Shamakhi FK 2-3 Neftçi: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Shamakhi FK 2–3 Neftçi (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Shamakhi FK – Neftçi maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: A. Shuaibu 24', A. Bouali 64' (Shamakhi FK); Gustavo Klismahn 15', Breno Almeida 49', A. Akinyemi 75' (Neftçi).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Shamakhi FK üstte · Neftçi altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' gol: Gustavo Klismahn (Neftçi)
- 24' gol: A. Shuaibu (Shamakhi FK)
- 49' gol: Breno Almeida (Neftçi)
- 54' sarı kart: Ricardo Fernandes (Shamakhi FK)
- 59' oyuncu değişikliği: A. Shuaibu ↔ T. Akhvlediani (Shamakhi FK)
- 63' sarı kart: I. Mathew (Neftçi)
- 64' gol: A. Bouali (Shamakhi FK)
- 64' oyuncu değişikliği: F. Vargas ↔ A. Akinyemi (Neftçi)
- 64' oyuncu değişikliği: Gustavo Klismahn ↔ E. Safarov (Neftçi)
- 65' oyuncu değişikliği: E. Adilkhanov ↔ H. Ismayilov (Shamakhi FK)
- 66' sarı kart: A. Bagirov (Shamakhi FK)
- 75' gol: A. Akinyemi (Neftçi)
- 77' oyuncu değişikliği: D. Jubitana ↔ S. D'Almeida (Neftçi)
- 78' oyuncu değişikliği: F. Marques ↔ E. Suleymanov (Shamakhi FK)
- 78' oyuncu değişikliği: A. Bouali ↔ U. Cahangirov (Shamakhi FK)
- 78' oyuncu değişikliği: O. Mammadov ↔ O. Tahmazli (Shamakhi FK)
- 83' oyuncu değişikliği: I. Mathew ↔ E. Mahmudov (Neftçi)
- 89' sarı kart: R. Abbasov (Neftçi)
Maç olayları
- Shamakhi FKNeftçi
- 89'R. AbbasovSarı kart
- 83'I. Mathew ↔ E. MahmudovOyuncu değişikliği
- F. Marques ↔ E. SuleymanovOyuncu değişikliği78'
- A. Bouali ↔ U. CahangirovOyuncu değişikliği78'
- O. Mammadov ↔ O. TahmazliOyuncu değişikliği78'
- 77'D. Jubitana ↔ S. D'AlmeidaOyuncu değişikliği
- 75'Gol A. Akinyemi 2–3
- A. BagirovSarı kart66'
- E. Adilkhanov ↔ H. IsmayilovOyuncu değişikliği65'
- Gol A. Bouali 2–264'
- 64'F. Vargas ↔ A. AkinyemiOyuncu değişikliği
- 64'Gustavo Klismahn ↔ E. SafarovOyuncu değişikliği
- 63'I. MathewSarı kart
- A. Shuaibu ↔ T. AkhvledianiOyuncu değişikliği59'
- Ricardo FernandesSarı kart54'
- 49'Gol Breno Almeida 1–2
- Gol A. Shuaibu 1–124'
- 15'Gol Gustavo Klismahn 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %33 1/3 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 7/11 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %9 1/11 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (15 gol) | 2,33 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol) | 2,00 (6 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (26 gol) | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (11 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 8/10 | %100 3/3 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %67 2/3 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %0 0/3 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %33 1/3 |
| Berabere | %50 5/10 | %33 1/3 |
| Geride | %30 3/10 | %33 1/3 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Berabere | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Geride | %9 1/11 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Shamakhi FK (10 maç)
Neftçi (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Shamakhi FK (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Neftçi (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 0 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 5 | 2 |
Kartlar
Shamakhi FK
Sarı 22 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,2)
Neftçi
Sarı 26 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Şamaxı FK için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 12, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Neftçi için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 10, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 30 kez karşılaştı: Şamaxı FK 3, Neftçi 21 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Neftçi 3-0 Şamaxı FK.
- Sıralama
- 7. (13 p) – 3. (18 p)
- Form (son 5)
- GMGBG – BBBGG
- H2H (G-B-M)
- 3-6-21 (30 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %78 – %60
- iddaa MS 1-0-2
- 4,51 – 3,58 – 1,46
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Şamaxı FK bu sezon 9 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,22 gol yedi; Neftçi dış saha 5 maçta 2,40 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Şamaxı FK %56, Neftçi %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Şamaxı FK %78, Neftçi %60. İlk yarıyı önde kapatma: Şamaxı FK 2/9, Neftçi 3/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,51, 0 – 3,58, 2 – 1,46. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,79, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,74.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %69; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Azerbaycan · Premyer Liqa puan durumu · Premyer Liqasi
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi Baku | 11 | +15 | 24 |
| 2 | Turan | 11 | +4 | 21 |
| 3 | Sabah FA | 9 | +16 | 20 |
| 4 | Qarabag | 10 | +6 | 19 |
| 5 | Zira | 11 | +1 | 19 |
| 6 | Kapaz | 10 | 0 | 17 |
| 7 | Şamaxı FK | 10 | +1 | 13 |
| 8 | Imisli FK | 10 | -6 | 10 |
| 9 | Sumqayıt | 9 | -1 | 9 |
| 10 | Qabala | 11 | -12 | 8 |
| 11 | Safa Baku | 11 | -12 | 5 |
| 12 | Araz | 11 | -12 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zira | 7 | +7 | 17 |
| 2 | Turan | 5 | +4 | 13 |
| 3 | Neftchi Baku | 5 | +9 | 11 |
| 4 | Kapaz | 6 | 0 | 11 |
| 5 | Sabah FA | 4 | +9 | 10 |
| 6 | Qarabag | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Sumqayıt | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Şamaxı FK | 3 | +1 | 6 |
| 9 | Imisli FK | 4 | -1 | 6 |
| 10 | Qabala | 6 | -7 | 5 |
| 11 | Araz | 6 | -4 | 3 |
| 12 | Safa Baku | 5 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi Baku | 6 | +6 | 13 |
| 2 | Sabah FA | 5 | +7 | 10 |
| 3 | Qarabag | 5 | +3 | 9 |
| 4 | Turan | 6 | 0 | 8 |
| 5 | Şamaxı FK | 7 | 0 | 7 |
| 6 | Kapaz | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Imisli FK | 6 | -5 | 4 |
| 8 | Safa Baku | 6 | -6 | 4 |
| 9 | Qabala | 5 | -5 | 3 |
| 10 | Zira | 4 | -6 | 2 |
| 11 | Sumqayıt | 3 | -2 | 1 |
| 12 | Araz | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premyer Liqa'da oynanan diğer maçlar
- 16:30 FK Kapaz 1–0 Imisli FK
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
