← Maçlar
İspanya · Segunda División · 8. hafta4 Ekim 2026 · 22:00 TSİ

Girona 0-0 Mallorca: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Girona
0–0İY 0–0
Mallorca
Maç sonu

Girona 0–0 Mallorca (4 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Girona – Mallorca maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Girona
Toplam (12)İç saha (7)
Galibiyet%50 6/12%57 4/7
Beraberlik%25 3/12%29 2/7
Mağlubiyet%25 3/12%14 1/7
Mallorca
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%50 6/12%17 1/6
Beraberlik%33 4/12%67 4/6
Mağlubiyet%17 2/12%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Girona
Toplam (12)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,83 (22 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,45 yüksek2,29 (16 gol)
Yediği gol / maç0,92 (11 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,45 düşük0,86 (6 gol)
Mallorca
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,25 (15 gol)ligde 13.–15. · lig ortalamasında0,50 (3 gol)
Yediği gol / maç0,58 (7 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,79 düşük0,67 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Girona
Toplam (12)İç saha (7)
KG Var%58 7/12ligde 9.–13. · lig ortalamasından 5 puan yüksek%57 4/7
1,5 Üst%83 10/12%86 6/7
2,5 Üst%42 5/12ligde 16.–17. · lig ortalamasından 10 puan düşük%43 3/7
3,5 Üst%17 2/12%29 2/7
Gol yememe%33 4/12%43 3/7
Mallorca
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%33 4/12ligde 20.–21. · lig ortalamasından 20 puan düşük%33 2/6
1,5 Üst%67 8/12%50 3/6
2,5 Üst%25 3/12ligde 22. · lig ortalamasından 26 puan düşük%0 0/6
3,5 Üst%8 1/12%0 0/6
Gol yememe%50 6/12%50 3/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Girona
Toplam (12)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)7,89,4
7,5 Üst%58 7/12%86 6/7
8,5 Üst%42 5/12%57 4/7
9,5 Üst%17 2/12%29 2/7
10,5 Üst%17 2/12%29 2/7
Mallorca
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,610,7
7,5 Üst%83 10/12%100 6/6
8,5 Üst%58 7/12%67 4/6
9,5 Üst%50 6/12%67 4/6
10,5 Üst%42 5/12%67 4/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Girona
Toplam (12)İç saha (7)
Maç başı kart6,35,4
2,5 Üst%100 12/12%100 7/7
3,5 Üst%100 12/12%100 7/7
4,5 Üst%83 10/12%86 6/7
5,5 Üst%50 6/12%29 2/7
Mallorca
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart5,15,3
2,5 Üst%100 12/12%100 6/6
3,5 Üst%92 11/12%100 6/6
4,5 Üst%50 6/12%67 4/6
5,5 Üst%25 3/12%33 2/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Girona
Toplam (12)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut9,29,9
6,5 Üst%83 10/12%86 6/7
7,5 Üst%67 8/12%71 5/7
8,5 Üst%42 5/12%57 4/7
9,5 Üst%42 5/12%57 4/7
Mallorca
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut7,47,7
6,5 Üst%67 8/12%67 4/6
7,5 Üst%58 7/12%50 3/6
8,5 Üst%42 5/12%50 3/6
9,5 Üst%25 3/12%33 2/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Girona
Toplam (12)İç saha (7)
Önde%58 7/12%71 5/7
Berabere%33 4/12%29 2/7
Geride%8 1/12%0 0/7
Mallorca
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%33 4/12%17 1/6
Berabere%50 6/12%67 4/6
Geride%17 2/12%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Girona (12 maç)

1/161/X01/21X/10X/X3X/212/102/X02/21

Mallorca (12 maç)

1/131/X11/20X/13X/X3X/202/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Girona (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 5 1
31-45 3 1
46-60 3 3
61-75 1 0
76-90 4 4

Mallorca (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 3 0
31-45 1 1
46-60 3 2
61-75 3 1
76-90 4 1

Kartlar

Girona

Sarı 30 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,5)

Mallorca

Sarı 37 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 3,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Girona: iç saha, 7 maç · Mallorca: dış saha, 6 maç

GironaMallorca
%51,7Topa sahip olma%52,8
1,96Beklenen gol (xG)1,09
16,9Toplam şut12,2
5,7İsabetli şut3,3
9,9Ceza sahası içi şut6,8
4,9Korner5,0
469Pas425
%86Pas isabeti%85
3,4Kurtarış3,8
10,4Faul14,8
2,6Ofsayt1,3
1,9Sarı kart3,5
0,14Kırmızı kart0,17

Rakiplerine izin verdikleri

1,25Rakibin xG'si1,89
9,4Rakibin şutu12,3
4,1Rakibin isabetli şutu4,3
4,6Rakibin korneri5,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Castellón 12831 235 +1827 BMGGB
2Almeria 12822 2310 +1326 GGGBB
3Burgos 13733 1914 +524 MGGBG
4Eibar 12723 2114 +723 GMBMB
5Granada CF 12723 2014 +623 GGGGG
6Mallorca 12642 157 +822 BGBBG
7Sporting Gijon 12714 1313 022 GGGMG
8Girona 12633 2211 +1121 BBGGM
9Oviedo 13634 1916 +321 GGBMG
10Cordoba 13616 2222 019 MGGBG
11Sabadell 12453 1211 +117 BGMBM
12Las Palmas 12525 1721 -417 BMMGG
13Valladolid 12435 2019 +115 BGMMG
14Tenerife 12363 1517 -215 MBBBB
15Eldense 12426 1317 -414 GGGMM
16Celta de Vigo II 13346 1925 -613 GBMBM
17Leganes 13337 1123 -1212 MMBMM
18FC Andorra 12327 1722 -511 BGMMB
19Real Sociedad II 12327 1522 -711 MMMMG
20Cadiz 13247 1618 -210 MMGMM
21Albacete 13319 1324 -1110 MMGGG
22AD Ceuta FC 131210 1030 -205 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Burgos 8521 138 +517
2Almeria 6510 155 +1016
3Mallorca 6501 123 +915
4Girona 7421 166 +1014
5Valladolid 6402 1510 +512
6Cordoba 6402 118 +312
7Castellón 5320 121 +1111
8Sabadell 5320 84 +411
9Eibar 6321 107 +311
10Granada CF 5311 95 +410
11Sporting Gijon 6312 66 010
12Tenerife 6231 75 +29
13Celta de Vigo II 7232 1313 09
14Cadiz 8224 108 +28
15Oviedo 6222 75 +28
16Eldense 6222 98 +18
17Las Palmas 6222 68 -28
18Leganes 6213 69 -37
19FC Andorra 6204 1011 -16
20Albacete 6204 79 -26
21Real Sociedad II 6114 610 -44
22AD Ceuta FC 7115 612 -64
#TakımOGBMAYAVP
1Castellón 7511 114 +716
2Granada CF 7412 119 +213
3Oviedo 7412 1211 +113
4Eibar 6402 117 +412
5Sporting Gijon 6402 77 012
6Almeria 6312 85 +310
7Las Palmas 6303 1113 -29
8Girona 5212 65 +17
9Burgos 5212 66 07
10Mallorca 6141 34 -17
11Cordoba 7214 1114 -37
12Real Sociedad II 6213 912 -37
13Sabadell 7133 47 -36
14Tenerife 6132 812 -46
15Eldense 6204 49 -56
16FC Andorra 6123 711 -45
17Leganes 7124 514 -95
18Celta de Vigo II 6114 612 -64
19Albacete 7115 615 -94
20Valladolid 6033 59 -43
21Cadiz 5023 610 -42
22AD Ceuta FC 6015 418 -141

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,25X3,1022,75

Çifte şans

1X1,30121,25X21,45

Karşılıklı gol

Var1,60Yok1,97

1,5 Alt / Üst

Alt3,42Üst1,19

2,5 Alt / Üst

Alt1,76Üst1,77

3,5 Alt / Üst

Alt1,25Üst3,03

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.