New England Revolution 1-0 Chicago Fire: Maç Sonucu ve İstatistikleri
New England Revolution 1–0 Chicago Fire (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 5–19, isabetli şut 4–6, topa sahip olma %39–%61, korner 0–10.
Maç özeti
New England Revolution – Chicago Fire maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Matt Polster 26' (New England Revolution). xG: New England Revolution 0,3 – 1,1 Chicago Fire.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- New England Revolution: M. Mićović · Chicago Fire: G. Berhalter
Maç akışı
New England Revolution üstte · Chicago Fire altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 26' gol: Matt Polster (New England Revolution)
- 58' sarı kart: Andrew Gutman (Chicago Fire)
- 65' oyuncu değişikliği: Luca Daniel·Langoni ↔ Dániel Gazdag (New England Revolution)
- 67' oyuncu değişikliği: Jonathan Bamba ↔ Puso Dithejane (Chicago Fire)
- 67' oyuncu değişikliği: Andrew Gutman ↔ Noah Allen (Chicago Fire)
- 68' oyuncu değişikliği: Djé D'Avilla ↔ Anzor Mekvabishvili (Chicago Fire)
- 75' oyuncu değişikliği: William Sands ↔ Jackson Yueill (New England Revolution)
- 79' sarı kart: Ethan Kohler (New England Revolution)
- 79' oyuncu değişikliği: Leonardo Barroso ↔ Johan Arath Gomez (Chicago Fire)
- 86' oyuncu değişikliği: Dor Turgeman ↔ Tanner·Beason (New England Revolution)
- 87' oyuncu değişikliği: Ilay Feingold ↔ Cody Baker (New England Revolution)
Maç olayları
- New England RevolutionChicago Fire
- Ilay Feingold ↔ Cody BakerOyuncu değişikliği87'
- Dor Turgeman ↔ Tanner·BeasonOyuncu değişikliği86'
- Ethan KohlerSarı kart79'
- 79'Leonardo Barroso ↔ Johan Arath GomezOyuncu değişikliği
- William Sands ↔ Jackson YueillOyuncu değişikliği75'
- 68'Djé D'Avilla ↔ Anzor MekvabishviliOyuncu değişikliği
- 67'Jonathan Bamba ↔ Puso DithejaneOyuncu değişikliği
- 67'Andrew Gutman ↔ Noah AllenOyuncu değişikliği
- Luca Daniel·Langoni ↔ Dániel GazdagOyuncu değişikliği65'
- 58'Andrew GutmanSarı kart
- Gol Matt Polster 1–0Asist: Carles Gil26'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 18/34 | %65 11/17 |
| Beraberlik | %12 4/34 | %12 2/17 |
| Mağlubiyet | %35 12/34 | %24 4/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %48 16/33 | %41 7/17 |
| Beraberlik | %21 7/33 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %30 10/33 | %29 5/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,62 (55 gol) | 1,82 (31 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (47 gol) | 1,18 (20 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,85 (61 gol) | 1,82 (31 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,52 (50 gol) | 1,71 (29 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 21/34 | %53 9/17 |
| 1,5 Üst | %79 27/34 | %76 13/17 |
| 2,5 Üst | %71 24/34 | %65 11/17 |
| 3,5 Üst | %26 9/34 | %24 4/17 |
| Gol yememe | %18 6/34 | %29 5/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 24/33 | %71 12/17 |
| 1,5 Üst | %85 28/33 | %82 14/17 |
| 2,5 Üst | %76 25/33 | %71 12/17 |
| 3,5 Üst | %42 14/33 | %47 8/17 |
| Gol yememe | %21 7/33 | %18 3/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %85 29/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %71 24/34 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %59 20/34 | %65 11/17 |
| 10,5 Üst | %38 13/34 | %41 7/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %64 21/33 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %53 9/17 |
| 10,5 Üst | %33 11/33 | %29 5/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %71 24/34 | %71 12/17 |
| 3,5 Üst | %50 17/34 | %53 9/17 |
| 4,5 Üst | %26 9/34 | %29 5/17 |
| 5,5 Üst | %12 4/34 | %12 2/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %85 28/33 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %67 22/33 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %39 13/33 | %47 8/17 |
| 5,5 Üst | %21 7/33 | %29 5/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %91 31/34 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %82 28/34 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %71 24/34 | %65 11/17 |
| 9,5 Üst | %56 19/34 | %53 9/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 9,9 |
| 6,5 Üst | %88 29/33 | %94 16/17 |
| 7,5 Üst | %73 24/33 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %61 20/33 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %53 9/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %41 14/34 | %41 7/17 |
| Berabere | %21 7/34 | %29 5/17 |
| Geride | %38 13/34 | %29 5/17 |
| Toplam (33) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 12/33 | %29 5/17 |
| Berabere | %36 12/33 | %41 7/17 |
| Geride | %27 9/33 | %29 5/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
New England Revolution (34 maç)
Chicago Fire (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
New England Revolution (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 6 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 12 | 9 |
| 46-60 | 11 | 5 |
| 61-75 | 3 | 11 |
| 76-90 | 14 | 7 |
Chicago Fire (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 4 |
| 16-30 | 7 | 6 |
| 31-45 | 6 | 9 |
| 46-60 | 9 | 8 |
| 61-75 | 11 | 4 |
| 76-90 | 11 | 9 |
Kartlar
New England Revolution
Sarı 57 · Kırmızı 0 (34 maç · maç başı sarı 1,7)
Chicago Fire
Sarı 74 · Kırmızı 3 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 499 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
New England Revolution: iç saha, 17 maç · Chicago Fire: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
New England Revolution – Chicago Fire ilk 11'ler
New England Revolution · 4-3-3
- 30M. TurnerK
- 12I. FeingoldD87' oyundan çıktı 87. dk
- 22E. KohlerD79' sarı kart 79. dk
- 66J. WynderD
- 23W. SandsD75' oyundan çıktı 75. dk
- 10Carles GilO26' asist 26. dk
- 21B. RainesO
- 8M. PolsterO26' gol 26. dk
- 25P. MillerF
- 99D. TurgemanF86' oyundan çıktı 86. dk
- 41L. LangoniF65' oyundan çıktı 65. dk
- 15C. BakerD87' oyuna girdi 87. dk
- 4T. BeasonD86' oyuna girdi 86. dk
- 77D. FagundezO
- 16D. GazdagO65' oyuna girdi 65. dk
- 73JD GunnK
- 27W. HarrisF
- 65J. SiqueiraO
- 7G. YowF
- 14J. YueillO75' oyuna girdi 75. dk
Teknik direktör: M. Mićović
Chicago Fire · 4-3-3
- 1C. BradyK
- 2Leonardo BarrosoD79' oyundan çıktı 79. dk
- 21A. Hanche-OlsenD
- 4M. MbokaziD
- 15A. GutmanD58' sarı kart 58. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 6A. SalétrosO
- 42T. D'AvillaO68' oyundan çıktı 68. dk
- 7M. Haile-SelassieO
- 11P. ZinckernagelF
- 9R. LewandowskiF
- 19J. BambaF67' oyundan çıktı 67. dk
- 35S. OregelO
- 22M. PinedaD
- 29D. PorębaO
- 23A. MekvabishviliO68' oyuna girdi 68. dk
- 18J. GómezF79' oyuna girdi 79. dk
- 12P. DithejaneF67' oyuna girdi 67. dk
- 24J. DeanD
- 44J. CohenK
- 32N. AllenD67' oyuna girdi 67. dk
Teknik direktör: G. Berhalter
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
ABD · Major League Soccer puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
New England Revolution için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 9, yenilen 11. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Chicago Fire 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 22 kez karşılaştı: New England Revolution 5, Chicago Fire 6 galibiyet aldı, 11 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Eylül 2026, Chicago Fire 1-2 New England Revolution.
- Sıralama
- 3. (49 p) – 4. (48 p)
- Form (son 5)
- GMMGG – MGGGM
- H2H (G-B-M)
- 5-11-6 (22 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %64 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %71
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,19 – 3,53 – 2,49
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
New England Revolution iç saha 14 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,14 gol yedi; Chicago Fire dış saha 14 maçta 1,71 attı, 1,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %64, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: New England Revolution %50, Chicago Fire %71. İlk yarıyı önde kapatma: New England Revolution 5/14, Chicago Fire 5/14.
Korner ve kart
Maç başına korner: New England Revolution 5,5, Chicago Fire 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: New England Revolution 1,7, Chicago Fire 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,19, 0 – 3,53, 2 – 2,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,45, Üst 1,36. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,59.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %61; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
ABD · Major League Soccer puan durumu · Eastern Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 34 | +46 | 77 |
| 2 | Inter Miami | 34 | +21 | 60 |
| 3 | New England Revolution | 34 | +8 | 58 |
| 4 | Chicago Fire | 34 | +10 | 55 |
| 5 | Charlotte | 34 | +15 | 54 |
| 6 | Philadelphia Union | 34 | +14 | 50 |
| 7 | Columbus Crew | 34 | +7 | 47 |
| 8 | Orlando City SC | 34 | -15 | 46 |
| 9 | FC Cincinnati | 34 | -8 | 46 |
| 10 | New York Red Bulls | 34 | -14 | 42 |
| 11 | New York City FC | 34 | +4 | 42 |
| 12 | Toronto FC | 34 | -15 | 39 |
| 13 | Atlanta United FC | 34 | -17 | 33 |
| 14 | DC United | 34 | -22 | 33 |
| 15 | CF Montreal | 34 | -32 | 26 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nashville SC | 17 | +34 | 47 |
| 2 | New England Revolution | 17 | +11 | 35 |
| 3 | Charlotte | 17 | +21 | 34 |
| 4 | Orlando City SC | 17 | +11 | 33 |
| 5 | FC Cincinnati | 17 | +7 | 30 |
| 6 | Philadelphia Union | 17 | +13 | 29 |
| 7 | Columbus Crew | 17 | +10 | 29 |
| 8 | Chicago Fire | 17 | +8 | 29 |
| 9 | Inter Miami | 17 | +15 | 27 |
| 10 | Toronto FC | 17 | +3 | 27 |
| 11 | New York Red Bulls | 17 | -2 | 24 |
| 12 | New York City FC | 17 | +6 | 21 |
| 13 | DC United | 17 | -9 | 20 |
| 14 | CF Montreal | 17 | -6 | 17 |
| 15 | Atlanta United FC | 17 | -7 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Miami | 17 | +6 | 33 |
| 2 | Nashville SC | 17 | +12 | 30 |
| 3 | Chicago Fire | 17 | +2 | 26 |
| 4 | New England Revolution | 17 | -3 | 23 |
| 5 | Philadelphia Union | 17 | +1 | 21 |
| 6 | New York City FC | 17 | -2 | 21 |
| 7 | Charlotte | 17 | -6 | 20 |
| 8 | Columbus Crew | 17 | -3 | 18 |
| 9 | New York Red Bulls | 17 | -12 | 18 |
| 10 | Atlanta United FC | 17 | -10 | 16 |
| 11 | FC Cincinnati | 17 | -15 | 16 |
| 12 | DC United | 17 | -13 | 13 |
| 13 | Orlando City SC | 17 | -26 | 13 |
| 14 | Toronto FC | 17 | -18 | 12 |
| 15 | CF Montreal | 17 | -26 | 9 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Major League Soccer'de oynanan diğer maçlar
- 02:30 Atlanta United 1–3 Inter Miami CF
- 02:30 New York City 1–1 Los Angeles FC
- 02:30 New York Red Bulls 0–2 Toronto FC
- 02:30 Orlando City 4–1 DC United
- 03:30 Austin FC 1–2 Vancouver Whitecaps
- 03:30 Houston Dynamo 2–2 FC Dallas
- 03:30 Kansas City 1–3 Real Salt Lake
- 05:30 LA Galaxy 2–2 San Diego FC
- 05:30 Portland Timbers 0–0 Colorado Rapids
- 05:30 San Jose Earthquakes 1–1 Nashville SC
- 05:30 Seattle Sounders 1–1 Montreal Impact
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
