← Maçlar
İspanya · Segunda División · 8. hafta4 Ekim 2026 · 17:15 TSİ

S.Gijon 3-2 Celta Vigo B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

S.Gijon
3–2İY 2–1
Celta Vigo B
Maç sonu

S.Gijon 3–2 Celta Vigo B (4 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.

Maç özeti

S.Gijon – Celta Vigo B maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

S.Gijon
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%58 7/12%50 3/6
Beraberlik%8 1/12%17 1/6
Mağlubiyet%33 4/12%33 2/6
Celta Vigo B
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%23 3/13%17 1/6
Beraberlik%31 4/13%17 1/6
Mağlubiyet%46 6/13%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

S.Gijon
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,08 (13 gol)ligde 17.–18. · lig ortalamasından 0,30 düşük1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,08 (13 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,29 düşük1,00 (6 gol)
Celta Vigo B
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,46 (19 gol)ligde 8.–10. · lig ortalamasında1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,92 (25 gol)ligde 21. · lig ortalamasından 0,55 yüksek2,00 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

S.Gijon
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%25 3/12ligde 22. · lig ortalamasından 28 puan düşük%33 2/6
1,5 Üst%58 7/12%50 3/6
2,5 Üst%33 4/12ligde 19.–21. · lig ortalamasından 18 puan düşük%33 2/6
3,5 Üst%25 3/12%17 1/6
Gol yememe%42 5/12%33 2/6
Celta Vigo B
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%69 9/13ligde 1.–2. · lig ortalamasından 16 puan yüksek%50 3/6
1,5 Üst%92 12/13%83 5/6
2,5 Üst%62 8/13ligde 3.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek%50 3/6
3,5 Üst%46 6/13%33 2/6
Gol yememe%15 2/13%33 2/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

S.Gijon
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)8,78,2
7,5 Üst%75 9/12%83 5/6
8,5 Üst%50 6/12%33 2/6
9,5 Üst%25 3/12%17 1/6
10,5 Üst%25 3/12%17 1/6
Celta Vigo B
Toplam (13)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,29,8
7,5 Üst%77 10/13%83 5/6
8,5 Üst%54 7/13%67 4/6
9,5 Üst%46 6/13%50 3/6
10,5 Üst%38 5/13%50 3/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

S.Gijon
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart5,34,7
2,5 Üst%92 11/12%83 5/6
3,5 Üst%75 9/12%83 5/6
4,5 Üst%50 6/12%50 3/6
5,5 Üst%33 4/12%17 1/6
Celta Vigo B
Toplam (13)Dış saha (6)
Maç başı kart5,95,7
2,5 Üst%92 12/13%83 5/6
3,5 Üst%92 12/13%83 5/6
4,5 Üst%85 11/13%83 5/6
5,5 Üst%62 8/13%50 3/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

S.Gijon
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut7,88,0
6,5 Üst%67 8/12%67 4/6
7,5 Üst%50 6/12%33 2/6
8,5 Üst%33 4/12%17 1/6
9,5 Üst%17 2/12%17 1/6
Celta Vigo B
Toplam (13)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut10,09,7
6,5 Üst%92 12/13%100 6/6
7,5 Üst%69 9/13%67 4/6
8,5 Üst%62 8/13%50 3/6
9,5 Üst%54 7/13%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

S.Gijon
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%42 5/12%50 3/6
Berabere%33 4/12%33 2/6
Geride%25 3/12%17 1/6
Celta Vigo B
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%31 4/13%33 2/6
Berabere%31 4/13%17 1/6
Geride%38 5/13%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

S.Gijon (12 maç)

1/151/X01/20X/12X/X1X/212/102/X02/23

Celta Vigo B (13 maç)

1/121/X11/21X/11X/X3X/202/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

S.Gijon (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 2 2
31-45 2 0
46-60 1 2
61-75 3 0
76-90 3 6

Celta Vigo B (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 4
16-30 2 7
31-45 3 4
46-60 4 6
61-75 0 2
76-90 6 2

Kartlar

S.Gijon

Sarı 33 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,8)

Celta Vigo B

Sarı 37 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

S.Gijon: iç saha, 6 maç · Celta Vigo B: dış saha, 6 maç

S.GijonCelta Vigo B
%52,8Topa sahip olma%45,0
1,27Beklenen gol (xG)0,81
12,3Toplam şut9,3
5,0İsabetli şut3,7
7,7Ceza sahası içi şut6,8
3,7Korner3,3
480Pas398
%83Pas isabeti%85
1,8Kurtarış4,2
10,8Faul12,5
1,2Ofsayt1,3
2,0Sarı kart3,0
0,00Kırmızı kart0,33

Rakiplerine izin verdikleri

0,98Rakibin xG'si2,42
10,2Rakibin şutu17,3
3,0Rakibin isabetli şutu6,0
4,5Rakibin korneri6,5

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Castellón 12831 235 +1827 BMGGB
2Almeria 12822 2310 +1326 GGGBB
3Burgos 13733 1914 +524 MGGBG
4Eibar 12723 2114 +723 GMBMB
5Granada CF 12723 2014 +623 GGGGG
6Mallorca 12642 157 +822 BGBBG
7Sporting Gijon 12714 1313 022 GGGMG
8Girona 12633 2211 +1121 BBGGM
9Oviedo 13634 1916 +321 GGBMG
10Cordoba 13616 2222 019 MGGBG
11Sabadell 12453 1211 +117 BGMBM
12Las Palmas 12525 1721 -417 BMMGG
13Valladolid 12435 2019 +115 BGMMG
14Tenerife 12363 1517 -215 MBBBB
15Eldense 12426 1317 -414 GGGMM
16Celta de Vigo II 13346 1925 -613 GBMBM
17Leganes 13337 1123 -1212 MMBMM
18FC Andorra 12327 1722 -511 BGMMB
19Real Sociedad II 12327 1522 -711 MMMMG
20Cadiz 13247 1618 -210 MMGMM
21Albacete 13319 1324 -1110 MMGGG
22AD Ceuta FC 131210 1030 -205 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Burgos 8521 138 +517
2Almeria 6510 155 +1016
3Mallorca 6501 123 +915
4Girona 7421 166 +1014
5Valladolid 6402 1510 +512
6Cordoba 6402 118 +312
7Castellón 5320 121 +1111
8Sabadell 5320 84 +411
9Eibar 6321 107 +311
10Granada CF 5311 95 +410
11Sporting Gijon 6312 66 010
12Tenerife 6231 75 +29
13Celta de Vigo II 7232 1313 09
14Cadiz 8224 108 +28
15Oviedo 6222 75 +28
16Eldense 6222 98 +18
17Las Palmas 6222 68 -28
18Leganes 6213 69 -37
19FC Andorra 6204 1011 -16
20Albacete 6204 79 -26
21Real Sociedad II 6114 610 -44
22AD Ceuta FC 7115 612 -64
#TakımOGBMAYAVP
1Castellón 7511 114 +716
2Granada CF 7412 119 +213
3Oviedo 7412 1211 +113
4Eibar 6402 117 +412
5Sporting Gijon 6402 77 012
6Almeria 6312 85 +310
7Las Palmas 6303 1113 -29
8Girona 5212 65 +17
9Burgos 5212 66 07
10Mallorca 6141 34 -17
11Cordoba 7214 1114 -37
12Real Sociedad II 6213 912 -37
13Sabadell 7133 47 -36
14Tenerife 6132 812 -46
15Eldense 6204 49 -56
16FC Andorra 6123 711 -45
17Leganes 7124 514 -95
18Celta de Vigo II 6114 612 -64
19Albacete 7115 615 -94
20Valladolid 6033 59 -43
21Cadiz 5023 610 -42
22AD Ceuta FC 6015 418 -141

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,59X3,5024,56

Çifte şans

1X1,10121,18X21,94

Karşılıklı gol

Var1,77Yok1,77

1,5 Alt / Üst

Alt3,33Üst1,20

2,5 Alt / Üst

Alt1,74Üst1,79

3,5 Alt / Üst

Alt1,24Üst3,11

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.