Oldham 0-1 Crawley Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Oldham 0–1 Crawley Town (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–18, isabetli şut 1–6, topa sahip olma %40–%60, korner 2–5.
Maç özeti
Oldham – Crawley Town maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Danilo Orsi 52' (Crawley Town). xG: Oldham 1,0 – 1,9 Crawley Town.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Oldham: M. Mellon · Crawley Town: K. Blackwell
Maç akışı
Oldham üstte · Crawley Town altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' kırmızı kart: Kai Payne (Oldham)
- 18' oyuncu değişikliği: Favour fawunmi ↔ Tom Pett (Oldham)
- 25' sarı kart: Kai Jennings (Crawley Town)
- 30' kırmızı kart: Kane drummond (Oldham)
- 39' oyuncu değişikliği: Kai Jennings ↔ Pemi Aderoju (Crawley Town)
- 52' gol: Danilo Orsi (Crawley Town)
- 54' oyuncu değişikliği: Oliver Norburn ↔ Thomas Hill (Oldham)
- 60' sarı kart: Thomas Hill (Oldham)
- 63' sarı kart: Donervorn Daniels (Oldham)
- 71' oyuncu değişikliği: Stephen·Duke-Mckenna ↔ Dion Pereira (Crawley Town)
- 72' sarı kart: Jonathan Russell (Crawley Town)
- 72' oyuncu değişikliği: Calum Kavanagh ↔ Josh Hawkes (Oldham)
- 78' oyuncu değişikliği: Jonathan Russell ↔ Josh Flint (Crawley Town)
- 78' oyuncu değişikliği: Danilo Orsi ↔ Ade Adeyemo (Crawley Town)
- 85' sarı kart: Kellan Gordon (Crawley Town)
Maç olayları
- OldhamCrawley Town
- 85'Kellan GordonSarı kart
- 78'Jonathan Russell ↔ Josh FlintOyuncu değişikliği
- 78'Danilo Orsi ↔ Ade AdeyemoOyuncu değişikliği
- 72'Jonathan RussellSarı kart
- Calum Kavanagh ↔ Josh HawkesOyuncu değişikliği72'
- 71'Stephen·Duke-Mckenna ↔ Dion PereiraOyuncu değişikliği
- Donervorn DanielsSarı kart63'
- Thomas HillSarı kart60'
- Oliver Norburn ↔ Thomas HillOyuncu değişikliği54'
- 52'Gol Danilo Orsi 0–1
- 39'Kai Jennings ↔ Pemi AderojuOyuncu değişikliği
- Kane drummondKırmızı kart30'
- 25'Kai JenningsSarı kart
- Favour fawunmi ↔ Tom PettOyuncu değişikliği18'
- Kai PayneKırmızı kart14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (15 gol) | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,08 (13 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (21 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Geride | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %50 6/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Oldham (14 maç)
Crawley Town (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Oldham (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 3 | 6 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Crawley Town (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 0 | 5 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Oldham
Sarı 20 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Crawley Town
Sarı 30 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Oldham: iç saha, 7 maç · Crawley Town: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Oldham – Crawley Town ilk 11'ler
Oldham · 4-2-3-1
- 1M. HudsonK
- 16W. SuttonD
- 5D. DanielsD63' sarı kart 63. dk
- 6E. MontheD
- 3J. RobsonD
- 8O. NorburnO54' oyundan çıktı 54. dk
- 26Kai PayneO14' kırmızı kart 14. dk
- 15K. DrummondO30' kırmızı kart 30. dk
- 10C. KavanaghO72' oyundan çıktı 72. dk
- 17F. FawunmiO18' oyundan çıktı 18. dk
- 9M. Fondop-TalumF
- 14N. ChilversO
- 21J. HawkesO72' oyuna girdi 72. dk
- 30Thomas Daniel HillO54' oyuna girdi 54. dk60' sarı kart 60. dk
- 4T. PettO18' oyuna girdi 18. dk
- 24L. TempleD
- 22Wilson WilsonK
- 2G. Scott-MorrissD
Teknik direktör: M. Mellon
Crawley Town · 4-1-4-1
- 1V. MannoneK
- 2K. GordonD85' sarı kart 85. dk
- 6P. FarquharsonD
- 5C. BarkerD
- 12L. RichardsD
- 10S. Duke-McKennaO71' oyundan çıktı 71. dk
- 27Dylan MorganO
- 20J. ArthursO
- 30Kai JenningsO25' sarı kart 25. dk39' oyundan çıktı 39. dk
- 16J. RussellO72' sarı kart 72. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 9D. OrsiF52' gol 52. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 11P. AderojuF39' oyuna girdi 39. dk
- 22A. AdeyemoF78' oyuna girdi 78. dk
- 13N. MichalskiK
- 19D. PereiraO71' oyuna girdi 71. dk
- 8L. WatsonO
- 28Nathan TinsdaleO
- 3J. FlintD78' oyuna girdi 78. dk
Teknik direktör: K. Blackwell
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Oldham son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi. Crawley Town son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Oldham 5, Crawley Town 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Şubat 2026, Oldham 2-0 Crawley Town.
- Sıralama
- 20. (12 p) – 24. (6 p)
- Form (son 5)
- BMGGB – BMMBG
- H2H (G-B-M)
- 5-3-2 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- Korner ort. (maç)
- 10,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,53 – 3,66 – 3,89
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Oldham iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,17 gol yedi; Crawley Town dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Oldham %67, Crawley Town %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Oldham %50, Crawley Town %80. İlk yarıyı önde kapatma: Oldham 2/6, Crawley Town 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Oldham 5,5, Crawley Town 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Oldham 1,2, Crawley Town 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,53, 0 – 3,66, 2 – 3,89. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,04, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 15:30 Grimsby Town 5–2 York City
- 15:30 Port Vale 4–2 Rochdale
- 18:00 Accrington 1–1 Northampton
- 18:00 Colchester 1–3 Walsall
- 18:00 Crewe Alexandra 1–1 Barnet
- 18:00 Fleetwood 3–1 Bristol Rovers
- 18:00 Salford City 2–1 Exeter City
- 18:00 Shrewsbury 1–2 Gillingham
- 18:00 Swindon Town 2–1 Rotherham
- 18:00 Tranmere 3–1 Cheltenham
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
