← Maçlar
Portekiz · Liga 3 · 8. hafta1 Kasım 2026 · 18:00 TSİ

Vitoria Guimaraes B 2-2 SC Vianense: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Vitoria Guimaraes B
2–2İY 0–0
SC Vianense
Maç sonu

Vitoria Guimaraes B 2–2 SC Vianense (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Vitoria Guimaraes B – SC Vianense maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Vitoria Guimaraes B üstte · SC Vianense altta

01530İY607590 30' sarı kart: Yuri (SC Vianense)47' sarı kart: Alcobia (Vitoria Guimaraes B)58' gol: P. Soares (SC Vianense)60' oyuncu değişikliği: Zeega ↔ Jota (Vitoria Guimaraes B)↔60' oyuncu değişikliği: S. Verdi ↔ S. Dahle (Vitoria Guimaraes B)↔61' sarı kart: R. Melro (SC Vianense)73' oyuncu değişikliği: P. Soares ↔ Dionisio (SC Vianense)↔73' oyuncu değişikliği: R. Melro ↔ K. Hachadi (SC Vianense)↔73' oyuncu değişikliği: Rodrigo Silva ↔ U. Akuazaoku (Vitoria Guimaraes B)↔73' oyuncu değişikliği: Rika ↔ R. Duarte (Vitoria Guimaraes B)↔74' oyuncu değişikliği: D. Maga ↔ J. Castro (SC Vianense)↔77' oyuncu değişikliği: M. Conceicao ↔ Rashid (SC Vianense)↔82' gol: S. Dahle (Vitoria Guimaraes B)83' sarı kart (SC Vianense)84' kırmızı kart: R. Rocha (Vitoria Guimaraes B)87' gol: K. Hachadi (SC Vianense)88' oyuncu değişikliği: B. Silva ↔ H. Doukoure (SC Vianense)↔90+2' gol (Vitoria Guimaraes B)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 30' sarı kart: Yuri (SC Vianense)
  • 47' sarı kart: Alcobia (Vitoria Guimaraes B)
  • 58' gol: P. Soares (SC Vianense)
  • 60' oyuncu değişikliği: Zeega ↔ Jota (Vitoria Guimaraes B)
  • 60' oyuncu değişikliği: S. Verdi ↔ S. Dahle (Vitoria Guimaraes B)
  • 61' sarı kart: R. Melro (SC Vianense)
  • 73' oyuncu değişikliği: P. Soares ↔ Dionisio (SC Vianense)
  • 73' oyuncu değişikliği: R. Melro ↔ K. Hachadi (SC Vianense)
  • 73' oyuncu değişikliği: Rodrigo Silva ↔ U. Akuazaoku (Vitoria Guimaraes B)
  • 73' oyuncu değişikliği: Rika ↔ R. Duarte (Vitoria Guimaraes B)
  • 74' oyuncu değişikliği: D. Maga ↔ J. Castro (SC Vianense)
  • 77' oyuncu değişikliği: M. Conceicao ↔ Rashid (SC Vianense)
  • 82' gol: S. Dahle (Vitoria Guimaraes B)
  • 83' sarı kart (SC Vianense)
  • 84' kırmızı kart: R. Rocha (Vitoria Guimaraes B)
  • 87' gol: K. Hachadi (SC Vianense)
  • 88' oyuncu değişikliği: B. Silva ↔ H. Doukoure (SC Vianense)
  • 90+2' gol (Vitoria Guimaraes B)

Maç olayları

  1. Vitoria Guimaraes BSC Vianense
  2. Gol 2–290+2'
  3. 88'B. Silva ↔ H. DoukoureOyuncu değişikliği
  4. 87'Gol K. Hachadi 1–2Asist: H. Brito
  5. R. RochaKırmızı kart84'
  6. 83'Sarı kart
  7. Gol S. Dahle 1–182'
  8. 77'M. Conceicao ↔ RashidOyuncu değişikliği
  9. 74'D. Maga ↔ J. CastroOyuncu değişikliği
  10. 73'P. Soares ↔ DionisioOyuncu değişikliği
  11. 73'R. Melro ↔ K. HachadiOyuncu değişikliği
  12. Rodrigo Silva ↔ U. AkuazaokuOyuncu değişikliği73'
  13. Rika ↔ R. DuarteOyuncu değişikliği73'
  14. 61'R. MelroSarı kart
  15. Zeega ↔ JotaOyuncu değişikliği60'
  16. S. Verdi ↔ S. DahleOyuncu değişikliği60'
  17. 58'Gol P. Soares 0–1
  18. AlcobiaSarı kart47'
  19. 30'YuriSarı kart

Maç istatistikleri

Vitoria Guimaraes BSC Vianense
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Vitoria Guimaraes B
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%33 3/9%25 1/4
Beraberlik%33 3/9%50 2/4
Mağlubiyet%33 3/9%25 1/4
SC Vianense
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%22 2/9%25 1/4
Beraberlik%56 5/9%50 2/4
Mağlubiyet%22 2/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Vitoria Guimaraes B
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)0,75 (3 gol)
SC Vianense
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,44 (13 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Vitoria Guimaraes B
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%44 4/9%25 1/4
1,5 Üst%67 6/9%50 2/4
2,5 Üst%33 3/9%25 1/4
3,5 Üst%33 3/9%25 1/4
Gol yememe%33 3/9%50 2/4
SC Vianense
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%56 5/9%50 2/4
1,5 Üst%78 7/9%75 3/4
2,5 Üst%56 5/9%50 2/4
3,5 Üst%44 4/9%25 1/4
Gol yememe%33 3/9%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Vitoria Guimaraes B
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%22 2/9%0 0/4
Berabere%56 5/9%75 3/4
Geride%22 2/9%25 1/4
SC Vianense
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%33 3/9%0 0/4
Berabere%44 4/9%75 3/4
Geride%22 2/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Vitoria Guimaraes B (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X3X/212/102/X02/22

SC Vianense (9 maç)

1/111/X21/20X/10X/X3X/212/112/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Vitoria Guimaraes B (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 0 2
31-45 2 1
46-60 1 3
61-75 3 0
76-90 4 2

SC Vianense (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 2 0
31-45 1 3
46-60 4 2
61-75 0 2
76-90 4 6

Kartlar

Vitoria Guimaraes B

Sarı 20 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,2)

SC Vianense

Sarı 20 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 23:00 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Guimaraes B 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-5). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Vianense 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Guimaraes B 2, Vianense 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 13 Nisan 2025, Guimaraes B 2-1 Vianense.

Sıralama
9. (8 p) – 6. (9 p)
Form (son 5)
GMMBB – MGBGG
H2H (G-B-M)
2-0-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %57
iddaa MS 1-0-2
1,62 – 3,30 – 3,73
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Guimaraes B bu sezon 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,14 gol yedi; Vianense bu sezon 7 maçta 1,43 attı, 1,57 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Guimaraes B %29, Vianense %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Guimaraes B %43, Vianense %57. İlk yarıyı önde kapatma: Guimaraes B 1/7, Vianense 3/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,62, 0 – 3,30, 2 – 3,73. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,67. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,76.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %43; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 20:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

11,62X3,3023,73

Çifte şans

1X1,10121,15X21,69

Karşılıklı gol

Var1,62Yok1,76

2,5 Alt / Üst

Alt1,71Üst1,67

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Liga 3'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.