↔ J. O. CarvalhoOyuncu değişikliği
- 62'Luan Capanni ↔ M. CamaraOyuncu değişikliği
- Ze OliveiraSarı kart61'
- 56'T. CampasSarı kart
- 45+1'Rui BrunoSarı kart
- Gustavo Fernandes ↔ Ze OliveiraOyuncu değişikliği23'
- Gol Miguel 2–08'
- Gol Gustavo Fernandes 1–07'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %78 7/9 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,22 (20 gol) | 2,40 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (12 gol) | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 5/9 | %80 4/5 |
| Berabere | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Geride | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %60 3/5 |
| Berabere | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Geride | %44 4/9 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Uniao SC Paredes (9 maç)
SAO Joao Ver (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Uniao SC Paredes (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 6 | 2 |
SAO Joao Ver (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Kartlar
Uniao SC Paredes
Sarı 20 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,2)
SAO Joao Ver
Sarı 20 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:00 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Paredes 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 15-5). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. SAO Joao Ver son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 6 gol attı, 3 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Paredes 1, SAO Joao Ver 2 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Paredes 0-0 SAO Joao Ver.
- Sıralama
- 1. (16 p) – 5. (9 p)
- Form (son 5)
- GGBGG – GGBBB
- H2H (G-B-M)
- 1-6-2 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 1,36 – 3,70 – 5,46
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Paredes iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,00 gol yedi; SAO Joao Ver dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Paredes %75, SAO Joao Ver %75. İlk yarıyı önde kapatma: Paredes 3/4, SAO Joao Ver 3/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,36, 0 – 3,70, 2 – 5,46. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,84, Yok 1,55.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 18:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga 3'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
