Brann 3-2 Molde: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Brann 3–2 Molde (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 13–15, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %33–%67, korner 4–7.
Maç özeti
Brann – Molde maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Jonas Tviberg Torsvik 1', Noah Jean Holm 61', Kristall Mani Ingason 81' (Brann); Sander Hestetun Kilen 23', Kristian Lonebu 68' (pen.) (Molde). xG: Brann 1,6 – 2,9 Molde.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Brann: E. Horneland · Molde: S. Tjelmeland
Maç akışı
Brann üstteMolde altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %60 · 2 şut · 0,2
- 16–30'Dep %88 · 4 şut · 0,8
- 31–45+'Dep %76 · 7 şut · 1,1
- 46–60'Dep %57 · 0 şut · 0,0
- 61–75'Ev %56 · 6 şut · 0,6
- 76–90+'Ev %58 · 3 şut · 0,5
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Brann, Dep = Molde.
Maç olayları
- BrannMolde
- Thore PedersenSarı kart90+2'
- 90'Mathias LovikSarı kart
- Simen Vidtun NilsenSarı kart87'
- 82'Birk Risa ↔ Mathias LovikOyuncu değişikliği
- Gol Kristall Mani Ingason 3–2Asist: Ulrik Mathisen81'
- Joachim Soltvedt ↔ Vetle Winger DragsnesOyuncu değişikliği79'
- 78'Sander Hestetun Kilen ↔ Trent Kone-DohertyOyuncu değişikliği
- 78'Kristian Lonebu ↔ Jalal AbdullaiOyuncu değişikliği
- 77'Martin Linnes ↔ Viktor BenderOyuncu değişikliği
- Kristall Mani IngasonSarı kart73'
- Saevar Atli Magnusson ↔ Ulrik MathisenOyuncu değişikliği69'
- Jonas Tviberg Torsvik ↔ Leo CornicOyuncu değişikliği69'
- 68'Penaltı golü Kristian Lonebu 2–2Penaltı
- Gol Noah Jean Holm 2–1Asist: Joachim Soltvedt61'
- Fredrik KnudsenSarı kart45+5'
- Kristian Eriksen ↔ Thore PedersenOyuncu değişikliği45'
- 45'Daniel Daga ↔ Mats Møller DæhliOyuncu değişikliği
- Noah Jean HolmVAR: gol iptal38'
- 35'Daniel DagaSarı kart
- Saevar Atli MagnussonSarı kart34'
- 23'Gol Sander Hestetun Kilen 1–1
- Eggert Aron Gudmundsson ↔ Saevar Atli MagnussonOyuncu değişikliği10'
- Gol Jonas Tviberg Torsvik 1–0Asist: Kristian Eriksen1'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 10/25 | %54 7/13 |
| Beraberlik | %8 2/25 | %0 0/13 |
| Mağlubiyet | %52 13/25 | %46 6/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %52 13/25 | %33 4/12 |
| Beraberlik | %16 4/25 | %25 3/12 |
| Mağlubiyet | %32 8/25 | %42 5/12 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,80 (45 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,17 yüksek | 1,77 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,68 (42 gol)ligde 10. · lig ortalamasında | 1,54 (20 gol) |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (59 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,73 yüksek | 2,00 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,56 (39 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında | 2,00 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %76 19/25ligde 2.–3. · lig ortalamasından 16 puan yüksek | %77 10/13 |
| 1,5 Üst | %92 23/25 | %92 12/13 |
| 2,5 Üst | %80 20/25ligde 1. · lig ortalamasından 16 puan yüksek | %85 11/13 |
| 3,5 Üst | %44 11/25 | %31 4/13 |
| Gol yememe | %12 3/25 | %8 1/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %76 19/25ligde 2.–3. · lig ortalamasından 16 puan yüksek | %83 10/12 |
| 1,5 Üst | %88 22/25 | %92 11/12 |
| 2,5 Üst | %72 18/25ligde 4.–6. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %75 9/12 |
| 3,5 Üst | %52 13/25 | %58 7/12 |
| Gol yememe | %16 4/25 | %8 1/12 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,9 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %88 22/25 | %77 10/13 |
| 8,5 Üst | %80 20/25 | %77 10/13 |
| 9,5 Üst | %72 18/25 | %69 9/13 |
| 10,5 Üst | %68 17/25 | %69 9/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %88 22/25 | %92 11/12 |
| 8,5 Üst | %76 19/25 | %75 9/12 |
| 9,5 Üst | %56 14/25 | %58 7/12 |
| 10,5 Üst | %44 11/25 | %50 6/12 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %76 19/25 | %77 10/13 |
| 3,5 Üst | %56 14/25 | %46 6/13 |
| 4,5 Üst | %32 8/25 | %31 4/13 |
| 5,5 Üst | %16 4/25 | %23 3/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %80 20/25 | %83 10/12 |
| 3,5 Üst | %60 15/25 | %67 8/12 |
| 4,5 Üst | %40 10/25 | %42 5/12 |
| 5,5 Üst | %16 4/25 | %25 3/12 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %96 24/25 | %100 13/13 |
| 7,5 Üst | %76 19/25 | %69 9/13 |
| 8,5 Üst | %68 17/25 | %62 8/13 |
| 9,5 Üst | %52 13/25 | %46 6/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %80 20/25 | %100 12/12 |
| 7,5 Üst | %76 19/25 | %100 12/12 |
| 8,5 Üst | %72 18/25 | %92 11/12 |
| 9,5 Üst | %56 14/25 | %75 9/12 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %28 7/25 | %31 4/13 |
| Berabere | %32 8/25 | %31 4/13 |
| Geride | %40 10/25 | %38 5/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %52 13/25 | %42 5/12 |
| Berabere | %28 7/25 | %33 4/12 |
| Geride | %20 5/25 | %25 3/12 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Brann (25 maç)
Molde (25 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Brann (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 7 |
| 16-30 | 5 | 7 |
| 31-45 | 11 | 7 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 8 | 6 |
| 76-90 | 11 | 9 |
Molde (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 8 |
| 16-30 | 7 | 6 |
| 31-45 | 12 | 5 |
| 46-60 | 11 | 6 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 11 | 8 |
Kartlar
Brann
Sarı 44 · Kırmızı 1 (25 maç · maç başı sarı 1,8)
Molde
Sarı 50 · Kırmızı 2 (25 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 201 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Brann: iç saha, 13 maç · Molde: dış saha, 12 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Brann – Molde ilk 11'ler
Brann · 4-3-3
- 12S. NilsenK87' sarı kart 87. dk
- 15J. TorsvikD1' gol 1. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 3F. KnudsenD45+5' sarı kart 45+5. dk
- 21N. KasanwirjoD
- 17J. SoltvedtD61' asist 61. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 10K. IngasonO73' sarı kart 73. dk81' gol 81. dk
- 25N. Jensen WassbergO
- 19E. GuðmundssonO10' oyundan çıktı 10. dk
- 16K. EriksenF1' asist 1. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 29N. HolmF61' gol 61. dk
- 9N. CastroF
- 20V. DragsnesD79' oyuna girdi 79. dk
- 11B. FinneF
- 43B. HaugenO
- 36Håkon Melås HellesøyK
- 2L. CornicD69' oyuna girdi 69. dk
- 39J. LægreidF
- 22S. MagnússonF10' oyuna girdi 10. dk34' sarı kart 34. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 14U. MathisenO69' oyuna girdi 69. dk81' asist 81. dk
- 23T. PedersenD45' oyuna girdi 45. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
Teknik direktör: E. Horneland
Molde · 4-4-2
- 22A. PosiadałaK
- 25M. LinnesD77' oyundan çıktı 77. dk
- 19E. HauganD
- 33B. RisaD82' oyundan çıktı 82. dk
- 27F. DahlD
- 11C. Zady SeryO
- 30D. DagaO35' sarı kart 35. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 23S. GranaasO
- 16S. KilenO23' gol 23. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 20K. LonebuF68' gol 68. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 10E. BreivikF
- 9J. AbdulaiF78' oyuna girdi 78. dk
- 28V. BenderO77' oyuna girdi 77. dk
- 17M. Møller DæhliO45' oyuna girdi 45. dk
- 4S. HansenD
- 24Trent Toure Kone DohertyF78' oyuna girdi 78. dk
- 12P. LervikK
- 8M. LøvikD82' oyuna girdi 82. dk90' sarı kart 90. dk
- 6N. ØdegårdO
- 21O. Spiten-NysæterF
Teknik direktör: S. Tjelmeland
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Norveç · Eliteserien puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Brann son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 11 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Molde için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 18, yenilen 7. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Brann 4, Molde 13 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Temmuz 2026, Molde 1-2 Brann.
- Sıralama
- 9. (29 p) – 3. (43 p)
- Form (son 5)
- GMGMG – GGGBM
- H2H (G-B-M)
- 4-2-13 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %73
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %82
- Korner ort. (maç)
- 11,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,43 – 3,96 – 2,10
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Brann iç saha 12 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,50 gol yedi; Molde dış saha 11 maçta 2,00 attı, 1,91 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Brann %83, Molde %73. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Brann %75, Molde %82. İlk yarıyı önde kapatma: Brann 4/12, Molde 5/11.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Brann 7,6, Molde 6,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,0. Maç başına kart: Brann 1,4, Molde 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,43, 0 – 3,96, 2 – 2,10. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,52, Üst 1,16. Karşılıklı Gol: Var 1,18, Yok 3,39.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %78; KG var ortalaması %78; maç başına toplam korner ortalaması 11,0; son 5 maçta toplam 29 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Norveç · Eliteserien puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 25 | +38 | 59 |
| 2 | Bodo/Glimt | 25 | +38 | 59 |
| 3 | Rosenborg | 26 | +21 | 46 |
| 4 | Molde | 25 | +20 | 43 |
| 5 | Lillestrom | 25 | +3 | 42 |
| 6 | Tromso | 25 | +5 | 40 |
| 7 | Brann | 25 | +3 | 32 |
| 8 | Valerenga | 25 | -3 | 32 |
| 9 | Sarpsborg 08 FF | 25 | -7 | 31 |
| 10 | KFUM Oslo | 25 | -9 | 31 |
| 11 | Fredrikstad | 25 | -15 | 29 |
| 12 | Sandefjord | 25 | -8 | 27 |
| 13 | Ham-Kam | 25 | -18 | 27 |
| 14 | Aalesund | 25 | -14 | 24 |
| 15 | Kristiansund BK | 25 | -22 | 23 |
| 16 | Start | 26 | -32 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 12 | +31 | 36 |
| 2 | Bodo/Glimt | 13 | +27 | 33 |
| 3 | Molde | 13 | +20 | 28 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +17 | 27 |
| 5 | Tromso | 12 | +12 | 25 |
| 6 | Brann | 13 | +3 | 21 |
| 7 | KFUM Oslo | 13 | +1 | 21 |
| 8 | Valerenga | 13 | +7 | 20 |
| 9 | Lillestrom | 12 | +3 | 19 |
| 10 | Fredrikstad | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Sarpsborg 08 FF | 13 | -4 | 18 |
| 12 | Ham-Kam | 12 | -7 | 17 |
| 13 | Kristiansund BK | 12 | -4 | 15 |
| 14 | Start | 13 | -5 | 15 |
| 15 | Sandefjord | 12 | -2 | 14 |
| 16 | Aalesund | 13 | -7 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bodo/Glimt | 12 | +11 | 26 |
| 2 | Viking | 13 | +7 | 23 |
| 3 | Lillestrom | 13 | 0 | 23 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +4 | 19 |
| 5 | Molde | 12 | 0 | 15 |
| 6 | Tromso | 13 | -7 | 15 |
| 7 | Sarpsborg 08 FF | 12 | -3 | 13 |
| 8 | Sandefjord | 13 | -6 | 13 |
| 9 | Aalesund | 12 | -7 | 12 |
| 10 | Valerenga | 12 | -10 | 12 |
| 11 | Brann | 12 | 0 | 11 |
| 12 | Fredrikstad | 13 | -14 | 11 |
| 13 | KFUM Oslo | 12 | -10 | 10 |
| 14 | Ham-Kam | 13 | -11 | 10 |
| 15 | Kristiansund BK | 13 | -18 | 8 |
| 16 | Start | 13 | -27 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Eliteserien'de oynanan diğer maçlar
- 19:00 Kfum Oslo 2–2 Hamkam
- 19:00 Sarpsborg 08 2–4 Kristiansund
- 19:00 Start 0–1 Lillestrom
- 21:15 Valerenga 4–0 Tromso IL
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
