Sandefjord – Molde
Sandefjord – Molde: 8 Kasım 19:00, Norveç · Eliteserien, 26. hafta. Bu sezon Sandefjord evinde 12 maçta 3 galibiyet, 5 beraberlik, 4 mağlubiyet; Molde deplasmanda 12 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 18 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Sandefjord Arena, Sandefjord
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Sandefjord | Molde |
|---|---|---|
| Lig sırası | 12. · 27 puan | 4. · 43 puan |
| Form (son 5) | BMMMG | BGGGM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,83 – 1,00 | 2,00 – 2,00 |
| 2,5 Üst biten | %25 | %75 |
| Karşılıklı gol | %25 | %83 |
| Gol yemediği | %42 | %8 |
| Aralarında (G-B-M) | 6-2-10 (18 maç, Sandefjord bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Sandefjord iç sahada (12 maç), Molde deplasmanda (12 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Sandefjord iç sahada (12 maç) · Molde deplasmanda (12 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Sandefjord iç sahada 12 maçta 3 galibiyet, 5 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Molde deplasmanda 12 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Molde, deplasman maçlarında 12 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%8).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSandefjord
12. sıra · 27 puan · 25 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMG
- 31.10 Aalesund 3–4 Sandefjord G
- 28.10 ODD Ballklubb 3–1 Sandefjord M
- 25.10 Start 1–0 Sandefjord M
- 18.10 Sandefjord 0–2 Lillestrom M
- 10.10 Rosenborg 1–1 Sandefjord B
Molde
4. sıra · 43 puan · 25 maç · averaj +20
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGGM
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Sandefjord için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 10. Molde için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 19, yenilen 8. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Sandefjord 6, Molde 10 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Mayıs 2026, Molde 2-1 Sandefjord.
Gol istatistikleri
Sandefjord iç saha 12 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,00 gol yedi; Molde dış saha 12 maçta 2,00 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sandefjord %25, Molde %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sandefjord %25, Molde %83. İlk yarıyı önde kapatma: Sandefjord 2/12, Molde 5/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sandefjord 5,7, Molde 6,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Sandefjord 2,2, Molde 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,57, 0 – 3,93, 2 – 1,62. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,03, Üst 1,22. Karşılıklı Gol: Var 1,25, Yok 2,84.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 18 gol yediler.
- Sıralama
- 12. (27 p) – 4. (43 p)
- Form (son 5)
- GMMMB – MGGGB
- H2H (G-B-M)
- 6-2-10 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %83
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 3,57 – 3,93 – 1,62
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %28 7/25 | %25 3/12 |
| Beraberlik | %24 6/25 | %42 5/12 |
| Mağlubiyet | %48 12/25 | %33 4/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %52 13/25 | %33 4/12 |
| Beraberlik | %16 4/25 | %25 3/12 |
| Mağlubiyet | %32 8/25 | %42 5/12 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,04 (26 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,59 düşük | 0,83 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (34 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,27 düşük | 1,00 (12 gol) |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (59 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,73 yüksek | 2,00 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,56 (39 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 2,00 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 12/25ligde 12.–13. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %25 3/12 |
| 1,5 Üst | %68 17/25 | %67 8/12 |
| 2,5 Üst | %44 11/25ligde 16. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %25 3/12 |
| 3,5 Üst | %20 5/25 | %8 1/12 |
| Gol yememe | %24 6/25 | %42 5/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %76 19/25ligde 2.–3. · lig ortalamasından 16 puan yüksek | %83 10/12 |
| 1,5 Üst | %88 22/25 | %92 11/12 |
| 2,5 Üst | %72 18/25ligde 4.–6. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %75 9/12 |
| 3,5 Üst | %52 13/25 | %58 7/12 |
| Gol yememe | %16 4/25 | %8 1/12 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,5 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %96 24/25 | %92 11/12 |
| 8,5 Üst | %84 21/25 | %75 9/12 |
| 9,5 Üst | %76 19/25 | %67 8/12 |
| 10,5 Üst | %60 15/25 | %50 6/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %88 22/25 | %92 11/12 |
| 8,5 Üst | %76 19/25 | %75 9/12 |
| 9,5 Üst | %56 14/25 | %58 7/12 |
| 10,5 Üst | %44 11/25 | %50 6/12 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %80 20/25 | %92 11/12 |
| 3,5 Üst | %64 16/25 | %75 9/12 |
| 4,5 Üst | %36 9/25 | %42 5/12 |
| 5,5 Üst | %24 6/25 | %25 3/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %80 20/25 | %83 10/12 |
| 3,5 Üst | %60 15/25 | %67 8/12 |
| 4,5 Üst | %40 10/25 | %42 5/12 |
| 5,5 Üst | %16 4/25 | %25 3/12 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %80 20/25 | %67 8/12 |
| 7,5 Üst | %68 17/25 | %67 8/12 |
| 8,5 Üst | %60 15/25 | %67 8/12 |
| 9,5 Üst | %44 11/25 | %50 6/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %80 20/25 | %100 12/12 |
| 7,5 Üst | %76 19/25 | %100 12/12 |
| 8,5 Üst | %72 18/25 | %92 11/12 |
| 9,5 Üst | %56 14/25 | %75 9/12 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 4/25 | %17 2/12 |
| Berabere | %36 9/25 | %50 6/12 |
| Geride | %48 12/25 | %33 4/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %52 13/25 | %42 5/12 |
| Berabere | %28 7/25 | %33 4/12 |
| Geride | %20 5/25 | %25 3/12 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sandefjord (25 maç)
Molde (25 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sandefjord (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 7 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 1 | 7 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 7 | 2 |
| 76-90 | 4 | 9 |
Molde (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 8 |
| 16-30 | 7 | 6 |
| 31-45 | 12 | 5 |
| 46-60 | 11 | 6 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 11 | 8 |
Kartlar
Sandefjord
Sarı 51 · Kırmızı 5 (25 maç · maç başı sarı 2,0)
Molde
Sarı 50 · Kırmızı 2 (25 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 201 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sandefjord: iç saha, 12 maç · Molde: dış saha, 12 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Norveç · Eliteserien puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 25 | +38 | 59 |
| 2 | Bodo/Glimt | 25 | +38 | 59 |
| 3 | Rosenborg | 26 | +21 | 46 |
| 4 | Molde | 25 | +20 | 43 |
| 5 | Lillestrom | 25 | +3 | 42 |
| 6 | Tromso | 25 | +5 | 40 |
| 7 | Brann | 25 | +3 | 32 |
| 8 | Valerenga | 25 | -3 | 32 |
| 9 | Sarpsborg 08 FF | 25 | -7 | 31 |
| 10 | KFUM Oslo | 25 | -9 | 31 |
| 11 | Fredrikstad | 25 | -15 | 29 |
| 12 | Sandefjord | 25 | -8 | 27 |
| 13 | Ham-Kam | 25 | -18 | 27 |
| 14 | Aalesund | 25 | -14 | 24 |
| 15 | Kristiansund BK | 25 | -22 | 23 |
| 16 | Start | 26 | -32 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 12 | +31 | 36 |
| 2 | Bodo/Glimt | 13 | +27 | 33 |
| 3 | Molde | 13 | +20 | 28 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +17 | 27 |
| 5 | Tromso | 12 | +12 | 25 |
| 6 | Brann | 13 | +3 | 21 |
| 7 | KFUM Oslo | 13 | +1 | 21 |
| 8 | Valerenga | 13 | +7 | 20 |
| 9 | Lillestrom | 12 | +3 | 19 |
| 10 | Fredrikstad | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Sarpsborg 08 FF | 13 | -4 | 18 |
| 12 | Ham-Kam | 12 | -7 | 17 |
| 13 | Kristiansund BK | 12 | -4 | 15 |
| 14 | Start | 13 | -5 | 15 |
| 15 | Sandefjord | 12 | -2 | 14 |
| 16 | Aalesund | 13 | -7 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bodo/Glimt | 12 | +11 | 26 |
| 2 | Viking | 13 | +7 | 23 |
| 3 | Lillestrom | 13 | 0 | 23 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +4 | 19 |
| 5 | Molde | 12 | 0 | 15 |
| 6 | Tromso | 13 | -7 | 15 |
| 7 | Sarpsborg 08 FF | 12 | -3 | 13 |
| 8 | Sandefjord | 13 | -6 | 13 |
| 9 | Aalesund | 12 | -7 | 12 |
| 10 | Valerenga | 12 | -10 | 12 |
| 11 | Brann | 12 | 0 | 11 |
| 12 | Fredrikstad | 13 | -14 | 11 |
| 13 | KFUM Oslo | 12 | -10 | 10 |
| 14 | Ham-Kam | 13 | -11 | 10 |
| 15 | Kristiansund BK | 13 | -18 | 8 |
| 16 | Start | 13 | -27 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Deplasman Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Tek / Çift
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 5.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 11.5
