Accrington 1-1 Northampton: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Accrington 1–1 Northampton (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 17–6, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %51–%49, korner 4–6.
Maç özeti
Accrington – Northampton maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Charlie Warren 5' (Accrington); Elliott List 90+2' (Northampton). xG: Accrington 1,2 – 0,5 Northampton.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Accrington: J. Doolan · Northampton: C. Hogg
Maç akışı
Accrington üstte · Northampton altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: Charlie Warren (Accrington)
- 45' oyuncu değişikliği: Sam Hoskins ↔ Tyrese Fornah (Northampton)
- 45' oyuncu değişikliği: James Maxwell ↔ josh powell (Northampton)
- 46' sarı kart: M. Warhurst (Northampton)
- 66' sarı kart: Elliott Moore (Northampton)
- 67' oyuncu değişikliği: Farrend Rawson ↔ Tom William Moore (Accrington)
- 75' sarı kart: Stefan Mols (Accrington)
- 75' oyuncu değişikliği: Owen Dale ↔ Elliott List (Northampton)
- 76' oyuncu değişikliği: Connor Lemonheigh-Evans ↔ Joe O'Brien Whitmarsh (Northampton)
- 76' oyuncu değişikliği: Charlie Warren ↔ Conor Grant (Accrington)
- 76' oyuncu değişikliği: Stefan Mols ↔ Shaun Whalley (Accrington)
- 90+2' gol: Elliott List (Northampton)
Maç olayları
- AccringtonNorthampton
- 90+2'Gol Elliott List 1–1Asist: Joe O'Brien Whitmarsh
- 76'Connor Lemonheigh-Evans ↔ Joe O'Brien WhitmarshOyuncu değişikliği
- Charlie Warren ↔ Conor GrantOyuncu değişikliği76'
- Stefan Mols ↔ Shaun WhalleyOyuncu değişikliği76'
- Stefan MolsSarı kart75'
- 75'Owen Dale ↔ Elliott ListOyuncu değişikliği
- Farrend Rawson ↔ Tom William MooreOyuncu değişikliği67'
- 66'Elliott MooreSarı kart
- 46'M. WarhurstSarı kart
- 45'Sam Hoskins ↔ Tyrese FornahOyuncu değişikliği
- 45'James Maxwell ↔ josh powellOyuncu değişikliği
- Gol Charlie Warren 1–0Asist: Tyler Walton5'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (23 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,21 (17 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,69 (9 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,77 (10 gol) | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %31 4/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %54 7/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %0 0/13 | %0 0/6 |
| 3,5 Üst | %0 0/13 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,6 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %31 4/13 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %23 3/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %0 0/13 | %0 0/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Geride | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Geride | %23 3/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Accrington (14 maç)
Northampton (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Accrington (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Northampton (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
Accrington
Sarı 38 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,7)
Northampton
Sarı 19 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Accrington: iç saha, 7 maç · Northampton: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Accrington – Northampton ilk 11'ler
Accrington · 3-4-1-2
- 1L. MouldenK
- 17D. MatthewsD
- 5F. RawsonD67' oyundan çıktı 67. dk
- 22J. AndersonD
- 2D. LoveO
- 16Aidan BorlandO
- 14Stefan MolsO75' sarı kart 75. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 33D. TutondaO
- 10Alex HendersonO
- 23T. WaltonF5' asist 5. dk
- 30C. WarrenF5' gol 5. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 20C. BrownF
- 8C. GrantO76' oyuna girdi 76. dk
- 21J. RogersonK
- 25J. SmithD
- 4T. MooreD67' oyuna girdi 67. dk
- 3Oliver SmithD
- 7S. WhalleyF76' oyuna girdi 76. dk
Teknik direktör: J. Doolan
Northampton · 4-4-2
- 1Z. JeacockK
- 44J. DonacienD
- 6E. MooreD66' sarı kart 66. dk
- 5J. GuthrieD
- 3J. MaxwellD45' oyundan çıktı 45. dk
- 16J. WormleightonO
- 24C. Lemonheigh-EvansO76' oyundan çıktı 76. dk
- 8L. EvansO
- 19O. DaleO75' oyundan çıktı 75. dk
- 9Matthew WarhurstF46' sarı kart 46. dk
- 7S. HoskinsF45' oyundan çıktı 45. dk
- 14T. FornahO45' oyuna girdi 45. dk
- 10E. ListF75' oyuna girdi 75. dk90+2' gol 90+2. dk
- 4J. O'Brien-WhitmarshO76' oyuna girdi 76. dk90+2' asist 90+2. dk
- 22Joshua Alan PowellD45' oyuna girdi 45. dk
- 20L. BriggsO
- 31J. DadgeK
- 35M. DycheD
Teknik direktör: C. Hogg
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Accrington için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 10, yenilen 3. Northampton son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Accrington 1, Northampton 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 6 Şubat 2021, Accrington 0-0 Northampton.
- Sıralama
- 9. (18 p) – 19. (13 p)
- Form (son 5)
- GBGBB – GMGBM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %40
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,93 – 2,92 – 3,06
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Accrington iç saha 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,17 gol yedi; Northampton dış saha 5 maçta 0,80 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Accrington %67, Northampton %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Accrington %67, Northampton %40. İlk yarıyı önde kapatma: Accrington 2/6, Northampton 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Accrington 5,8, Northampton 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Accrington 2,7, Northampton 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,93, 0 – 2,92, 2 – 3,06. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,67.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %53; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 15:30 Grimsby Town 5–2 York City
- 15:30 Port Vale 4–2 Rochdale
- 18:00 Colchester 1–3 Walsall
- 18:00 Crewe Alexandra 1–1 Barnet
- 18:00 Fleetwood 3–1 Bristol Rovers
- 18:00 Oldham 0–1 Crawley Town
- 18:00 Salford City 2–1 Exeter City
- 18:00 Shrewsbury 1–2 Gillingham
- 18:00 Swindon Town 2–1 Rotherham
- 18:00 Tranmere 3–1 Cheltenham
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
