Fleetwood 3-1 Bristol Rovers: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Fleetwood 3–1 Bristol Rovers (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 21–4, isabetli şut 8–1, topa sahip olma %49–%51, korner 2–2.
Maç özeti
Fleetwood – Bristol Rovers maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Aaron Loupalo-Bi 37', R. Bennett 59', Josh Robertson 90' (Fleetwood); Reiss-Alexander Russell-Denny 84' (Bristol Rovers). xG: Fleetwood 2,0 – 0,3 Bristol Rovers.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Fleetwood: M. Lawlor · Bristol Rovers: S. Evans
Maç akışı
Fleetwood üstte · Bristol Rovers altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' sarı kart: R. Bennett (Fleetwood)
- 37' gol: Aaron Loupalo-Bi (Fleetwood)
- 45' oyuncu değişikliği: Shaqai Forde ↔ Joe Quigley (Bristol Rovers)
- 59' gol: R. Bennett (Fleetwood)
- 61' oyuncu değişikliği: Arvin Appiah ↔ Philip Sanyaolu (Bristol Rovers)
- 61' oyuncu değişikliği: Fabrizio Cavegn ↔ Reiss-Alexander Russell-Denny (Bristol Rovers)
- 72' oyuncu değişikliği: Mark Helm ↔ Andy Cannon (Fleetwood)
- 72' oyuncu değişikliği: Aaron Loupalo-Bi ↔ Will davies (Fleetwood)
- 82' sarı kart: Lewis McCann (Fleetwood)
- 84' gol: Reiss-Alexander Russell-Denny (Bristol Rovers)
- 85' oyuncu değişikliği: Crispin McLean ↔ Josh Robertson (Fleetwood)
- 90' gol: Josh Robertson (Fleetwood)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Ronan Coughlan ↔ Joshua Thomas (Fleetwood)
Maç olayları
- FleetwoodBristol Rovers
- Ronan Coughlan ↔ Joshua ThomasOyuncu değişikliği90+2'
- Gol Josh Robertson 3–1Asist: Will davies90'
- Crispin McLean ↔ Josh RobertsonOyuncu değişikliği85'
- 84'Gol Reiss-Alexander Russell-Denny 2–1Asist: Clinton Mola
- Lewis McCannSarı kart82'
- Mark Helm ↔ Andy CannonOyuncu değişikliği72'
- Aaron Loupalo-Bi ↔ Will daviesOyuncu değişikliği72'
- 61'Arvin Appiah ↔ Philip SanyaoluOyuncu değişikliği
- 61'Fabrizio Cavegn ↔ Reiss-Alexander Russell-DennyOyuncu değişikliği
- Gol R. Bennett 2–0Asist: Harrison Neal59'
- 45'Shaqai Forde ↔ Joe QuigleyOyuncu değişikliği
- Gol Aaron Loupalo-Bi 1–0Asist: Mark Helm37'
- R. BennettSarı kart10'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %86 6/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol) | 1,43 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,29 (18 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol) | 2,14 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %57 4/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %0 0/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Geride | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Geride | %29 4/14 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Fleetwood (14 maç)
Bristol Rovers (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Fleetwood (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Bristol Rovers (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 4 | 8 |
Kartlar
Fleetwood
Sarı 34 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,4)
Bristol Rovers
Sarı 32 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Fleetwood: iç saha, 7 maç · Bristol Rovers: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Fleetwood – Bristol Rovers ilk 11'ler
Fleetwood · 3-1-4-2
- 1J. LynchK
- 26S. RooneyD
- 6R. BennettD10' sarı kart 10. dk59' gol 59. dk
- 5F. PotterD
- 4H. NealO59' asist 59. dk
- 14L. McCannO82' sarı kart 82. dk
- 27C. McLeanO85' oyundan çıktı 85. dk
- 10M. HelmO37' asist 37. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 24Jake Thomas BattyO
- 19R. CoughlanF90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 20A. Loupalo-BiF37' gol 37. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 7A. CannonO72' oyuna girdi 72. dk
- 9W. DaviesF72' oyuna girdi 72. dk90' asist 90. dk
- 16Conor HaugheyD
- 22J. PradicK
- 28J. RobertsonO85' oyuna girdi 85. dk90' gol 90. dk
- 11Joshua ThomasF90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 29Raffaele CirinoD
Teknik direktör: M. Lawlor
Bristol Rovers · 4-3-3
- 1Brad YoungK
- 22Keenan GoughD
- 5A. KilgourD
- 17C. KellyD
- 3J. SparkesD
- 2T. JamesO
- 21R. SmallwoodO
- 6C. MolaO84' asist 84. dk
- 7S. FordeF45' oyundan çıktı 45. dk
- 29F. CavegnF61' oyundan çıktı 61. dk
- 28A. AppiahF61' oyundan çıktı 61. dk
- 8R. Russell-DennyO61' oyuna girdi 61. dk84' gol 84. dk
- 23M. Southam-HalesD
- 9J. QuigleyF45' oyuna girdi 45. dk
- 14B. PurringtonD
- 27P. SanyaoluO61' oyuna girdi 61. dk
- 34Stan DunneO
- 32Charlie BinnsK
Teknik direktör: S. Evans
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Fleetwood son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 8 gol yedi. Son 5 maçta Bristol Rovers 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-10).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 16 maçta galibiyetler Fleetwood 5 – Bristol Rovers 5; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Nisan 2026, Bristol Rovers 1-0 Fleetwood.
- Sıralama
- 18. (14 p) – 16. (16 p)
- Form (son 5)
- BMMGB – BMMMM
- H2H (G-B-M)
- 5-6-5 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %33
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,43 – 3,02 – 2,26
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Fleetwood iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 0,67 gol yedi; Bristol Rovers dış saha 6 maçta 0,83 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Fleetwood %17, Bristol Rovers %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Fleetwood %50, Bristol Rovers %33. İlk yarıyı önde kapatma: Fleetwood 1/6, Bristol Rovers 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Fleetwood 6,8, Bristol Rovers 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Fleetwood 2,3, Bristol Rovers 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,43, 0 – 3,02, 2 – 2,26. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,93.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 15:30 Grimsby Town 5–2 York City
- 15:30 Port Vale 4–2 Rochdale
- 18:00 Accrington 1–1 Northampton
- 18:00 Colchester 1–3 Walsall
- 18:00 Crewe Alexandra 1–1 Barnet
- 18:00 Oldham 0–1 Crawley Town
- 18:00 Salford City 2–1 Exeter City
- 18:00 Shrewsbury 1–2 Gillingham
- 18:00 Swindon Town 2–1 Rotherham
- 18:00 Tranmere 3–1 Cheltenham
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
