Start 1-0 Sandefjord: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Start 1–0 Sandefjord (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 10–12, isabetli şut 2–0, topa sahip olma %33–%67, korner 5–5.
Maç özeti
Start – Sandefjord maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Hakon Lorentzen 72' (Start). xG: Start 0,9 – 1,1 Sandefjord.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Start: A. Karadas · Sandefjord: Andreas Tegström
Maç akışı
Start üstte · Sandefjord altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 46' oyuncu değişikliği: Sebastian Holm Mathisen ↔ Oscar Forsmo Kapskarmo (Sandefjord)
- 61' oyuncu değişikliği: Nikolaos Koutsakos ↔ Eirik Schulze (Start)
- 72' gol: Hakon Lorentzen (Start)
- 72' oyuncu değişikliği: Sander Risan Mörk ↔ Ervin Gigovic (Sandefjord)
- 72' oyuncu değişikliği: Evangelos Patoulidis ↔ Bendik Slotfeldt Berntsen (Sandefjord)
- 80' oyuncu değişikliği: Ousmane Diallo Toure ↔ Johan Meyer (Start)
- 81' oyuncu değişikliği: gustav hojbjerg ↔ Martin Hellan (Sandefjord)
- 84' oyuncu değişikliği: Xander Lambrix ↔ Hakon Krogelien (Sandefjord)
- 87' sarı kart: Jesper Cornelius (Start)
- 87' sarı kart: Bendik Slotfeldt Berntsen (Sandefjord)
- 89' oyuncu değişikliği: Deni Dashaev ↔ Altin Ujkani (Start)
Maç olayları
- StartSandefjord
- Deni Dashaev ↔ Altin UjkaniOyuncu değişikliği89'
- Jesper CorneliusSarı kart87'
- 87'Bendik Slotfeldt BerntsenSarı kart
- 84'Xander Lambrix ↔ Hakon KrogelienOyuncu değişikliği
- 81'gustav hojbjerg ↔ Martin HellanOyuncu değişikliği
- Ousmane Diallo Toure ↔ Johan MeyerOyuncu değişikliği80'
- Gol Hakon Lorentzen 1–0Asist: Eirik Schulze72'
- 72'Sander Risan Mörk ↔ Ervin GigovicOyuncu değişikliği
- 72'Evangelos Patoulidis ↔ Bendik Slotfeldt BerntsenOyuncu değişikliği
- Nikolaos Koutsakos ↔ Eirik SchulzeOyuncu değişikliği61'
- 46'Sebastian Holm Mathisen ↔ Oscar Forsmo KapskarmoOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 5/26 | %31 4/13 |
| Beraberlik | %15 4/26 | %23 3/13 |
| Mağlubiyet | %65 17/26 | %46 6/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %28 7/25 | %31 4/13 |
| Beraberlik | %24 6/25 | %8 1/13 |
| Mağlubiyet | %48 12/25 | %62 8/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,04 (27 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,59 düşük | 1,15 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,27 (59 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,64 yüksek | 1,54 (20 gol) |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,04 (26 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,59 düşük | 1,23 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (34 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,27 düşük | 1,69 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 15/26ligde 10. · lig ortalamasında | %46 6/13 |
| 1,5 Üst | %88 23/26 | %77 10/13 |
| 2,5 Üst | %58 15/26ligde 12. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %38 5/13 |
| 3,5 Üst | %31 8/26 | %23 3/13 |
| Gol yememe | %12 3/26 | %23 3/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 12/25ligde 12.–13. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %69 9/13 |
| 1,5 Üst | %68 17/25 | %69 9/13 |
| 2,5 Üst | %44 11/25ligde 16. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %20 5/25 | %31 4/13 |
| Gol yememe | %24 6/25 | %8 1/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %77 20/26 | %85 11/13 |
| 8,5 Üst | %65 17/26 | %69 9/13 |
| 9,5 Üst | %46 12/26 | %62 8/13 |
| 10,5 Üst | %35 9/26 | %38 5/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,5 | 12,2 |
| 7,5 Üst | %96 24/25 | %100 13/13 |
| 8,5 Üst | %84 21/25 | %92 12/13 |
| 9,5 Üst | %76 19/25 | %85 11/13 |
| 10,5 Üst | %60 15/25 | %69 9/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %69 18/26 | %54 7/13 |
| 3,5 Üst | %46 12/26 | %31 4/13 |
| 4,5 Üst | %35 9/26 | %23 3/13 |
| 5,5 Üst | %15 4/26 | %8 1/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %80 20/25 | %69 9/13 |
| 3,5 Üst | %64 16/25 | %54 7/13 |
| 4,5 Üst | %36 9/25 | %31 4/13 |
| 5,5 Üst | %24 6/25 | %23 3/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %69 18/26 | %62 8/13 |
| 7,5 Üst | %54 14/26 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %42 11/26 | %38 5/13 |
| 9,5 Üst | %35 9/26 | %31 4/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %80 20/25 | %92 12/13 |
| 7,5 Üst | %68 17/25 | %69 9/13 |
| 8,5 Üst | %60 15/25 | %54 7/13 |
| 9,5 Üst | %44 11/25 | %38 5/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 6/26 | %31 4/13 |
| Berabere | %31 8/26 | %15 2/13 |
| Geride | %46 12/26 | %54 7/13 |
| Toplam (25) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %16 4/25 | %15 2/13 |
| Berabere | %36 9/25 | %23 3/13 |
| Geride | %48 12/25 | %62 8/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Start (26 maç)
Sandefjord (25 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Start (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 2 | 12 |
| 31-45 | 8 | 8 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 2 | 12 |
| 76-90 | 6 | 14 |
Sandefjord (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 7 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 1 | 7 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 7 | 2 |
| 76-90 | 4 | 9 |
Kartlar
Start
Sarı 46 · Kırmızı 4 (26 maç · maç başı sarı 1,8)
Sandefjord
Sarı 51 · Kırmızı 5 (25 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 201 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Start: iç saha, 13 maç · Sandefjord: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Start – Sandefjord ilk 11'ler
Start · 5-3-2
- 26M. SjøengK
- 12D. DashaevD89' oyundan çıktı 89. dk
- 5S. GranheimD
- 6J. NorheimD
- 29E. ReitanD
- 27O. ToureD80' oyundan çıktı 80. dk
- 18M. UglandO
- 20H. LorentzenO72' gol 72. dk
- 10S. MvouéO
- 17J. CorneliusF87' sarı kart 87. dk
- 9N. KoutsakosF61' oyundan çıktı 61. dk
- 8N. JojićF
- 37Filip LienO
- 4J. MeyerD80' oyuna girdi 80. dk
- 15M. NordalF
- 2F. PålerudD
- 35santino samuyiwaF
- 11E. SchulzeO61' oyuna girdi 61. dk72' asist 72. dk
- 24S. Strand-KolbjørnsenK
- 3A. UjkaniD89' oyuna girdi 89. dk
Teknik direktör: A. Karadas
Sandefjord · 4-3-3
- 30E. HadayaK
- 5gustav hojbjergD
- 13R. HoltenD
- 44X. LambrixD84' oyundan çıktı 84. dk
- 4F. PedersenD
- 14E. PettersenO
- 8T. BørkeeietO
- 6S. MørkO72' oyundan çıktı 72. dk
- 27J. DunsbyF
- 24S. MathisenF46' oyundan çıktı 46. dk
- 7E. PatoulidisF72' oyundan çıktı 72. dk
- 10E. GigovićD72' oyuna girdi 72. dk
- 1A. GrønnebergK
- 2M. HellanD81' oyuna girdi 81. dk
- 9O. KapskarmoF46' oyuna girdi 46. dk
- 16H. KrogelienD84' oyuna girdi 84. dk
- 32D. SkaarudF
- 37J. VesterO
- 3V. EgeliD
- 19Bendik BerntsenF72' oyuna girdi 72. dk87' sarı kart 87. dk
Teknik direktör: Andreas Tegström
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Norveç · Eliteserien puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Start 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 11-16). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Sandefjord 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-6).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Start 1, Sandefjord 5 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Eylül 2026, Sandefjord 3-0 Start.
- Sıralama
- 16. (16 p) – 13. (24 p)
- Form (son 5)
- MMGMG – MBGGM
- H2H (G-B-M)
- 1-4-5 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %46 – %64
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %54 – %73
- Korner ort. (maç)
- 11,1
- iddaa MS 1-0-2
- 2,22 – 3,47 – 2,48
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Start iç saha 11 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,73 gol yedi; Sandefjord dış saha 11 maçta 1,09 attı, 1,64 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Start %46, Sandefjord %64. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Start %54, Sandefjord %73. İlk yarıyı önde kapatma: Start 4/11, Sandefjord 2/11.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Start 5,4, Sandefjord 4,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,1. Maç başına kart: Start 1,4, Sandefjord 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,22, 0 – 3,47, 2 – 2,48. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,30, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,46.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %64; maç başına toplam korner ortalaması 11,1; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Norveç · Eliteserien puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 25 | +38 | 59 |
| 2 | Bodo/Glimt | 25 | +38 | 59 |
| 3 | Rosenborg | 26 | +21 | 46 |
| 4 | Molde | 25 | +20 | 43 |
| 5 | Lillestrom | 25 | +3 | 42 |
| 6 | Tromso | 25 | +5 | 40 |
| 7 | Brann | 25 | +3 | 32 |
| 8 | Valerenga | 25 | -3 | 32 |
| 9 | Sarpsborg 08 FF | 25 | -7 | 31 |
| 10 | KFUM Oslo | 25 | -9 | 31 |
| 11 | Fredrikstad | 25 | -15 | 29 |
| 12 | Sandefjord | 25 | -8 | 27 |
| 13 | Ham-Kam | 25 | -18 | 27 |
| 14 | Aalesund | 25 | -14 | 24 |
| 15 | Kristiansund BK | 25 | -22 | 23 |
| 16 | Start | 26 | -32 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 12 | +31 | 36 |
| 2 | Bodo/Glimt | 13 | +27 | 33 |
| 3 | Molde | 13 | +20 | 28 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +17 | 27 |
| 5 | Tromso | 12 | +12 | 25 |
| 6 | Brann | 13 | +3 | 21 |
| 7 | KFUM Oslo | 13 | +1 | 21 |
| 8 | Valerenga | 13 | +7 | 20 |
| 9 | Lillestrom | 12 | +3 | 19 |
| 10 | Fredrikstad | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Sarpsborg 08 FF | 13 | -4 | 18 |
| 12 | Ham-Kam | 12 | -7 | 17 |
| 13 | Kristiansund BK | 12 | -4 | 15 |
| 14 | Start | 13 | -5 | 15 |
| 15 | Sandefjord | 12 | -2 | 14 |
| 16 | Aalesund | 13 | -7 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bodo/Glimt | 12 | +11 | 26 |
| 2 | Viking | 13 | +7 | 23 |
| 3 | Lillestrom | 13 | 0 | 23 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +4 | 19 |
| 5 | Molde | 12 | 0 | 15 |
| 6 | Tromso | 13 | -7 | 15 |
| 7 | Sarpsborg 08 FF | 12 | -3 | 13 |
| 8 | Sandefjord | 13 | -6 | 13 |
| 9 | Aalesund | 12 | -7 | 12 |
| 10 | Valerenga | 12 | -10 | 12 |
| 11 | Brann | 12 | 0 | 11 |
| 12 | Fredrikstad | 13 | -14 | 11 |
| 13 | KFUM Oslo | 12 | -10 | 10 |
| 14 | Ham-Kam | 13 | -11 | 10 |
| 15 | Kristiansund BK | 13 | -18 | 8 |
| 16 | Start | 13 | -27 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Eliteserien'de oynanan diğer maçlar
- 16:30 Viking 3–1 Tromso IL
- 19:00 Kristiansund 2–2 Kfum Oslo
- 19:00 Lillestrom 3–2 Brann
- 19:00 Sarpsborg 08 2–1 Aalesunds
- 21:15 Molde 5–1 Fredrikstad
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
