Azerbaycan · Premyer Liqa · 11. hafta

Sabah – Şamaxı FK

Başlamasına 10 sa 15 dk Başlamadı

Sabah – Şamaxı FK: 8 Kasım 16:30, Azerbaycan · Premyer Liqa, 11. hafta. Bu sezon Sabah evinde 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Şamaxı FK deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 18 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Bank Respublika Arena

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiSabahŞamaxı FK
Lig sırası3. · 20 puan7. · 13 puan
Form (son 5)GMBMMBGMGM
Gol (attığı – yediği, ort.)2,50 – 0,251,14 – 1,14
2,5 Üst biten%50%43
Karşılıklı gol%25%71
Gol yemediği%75%29
Aralarında (G-B-M)9-8-8 (25 maç, Sabah bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Sabah iç sahada (4 maç), Şamaxı FK deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Sabah iç sahada (4 maç) · Şamaxı FK deplasmanda (7 maç), bu sezon

2,50 Gol atma maç başı 1,14
0,25 Gol yeme maç başı 1,14
%75 Gol yememe maçların %29
%25 KG Var maçların %71
%50 2.5 Üst maçların %43

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Sabah FA iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik.
  • Şamaxı FK deplasmanda 7 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Sabah FA, iç saha maçlarında 4 maçta 3 kez kalesini gole kapattı (%75).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Sabah

3. sıra · 20 puan · 9 maç · averaj +16

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBMM

  1. 04.11 Viking 4–1 Sabah M
  2. 30.10 Turan 3–2 Sabah M
  3. 25.10 Sabah 0–0 Qarabag B
  4. 20.10 Sabah 1–2 Borussia Dortmund M
  5. 17.10 Qabala 0–4 Sabah G
Deplasman

Şamaxı FK

7. sıra · 13 puan · 10 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMGM

  1. 01.11 Şamaxı FK 2–3 Neftchi Baku M
  2. 28.10 Hypers Guba 1–5 Şamaxı FK G
  3. 25.10 Imisli FK 2–1 Şamaxı FK M
  4. 16.10 Şamaxı FK 3–2 Safa Baku G
  5. 10.10 Zira 1–1 Şamaxı FK B

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Sabah için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 8, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Şamaxı FK için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 12, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 25 kez karşılaştı: Sabah 9, Şamaxı FK 8 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, Şamaxı FK 0-3 Sabah.

Gol istatistikleri

Sabah iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 0,25 gol yedi; Şamaxı FK dış saha 7 maçta 1,14 attı, 1,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sabah %50, Şamaxı FK %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sabah %25, Şamaxı FK %71. İlk yarıyı önde kapatma: Sabah 2/4, Şamaxı FK 1/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,12, 0 – 5,51, 2 – 8,36. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,64.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 18 gol yediler.

Sıralama
3. (20 p) – 7. (13 p)
Form (son 5)
MMBMG – MGMGB
H2H (G-B-M)
9-8-8 (25 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %71
iddaa MS 1-0-2
1,12 – 5,51 – 8,36

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sabah
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%67 6/9%75 3/4
Beraberlik%22 2/9%25 1/4
Mağlubiyet%11 1/9%0 0/4
Şamaxı FK
Toplam (10)Dış saha (7)
Galibiyet%30 3/10%14 1/7
Beraberlik%40 4/10%57 4/7
Mağlubiyet%30 3/10%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sabah
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç2,22 (20 gol)2,50 (10 gol)
Yediği gol / maç0,44 (4 gol)0,25 (1 gol)
Şamaxı FK
Toplam (10)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,50 (15 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,40 (14 gol)1,14 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sabah
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%22 2/9%25 1/4
1,5 Üst%67 6/9%75 3/4
2,5 Üst%56 5/9%50 2/4
3,5 Üst%44 4/9%50 2/4
Gol yememe%78 7/9%75 3/4
Şamaxı FK
Toplam (10)Dış saha (7)
KG Var%80 8/10%71 5/7
1,5 Üst%80 8/10%71 5/7
2,5 Üst%60 6/10%43 3/7
3,5 Üst%40 4/10%29 2/7
Gol yememe%20 2/10%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sabah
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%44 4/9%50 2/4
Berabere%44 4/9%50 2/4
Geride%11 1/9%0 0/4
Şamaxı FK
Toplam (10)Dış saha (7)
Önde%20 2/10%14 1/7
Berabere%50 5/10%57 4/7
Geride%30 3/10%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sabah (9 maç)

1/141/X01/20X/12X/X2X/202/102/X02/21

Şamaxı FK (10 maç)

1/121/X01/20X/10X/X3X/222/112/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sabah (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 3 2
31-45 1 0
46-60 3 0
61-75 4 1
76-90 4 0

Şamaxı FK (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 3 2
31-45 1 1
46-60 2 3
61-75 4 2
76-90 3 1

Kartlar

Sabah

Sarı 11 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,2)

Şamaxı FK

Sarı 22 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Azerbaycan · Premyer Liqa puan durumu · Premyer Liqasi

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Neftchi Baku 11731 2611 +1524 BBBGG
2Turan 11632 128 +421 GMBGG
3Sabah FA 9621 204 +1620 GBGBM
4Qarabag 10541 148 +619 GBBBM
5Zira 11542 1615 +119 BBGBG
6Kapaz 10523 1010 017 GBGGM
7Şamaxı FK 10343 1514 +113 GBGMM
8Imisli FK 10316 915 -610 MMGGM
9Sumqayıt 9234 1314 -19 BGGMB
10Qabala 11227 618 -128 MMGBM
11Safa Baku 11128 820 -125 MMMBB
12Araz 11047 1123 -124 MMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1Zira 7520 136 +717
2Turan 5410 73 +413
3Neftchi Baku 5320 112 +911
4Kapaz 6321 66 011
5Sabah FA 4310 101 +910
6Qarabag 5311 107 +310
7Sumqayıt 6222 98 +18
8Şamaxı FK 3201 76 +16
9Imisli FK 4202 56 -16
10Qabala 6123 29 -75
11Araz 6033 59 -43
12Safa Baku 5014 39 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Neftchi Baku 6411 159 +613
2Sabah FA 5311 103 +710
3Qarabag 5230 41 +39
4Turan 6222 55 08
5Şamaxı FK 7142 88 07
6Kapaz 4202 44 06
7Imisli FK 6114 49 -54
8Safa Baku 6114 511 -64
9Qabala 5104 49 -53
10Zira 4022 39 -62
11Sumqayıt 3012 46 -21
12Araz 5014 614 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Sabah1,12
X · Beraberlik5,51
2 · Şamaxı FK8,36

Karşılıklı gol

Var1,71
Yok1,64
Tüm marketler (13)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 22,93

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,77Üst1,58

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,51Üst1,86

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,81Yok1,07

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,59Üst1,75

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,20Üst2,77

1. Yarı Sonucu

11,4702,6227,46

2. Yarı Sonucu

11,3903,0326,92

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,210 ve 21,84

Tek / Çift

Tek1,66Çift1,68

Handikaplı Maç Sonucu -2

12,4103,5621,80

Alt/Üst 3.5

Alt1,47Üst1,94

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5

Alt1,26Üst2,47