Portland Timbers 0-0 Colorado Rapids: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Portland Timbers 0–0 Colorado Rapids (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 9–9, isabetli şut 3–1, topa sahip olma %41–%59, korner 1–4.
Maç özeti
Portland Timbers – Colorado Rapids maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Portland Timbers 0,6 – 1,0 Colorado Rapids.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Portland Timbers: Martí Cifuentes · Colorado Rapids: Matt Wells
Maç akışı
Portland Timbers üstte · Colorado Rapids altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 13' sarı kart: Rob Holding (Colorado Rapids)
- 43' sarı kart: Kristoffer Velde (Portland Timbers)
- 43' sarı kart: Morgan Whittaker (Colorado Rapids)
- 45' oyuncu değişikliği: Rob Holding ↔ Noah Cobb (Colorado Rapids)
- 45+2' sarı kart: Kosi Thompson (Colorado Rapids)
- 45+5' sarı kart: Matthew Elliott Wells (Colorado Rapids)
- 62' oyuncu değişikliği: Donavan Phillip ↔ Paxten Aaronson (Colorado Rapids)
- 62' oyuncu değişikliği: Morgan Whittaker ↔ Hamzat Ojediran (Colorado Rapids)
- 67' oyuncu değişikliği: Omir Fernandez ↔ Ariel Lassiter (Portland Timbers)
- 67' oyuncu değişikliği: Diego Chará ↔ Jose Caicedo (Portland Timbers)
- 72' oyuncu değişikliği: Vincent Janssen ↔ Cole Bassett (Portland Timbers)
- 72' oyuncu değişikliği: Eric Izoita ↔ Julio Joao Ortiz Landazuri (Portland Timbers)
- 81' oyuncu değişikliği: David Da Costa ↔ Alexander Aravena (Portland Timbers)
- 81' oyuncu değişikliği: Georgi Minoungou ↔ Ibrahim Sadiq (Colorado Rapids)
Maç olayları
- Portland TimbersColorado Rapids
- David Da Costa ↔ Alexander AravenaOyuncu değişikliği81'
- 81'Georgi Minoungou ↔ Ibrahim SadiqOyuncu değişikliği
- Vincent Janssen ↔ Cole BassettOyuncu değişikliği72'
- Eric Izoita ↔ Julio Joao Ortiz LandazuriOyuncu değişikliği72'
- Omir Fernandez ↔ Ariel LassiterOyuncu değişikliği67'
- Diego Chará ↔ Jose CaicedoOyuncu değişikliği67'
- 62'Donavan Phillip ↔ Paxten AaronsonOyuncu değişikliği
- 62'Morgan Whittaker ↔ Hamzat OjediranOyuncu değişikliği
- 45+5'Matthew Elliott WellsSarı kart
- 45+2'Kosi ThompsonSarı kart
- 45'Rob Holding ↔ Noah CobbOyuncu değişikliği
- Kristoffer VeldeSarı kart43'
- 43'Morgan WhittakerSarı kart
- Omir FernandezVAR: penaltı iptal40'
- 13'Rob HoldingSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 12/33 | %53 9/17 |
| Beraberlik | %21 7/33 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %42 14/33 | %24 4/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 12/33 | %13 2/16 |
| Beraberlik | %21 7/33 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %42 14/33 | %63 10/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (60 gol) | 2,18 (37 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,85 (61 gol) | 1,65 (28 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,39 (46 gol) | 0,94 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (47 gol) | 1,75 (28 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %76 25/33 | %82 14/17 |
| 1,5 Üst | %94 31/33 | %88 15/17 |
| 2,5 Üst | %73 24/33 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %52 17/33 | %59 10/17 |
| Gol yememe | %6 2/33 | %12 2/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 16/33 | %50 8/16 |
| 1,5 Üst | %64 21/33 | %69 11/16 |
| 2,5 Üst | %48 16/33 | %56 9/16 |
| 3,5 Üst | %36 12/33 | %38 6/16 |
| Gol yememe | %33 11/33 | %19 3/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %79 26/33 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %64 21/33 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %52 17/33 | %47 8/17 |
| 10,5 Üst | %42 14/33 | %35 6/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %76 25/33 | %75 12/16 |
| 8,5 Üst | %58 19/33 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %52 17/33 | %63 10/16 |
| 10,5 Üst | %39 13/33 | %50 8/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %79 26/33 | %88 15/17 |
| 3,5 Üst | %67 22/33 | %82 14/17 |
| 4,5 Üst | %33 11/33 | %35 6/17 |
| 5,5 Üst | %15 5/33 | %12 2/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,3 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %82 27/33 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %76 25/33 | %81 13/16 |
| 4,5 Üst | %55 18/33 | %56 9/16 |
| 5,5 Üst | %45 15/33 | %44 7/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,5 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %91 30/33 | %88 15/17 |
| 7,5 Üst | %82 27/33 | %71 12/17 |
| 8,5 Üst | %70 23/33 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %55 18/33 | %41 7/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %70 23/33 | %69 11/16 |
| 7,5 Üst | %55 18/33 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %48 16/33 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %45 15/33 | %38 6/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 11/33 | %29 5/17 |
| Berabere | %21 7/33 | %35 6/17 |
| Geride | %45 15/33 | %35 6/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 12/33 | %25 4/16 |
| Berabere | %39 13/33 | %44 7/16 |
| Geride | %24 8/33 | %31 5/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Portland Timbers (33 maç)
Colorado Rapids (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Portland Timbers (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 12 |
| 16-30 | 7 | 12 |
| 31-45 | 10 | 9 |
| 46-60 | 5 | 6 |
| 61-75 | 7 | 6 |
| 76-90 | 15 | 12 |
Colorado Rapids (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 7 | 6 |
| 31-45 | 4 | 7 |
| 46-60 | 5 | 4 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 8 | 11 |
Kartlar
Portland Timbers
Sarı 56 · Kırmızı 4 (33 maç · maç başı sarı 1,7)
Colorado Rapids
Sarı 88 · Kırmızı 7 (33 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Portland Timbers: iç saha, 17 maç · Colorado Rapids: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Portland Timbers – Colorado Rapids ilk 11'ler
Portland Timbers · 4-3-3
- 41J. PantemisK
- 12R. HernándezD
- 2J. WatermanD
- 4K. MillerD
- 27J. ForyD
- 73Eric IzoitaO72' oyundan çıktı 72. dk
- 21D. CharáO67' oyundan çıktı 67. dk
- 10David Pereira da CostaO81' oyundan çıktı 81. dk
- 22O. FernandezF67' oyundan çıktı 67. dk
- 14V. JanssenF72' oyundan çıktı 72. dk
- 99K. VeldeF43' sarı kart 43. dk
- 28A. AravenaF81' oyuna girdi 81. dk
- 17C. BassettO72' oyuna girdi 72. dk
- 30J. CaicedoO67' oyuna girdi 67. dk
- 7A. LassiterF67' oyuna girdi 67. dk
- 15E. MillerD
- 25T. MuseK
- 80J. OrtizO72' oyuna girdi 72. dk
- 23Ian SmithD
Teknik direktör: Martí Cifuentes
Colorado Rapids · 4-2-3-1
- 41N. DefreitasK
- 33K. ThompsonD45+2' sarı kart 45+2. dk
- 6R. HoldingD13' sarı kart 13. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 5Loïc WilliamsD
- 29M. NavarroD
- 12J. AtencioO
- 13W. Frederick IIO
- 32D. PhillipO62' oyundan çıktı 62. dk
- 7M. WhittakerO43' sarı kart 43. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 93G. MinoungouO81' oyundan çıktı 81. dk
- 77D. YapiF
- 10P. AaronsonO62' oyuna girdi 62. dk
- 31A. BeaudryK
- 24N. CobbD45' oyuna girdi 45. dk
- 61B. DowdK
- 16A. HarrisF
- 8H. OjediranO62' oyuna girdi 62. dk
- 2K. RosenberryD
- 11I. SadiqF81' oyuna girdi 81. dk
- 99J. TravisD
Teknik direktör: Matt Wells
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
ABD · Major League Soccer puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Portland Timbers son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 5 gol attı, 11 gol yedi. Colorado Rapids son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 9 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 20 kez karşılaştı: Portland Timbers 10, Colorado Rapids 6 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Mart 2026, Colorado Rapids 2-0 Portland Timbers.
- Sıralama
- 11. (33 p) – 9. (38 p)
- Form (son 5)
- MBMMM – BBMBG
- H2H (G-B-M)
- 10-4-6 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %86 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %86 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,79 – 3,59 – 3,30
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Portland Timbers iç saha 14 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,79 gol yedi; Colorado Rapids dış saha 14 maçta 0,93 attı, 1,86 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Portland Timbers %86, Colorado Rapids %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Portland Timbers %86, Colorado Rapids %50. İlk yarıyı önde kapatma: Portland Timbers 3/14, Colorado Rapids 4/14.
Korner ve kart
Maç başına korner: Portland Timbers 4,8, Colorado Rapids 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Portland Timbers 1,9, Colorado Rapids 3,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,79, 0 – 3,59, 2 – 3,30. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,12, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 2,19.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %68; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 02:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
ABD · Major League Soccer puan durumu · Western Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 34 | +40 | 64 |
| 2 | FC Dallas | 33 | +9 | 55 |
| 3 | San Jose Earthquakes | 33 | +8 | 52 |
| 4 | St. Louis City | 33 | +10 | 51 |
| 5 | Houston Dynamo | 33 | +1 | 51 |
| 6 | Los Angeles FC | 33 | +13 | 47 |
| 7 | Los Angeles Galaxy | 33 | -6 | 44 |
| 8 | Portland Timbers | 33 | -1 | 43 |
| 9 | Colorado Rapids | 33 | -1 | 43 |
| 10 | Seattle Sounders | 33 | -3 | 43 |
| 11 | Real Salt Lake | 33 | 0 | 42 |
| 12 | Minnesota United FC | 33 | -4 | 41 |
| 13 | San Diego | 33 | -5 | 38 |
| 14 | Austin | 33 | -21 | 34 |
| 15 | Sporting Kansas City | 33 | -42 | 23 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 17 | +28 | 35 |
| 2 | Colorado Rapids | 17 | +12 | 33 |
| 3 | Los Angeles FC | 17 | +14 | 31 |
| 4 | St. Louis City | 17 | +13 | 31 |
| 5 | Portland Timbers | 17 | +9 | 31 |
| 6 | Real Salt Lake | 16 | +10 | 30 |
| 7 | FC Dallas | 16 | +7 | 29 |
| 8 | Houston Dynamo | 16 | +5 | 29 |
| 9 | Los Angeles Galaxy | 17 | +5 | 27 |
| 10 | San Jose Earthquakes | 17 | +4 | 26 |
| 11 | Seattle Sounders | 16 | +2 | 25 |
| 12 | San Diego | 16 | +8 | 23 |
| 13 | Minnesota United FC | 16 | +1 | 19 |
| 14 | Austin | 16 | -1 | 18 |
| 15 | Sporting Kansas City | 17 | -11 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vancouver Whitecaps | 17 | +12 | 29 |
| 2 | San Jose Earthquakes | 16 | +4 | 26 |
| 3 | FC Dallas | 17 | +2 | 26 |
| 4 | Houston Dynamo | 17 | -4 | 22 |
| 5 | Minnesota United FC | 17 | -5 | 22 |
| 6 | St. Louis City | 16 | -3 | 20 |
| 7 | Seattle Sounders | 17 | -5 | 18 |
| 8 | Los Angeles Galaxy | 16 | -11 | 17 |
| 9 | Los Angeles FC | 16 | -1 | 16 |
| 10 | Austin | 17 | -20 | 16 |
| 11 | San Diego | 17 | -13 | 15 |
| 12 | Portland Timbers | 16 | -10 | 12 |
| 13 | Real Salt Lake | 17 | -10 | 12 |
| 14 | Colorado Rapids | 16 | -13 | 10 |
| 15 | Sporting Kansas City | 16 | -31 | 9 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar
- 02:30 Atlanta United 1–3 Inter Miami CF
- 02:30 New England Revolution 1–0 Chicago Fire
- 02:30 New York City 1–1 Los Angeles FC
- 02:30 New York Red Bulls 0–2 Toronto FC
- 02:30 Orlando City 4–1 DC United
- 03:30 Austin FC 1–2 Vancouver Whitecaps
- 03:30 Houston Dynamo 2–2 FC Dallas
- 03:30 Kansas City 1–3 Real Salt Lake
- 05:30 LA Galaxy 2–2 San Diego FC
- 05:30 San Jose Earthquakes 1–1 Nashville SC
- 05:30 Seattle Sounders 1–1 Montreal Impact
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
