Salford City 2-1 Exeter City: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Salford City 2–1 Exeter City (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 9–16, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %49–%51, korner 3–5.
Maç özeti
Salford City – Exeter City maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Luke Garbutt 66', Will Aimson 88' (Salford City); Sonny Cox 34' (Exeter City). xG: Salford City 1,2 – 0,8 Exeter City.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Salford City: P. Cklamovski · Exeter City: M. Taylor
Maç akışı
Salford City üstte · Exeter City altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 24' sarı kart: Will Norris (Salford City)
- 34' gol: Sonny Cox (Exeter City)
- 44' sarı kart: Elliot Bonds (Salford City)
- 45+3' sarı kart: Brendan Sarpeng-Wiredu (Salford City)
- 49' sarı kart: L. Woodhouse (Exeter City)
- 55' oyuncu değişikliği: Luke Molyneux ↔ Daniel Udoh (Salford City)
- 66' gol: Luke Garbutt (Salford City)
- 69' oyuncu değişikliği: Anthony Scully ↔ Josh Gordon (Exeter City)
- 69' oyuncu değişikliği: Sonny Cox ↔ Vincent Harper (Exeter City)
- 69' oyuncu değişikliği: Ben Woodburn ↔ Matt·Butcher (Salford City)
- 74' oyuncu değişikliği: Taylor Perry ↔ Reece Cole (Exeter City)
- 80' oyuncu değişikliği: George Birch ↔ Ethan Sutherland (Exeter City)
- 80' oyuncu değişikliği: Harry Kite ↔ Liam Oakes (Exeter City)
- 86' oyuncu değişikliği: Brendan Sarpeng-Wiredu ↔ Nathan Asiimwe (Salford City)
- 88' gol: Will Aimson (Salford City)
Maç olayları
- Salford CityExeter City
- Gol Will Aimson 2–1Asist: Abraham Odoh88'
- Brendan Sarpeng-Wiredu ↔ Nathan AsiimweOyuncu değişikliği86'
- 80'George Birch ↔ Ethan SutherlandOyuncu değişikliği
- 80'Harry Kite ↔ Liam OakesOyuncu değişikliği
- 74'Taylor Perry ↔ Reece ColeOyuncu değişikliği
- 69'Anthony Scully ↔ Josh GordonOyuncu değişikliği
- 69'Sonny Cox ↔ Vincent HarperOyuncu değişikliği
- Ben Woodburn ↔ Matt·ButcherOyuncu değişikliği69'
- Gol Luke Garbutt 1–166'
- Luke Molyneux ↔ Daniel UdohOyuncu değişikliği55'
- 49'L. WoodhouseSarı kart
- Brendan Sarpeng-WireduSarı kart45+3'
- Elliot BondsSarı kart44'
- 34'Gol Sonny Cox 0–1Asist: Anthony Scully
- Will NorrisSarı kart24'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %71 10/14 | %86 6/7 |
| Beraberlik | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %71 5/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,79 (25 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,07 (15 gol) | 0,57 (4 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,79 (11 gol) | 0,43 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,64 (9 gol) | 1,00 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %29 4/14 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 2,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %0 0/14 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %50 7/14 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 11,1 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,6 | 6,1 |
| 6,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 7,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Geride | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %64 9/14 | %57 4/7 |
| Geride | %14 2/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Salford City (14 maç)
Exeter City (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Salford City (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 9 | 1 |
Exeter City (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Salford City
Sarı 23 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,6)
Exeter City
Sarı 24 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Salford City: iç saha, 7 maç · Exeter City: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Salford City – Exeter City ilk 11'ler
Salford City · 5-4-1
- 1W. NorrisK24' sarı kart 24. dk
- 14A. OdohD88' asist 88. dk
- 22A. OluwoD
- 17D. ScarrD
- 4W. AimsonD88' gol 88. dk
- 29L. GarbuttD66' gol 66. dk
- 7B. WoodburnO69' oyundan çıktı 69. dk
- 16E. BondsO44' sarı kart 44. dk
- 44B. Sarpong-WireduO45+3' sarı kart 45+3. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 43L. MolyneuxO55' oyundan çıktı 55. dk
- 9M. LangstaffF
- 23D. UdohF55' oyuna girdi 55. dk
- 2N. AsiimweD86' oyuna girdi 86. dk
- 26L. BurgeK
- 18M. ButcherO69' oyuna girdi 69. dk
- 15B. CooperD
- 20O. TurtonD
- 47Riley CarrollF
Teknik direktör: P. Cklamovski
Exeter City · 4-2-3-1
- 1J. BycroftK
- 2L. SamuelD
- 6J. TaylorD
- 5J. FitzwaterD
- 3L. WoodhouseD49' sarı kart 49. dk
- 14H. KiteO80' oyundan çıktı 80. dk
- 16C. CumminsO
- 20George BirchO80' oyundan çıktı 80. dk
- 8T. PerryO74' oyundan çıktı 74. dk
- 25A. ScullyO34' asist 34. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 19S. CoxF34' gol 34. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 23Ethan SutherlandD80' oyuna girdi 80. dk
- 22Frankie PhillipsK
- 18Liam OakesD80' oyuna girdi 80. dk
- 40E. JamesD
- 24V. HarperD69' oyuna girdi 69. dk
- 10J. GordonF69' oyuna girdi 69. dk
- 12R. ColeO74' oyuna girdi 74. dk
Teknik direktör: M. Taylor
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Salford City son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı. Exeter City için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 7, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Salford City 0, Exeter City 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 1,80 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Mart 2022, Exeter City 0-0 Salford City.
- Sıralama
- 1. (28 p) – 8. (19 p)
- Form (son 5)
- GGGGB – GGBGB
- H2H (G-B-M)
- 0-2-3 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %17
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %17
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,27 – 4,19 – 6,20
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Salford City iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 0,50 gol yedi; Exeter City dış saha 6 maçta 0,33 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Salford City %33, Exeter City %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Salford City %33, Exeter City %17. İlk yarıyı önde kapatma: Salford City 1/6, Exeter City 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Salford City 8,3, Exeter City 3,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Salford City 0,8, Exeter City 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,27, 0 – 4,19, 2 – 6,20. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %25; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 15:30 Grimsby Town 5–2 York City
- 15:30 Port Vale 4–2 Rochdale
- 18:00 Accrington 1–1 Northampton
- 18:00 Colchester 1–3 Walsall
- 18:00 Crewe Alexandra 1–1 Barnet
- 18:00 Fleetwood 3–1 Bristol Rovers
- 18:00 Oldham 0–1 Crawley Town
- 18:00 Shrewsbury 1–2 Gillingham
- 18:00 Swindon Town 2–1 Rotherham
- 18:00 Tranmere 3–1 Cheltenham
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
