New York Red Bulls 0-2 Toronto FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
New York Red Bulls 0–2 Toronto FC (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 15–6, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %67–%33, korner 7–1.
Maç özeti
New York Red Bulls – Toronto FC maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Justin Che (kendi kalesine) 3', Dániel Sallói 82' (Toronto FC). xG: New York Red Bulls 1,0 – 0,7 Toronto FC.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- New York Red Bulls: Michael Bradley · Toronto FC: R. Fraser
Maç akışı
New York Red Bulls üstte · Toronto FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 3' kendi kalesine gol: Justin Che (Toronto FC)
- 28' oyuncu değişikliği: Kobe Franklin ↔ Jackson Gilman (Toronto FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Adri Mehmeti ↔ Emil Forsberg (New York Red Bulls)
- 45' oyuncu değişikliği: Cade Cowell ↔ Eric Maxim Choupo-Moting (New York Red Bulls)
- 52' sarı kart: Zane Monlouis (Toronto FC)
- 60' oyuncu değişikliği: Cameron Harper ↔ Jorge Ruvalcaba (New York Red Bulls)
- 60' oyuncu değişikliği: Dylan Nealis ↔ Jahkeele Marshall-Rutty (New York Red Bulls)
- 67' sarı kart: Lewis Morgan (Toronto FC)
- 68' oyuncu değişikliği: Theo Corbeanu ↔ Derrick Etienne Jr. (Toronto FC)
- 68' oyuncu değişikliği: Djordje Mihailovic ↔ Dániel Sallói (Toronto FC)
- 71' oyuncu değişikliği: Justin Che ↔ Pedro Castro (New York Red Bulls)
- 82' gol: Dániel Sallói (Toronto FC)
- 86' oyuncu değişikliği: Lewis Morgan ↔ Alonso (Toronto FC)
- 86' oyuncu değişikliği: Josh Sargent ↔ Richard Chukwu (Toronto FC)
- 87' sarı kart: Derrick Etienne Jr. (Toronto FC)
Maç olayları
- New York Red BullsToronto FC
- 87'Derrick Etienne Jr.Sarı kart
- 86'Lewis Morgan ↔ AlonsoOyuncu değişikliği
- 86'Josh Sargent ↔ Richard ChukwuOyuncu değişikliği
- 82'Gol Dániel Sallói 0–2Asist: Jonathan Osorio
- Justin Che ↔ Pedro CastroOyuncu değişikliği71'
- 68'Theo Corbeanu ↔ Derrick Etienne Jr.Oyuncu değişikliği
- 68'Djordje Mihailovic ↔ Dániel SallóiOyuncu değişikliği
- 67'Lewis MorganSarı kart
- Cameron Harper ↔ Jorge RuvalcabaOyuncu değişikliği60'
- Dylan Nealis ↔ Jahkeele Marshall-RuttyOyuncu değişikliği60'
- 52'Zane MonlouisSarı kart
- Adri Mehmeti ↔ Emil ForsbergOyuncu değişikliği45'
- Cade Cowell ↔ Eric Maxim Choupo-MotingOyuncu değişikliği45'
- 28'Kobe Franklin ↔ Jackson GilmanOyuncu değişikliği
- 3'Kendi kalesine gol Justin Che 0–1Kendi kalesine
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 12/34 | %41 7/17 |
| Beraberlik | %18 6/34 | %18 3/17 |
| Mağlubiyet | %47 16/34 | %41 7/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 9/33 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %36 12/33 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %36 12/33 | %63 10/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,41 (48 gol) | 1,59 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,82 (62 gol) | 1,71 (29 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,55 (51 gol) | 0,94 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,91 (63 gol) | 1,88 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 20/34 | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %85 29/34 | %88 15/17 |
| 2,5 Üst | %59 20/34 | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %38 13/34 | %35 6/17 |
| Gol yememe | %18 6/34 | %18 3/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %79 26/33 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %91 30/33 | %81 13/16 |
| 2,5 Üst | %70 23/33 | %63 10/16 |
| 3,5 Üst | %36 12/33 | %31 5/16 |
| Gol yememe | %12 4/33 | %25 4/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %79 27/34 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %71 24/34 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %59 20/34 | %41 7/17 |
| 10,5 Üst | %50 17/34 | %41 7/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %79 26/33 | %63 10/16 |
| 8,5 Üst | %73 24/33 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %61 20/33 | %50 8/16 |
| 10,5 Üst | %52 17/33 | %38 6/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %82 28/34 | %71 12/17 |
| 3,5 Üst | %47 16/34 | %41 7/17 |
| 4,5 Üst | %32 11/34 | %41 7/17 |
| 5,5 Üst | %15 5/34 | %18 3/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %70 23/33 | %56 9/16 |
| 3,5 Üst | %52 17/33 | %38 6/16 |
| 4,5 Üst | %27 9/33 | %19 3/16 |
| 5,5 Üst | %24 8/33 | %13 2/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %88 30/34 | %88 15/17 |
| 7,5 Üst | %79 27/34 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %68 23/34 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %53 18/34 | %53 9/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %79 26/33 | %75 12/16 |
| 7,5 Üst | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %61 20/33 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %55 18/33 | %56 9/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %35 12/34 | %41 7/17 |
| Berabere | %26 9/34 | %24 4/17 |
| Geride | %38 13/34 | %35 6/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %12 4/33 | %6 1/16 |
| Berabere | %36 12/33 | %38 6/16 |
| Geride | %52 17/33 | %56 9/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
New York Red Bulls (34 maç)
Toronto FC (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
New York Red Bulls (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 8 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 8 | 8 |
| 46-60 | 7 | 12 |
| 61-75 | 4 | 8 |
| 76-90 | 9 | 12 |
Toronto FC (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 2 | 11 |
| 31-45 | 3 | 11 |
| 46-60 | 5 | 9 |
| 61-75 | 8 | 6 |
| 76-90 | 15 | 10 |
Kartlar
New York Red Bulls
Sarı 68 · Kırmızı 2 (34 maç · maç başı sarı 2,0)
Toronto FC
Sarı 61 · Kırmızı 3 (33 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
New York Red Bulls: iç saha, 17 maç · Toronto FC: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
New York Red Bulls – Toronto FC ilk 11'ler
New York Red Bulls · 4-3-3
- 34E. HorvathK
- 12D. NealisD60' oyundan çıktı 60. dk
- 2J. CheD3' kendi kalesine 3. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 14J. BazánD
- 59D. PadelfordD
- 48R. DonkorO
- 15A. MehmetiO45' oyundan çıktı 45. dk
- 37M. SofoO
- 17C. HarperF60' oyundan çıktı 60. dk
- 16J. HallF
- 7C. CowellF45' oyundan çıktı 45. dk
- 11J. RuvalcabaF60' oyuna girdi 60. dk
- 13E. Choupo-MotingF45' oyuna girdi 45. dk
- 10E. ForsbergO45' oyuna girdi 45. dk
- 60S. KoneO
- 3J. Marshall-RuttyD60' oyuna girdi 60. dk
- 77J. McCarthyK
- 88Pedro CastroO
- 26T. ParkerD
- 56M. Dos SantosD
Teknik direktör: Michael Bradley
Toronto FC · 4-4-2
- 1L. GavranK
- 19K. FranklinD28' oyundan çıktı 28. dk
- 12Z. MonlouisD52' sarı kart 52. dk
- 15N. GomisD
- 3Matheus PereiraD
- 7T. CorbeanuO68' oyundan çıktı 68. dk
- 21J. OsorioO82' asist 82. dk
- 6N. DorschO
- 10D. MihailovićO68' oyundan çıktı 68. dk
- 9J. SargentF86' oyundan çıktı 86. dk
- 90L. MorganF67' sarı kart 67. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 23W. YarbroughK
- 27A. PiedrahitaF
- 38J. GilmanD28' oyuna girdi 28. dk
- 11D. EtienneF68' oyuna girdi 68. dk87' sarı kart 87. dk
- 96R. ChukwuD86' oyuna girdi 86. dk
- 17Emilio Aristizábal ChavarriagaF
- 20D. SallóiF68' oyuna girdi 68. dk82' gol 82. dk
- 14Alonso CoelloO86' oyuna girdi 86. dk
- 44R. EdwardsD
Teknik direktör: R. Fraser
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
ABD · Major League Soccer puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta New York Red Bulls 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-6). Toronto FC için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 22 maçta galibiyetler New York Red Bulls 12 – Toronto FC 3; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Mart 2026, Toronto FC 1-1 New York Red Bulls.
- Sıralama
- 8. (36 p) – 11. (33 p)
- Form (son 5)
- MGMGG – BGMMM
- H2H (G-B-M)
- 12-7-3 (22 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %62
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %54
- Korner ort. (maç)
- 9,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,60 – 4,08 – 3,71
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
New York Red Bulls iç saha 14 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,93 gol yedi; Toronto FC dış saha 13 maçta 0,77 attı, 1,77 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: New York Red Bulls %57, Toronto FC %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: New York Red Bulls %57, Toronto FC %54. İlk yarıyı önde kapatma: New York Red Bulls 5/14, Toronto FC 0/13.
Korner ve kart
Maç başına korner: New York Red Bulls 5,4, Toronto FC 4,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,9. Maç başına kart: New York Red Bulls 2,0, Toronto FC 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,60, 0 – 4,08, 2 – 3,71. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,90, Üst 1,25. Karşılıklı Gol: Var 1,30, Yok 2,69.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %59; KG var ortalaması %56; maç başına toplam korner ortalaması 9,9; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
ABD · Major League Soccer puan durumu · Eastern Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 34 | +46 | 77 |
| 2 | Inter Miami | 34 | +21 | 60 |
| 3 | New England Revolution | 34 | +8 | 58 |
| 4 | Chicago Fire | 34 | +10 | 55 |
| 5 | Charlotte | 34 | +15 | 54 |
| 6 | Philadelphia Union | 34 | +14 | 50 |
| 7 | Columbus Crew | 34 | +7 | 47 |
| 8 | Orlando City SC | 34 | -15 | 46 |
| 9 | FC Cincinnati | 34 | -8 | 46 |
| 10 | New York Red Bulls | 34 | -14 | 42 |
| 11 | New York City FC | 34 | +4 | 42 |
| 12 | Toronto FC | 34 | -15 | 39 |
| 13 | Atlanta United FC | 34 | -17 | 33 |
| 14 | DC United | 34 | -22 | 33 |
| 15 | CF Montreal | 34 | -32 | 26 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 17 | +34 | 47 |
| 2 | New England Revolution | 17 | +11 | 35 |
| 3 | Charlotte | 17 | +21 | 34 |
| 4 | Orlando City SC | 17 | +11 | 33 |
| 5 | FC Cincinnati | 17 | +7 | 30 |
| 6 | Philadelphia Union | 17 | +13 | 29 |
| 7 | Columbus Crew | 17 | +10 | 29 |
| 8 | Chicago Fire | 17 | +8 | 29 |
| 9 | Inter Miami | 17 | +15 | 27 |
| 10 | Toronto FC | 17 | +3 | 27 |
| 11 | New York Red Bulls | 17 | -2 | 24 |
| 12 | New York City FC | 17 | +6 | 21 |
| 13 | DC United | 17 | -9 | 20 |
| 14 | CF Montreal | 17 | -6 | 17 |
| 15 | Atlanta United FC | 17 | -7 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Miami | 17 | +6 | 33 |
| 2 | Nashville SC | 17 | +12 | 30 |
| 3 | Chicago Fire | 17 | +2 | 26 |
| 4 | New England Revolution | 17 | -3 | 23 |
| 5 | Philadelphia Union | 17 | +1 | 21 |
| 6 | New York City FC | 17 | -2 | 21 |
| 7 | Charlotte | 17 | -6 | 20 |
| 8 | Columbus Crew | 17 | -3 | 18 |
| 9 | New York Red Bulls | 17 | -12 | 18 |
| 10 | Atlanta United FC | 17 | -10 | 16 |
| 11 | FC Cincinnati | 17 | -15 | 16 |
| 12 | DC United | 17 | -13 | 13 |
| 13 | Orlando City SC | 17 | -26 | 13 |
| 14 | Toronto FC | 17 | -18 | 12 |
| 15 | CF Montreal | 17 | -26 | 9 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar
- 02:30 Atlanta United 1–3 Inter Miami CF
- 02:30 New England Revolution 1–0 Chicago Fire
- 02:30 New York City 1–1 Los Angeles FC
- 02:30 Orlando City 4–1 DC United
- 03:30 Austin FC 1–2 Vancouver Whitecaps
- 03:30 Houston Dynamo 2–2 FC Dallas
- 03:30 Kansas City 1–3 Real Salt Lake
- 05:30 LA Galaxy 2–2 San Diego FC
- 05:30 Portland Timbers 0–0 Colorado Rapids
- 05:30 San Jose Earthquakes 1–1 Nashville SC
- 05:30 Seattle Sounders 1–1 Montreal Impact
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
