İspanya · La Liga · 12. hafta

Real Sociedad – Vallecano

Başlamasına 13 sa 26 dk Başlamadı

Real Sociedad – Vallecano: 8 Kasım 18:15, İspanya · La Liga, 12. hafta. Bu sezon Real Sociedad evinde 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Vallecano deplasmanda 5 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 11,5; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 13 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Anoeta Stadyumu, San Sebastian

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiReal SociedadVallecano
Lig sırası5. · 19 puan14. · 12 puan
Form (son 5)GGGMBBBMGG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,40 – 1,401,20 – 2,60
2,5 Üst biten%80%60
Karşılıklı gol%60%100
Gol yemediği%20%0
Aralarında (G-B-M)4-8-2 (14 maç, Real Sociedad bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Real Sociedad iç sahada (5 maç), Vallecano deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

İlk 11'ler

Henüz açıklanmadı

Kadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.

Maç özeti

Real Sociedad iç sahada (5 maç) · Vallecano deplasmanda (5 maç), bu sezon

1,40 Gol atma maç başı 1,20
1,40 Gol yeme maç başı 2,60
%20 Gol yememe maçların %0
%60 KG Var maçların %100
%80 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Real Sociedad iç sahada 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Rayo Vallecano deplasmanda bu sezon kazanamadı: 5 maçta 2 beraberlik, 3 mağlubiyet.
  • Rayo Vallecano, deplasman maçlarında 5 maçta 5 kez iki takım da gol attı (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Real Sociedad

5. sıra · 19 puan · 11 maç · averaj 0

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMB

  1. 05.11 Real Sociedad 1–1 Lyon B
  2. 01.11 Athletic Club 2–1 Real Sociedad M
  3. 25.10 Real Sociedad 2–1 Levante G
  4. 22.10 Lillestrom 0–6 Real Sociedad G
  5. 18.10 Malaga 2–5 Real Sociedad G
Deplasman

Vallecano

14. sıra · 12 puan · 10 maç · averaj -5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMGG

  1. 31.10 Vallecano 3–0 Celta Vigo G
  2. 27.10 Recreativo Huelva 2–3 Vallecano G
  3. 24.10 Vallecano 0–3 Elche M
  4. 19.10 Getafe 1–1 Vallecano B
  5. 19.09 Osasuna 1–1 Vallecano B

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Real Sociedad 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 15-6). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Vallecano son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 7 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Real Sociedad 4 – Vallecano 2; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Vallecano 3-3 Real Sociedad.

Gol istatistikleri

Real Sociedad iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,40 gol yedi; Vallecano dış saha 5 maçta 1,20 attı, 2,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Real Sociedad %80, Vallecano %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Real Sociedad %60, Vallecano %100. İlk yarıyı önde kapatma: Real Sociedad 2/5, Vallecano 2/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Real Sociedad 7,2, Vallecano 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,5. Maç başına kart: Real Sociedad 1,8, Vallecano 2,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,61, 0 – 3,71, 2 – 3,82. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,24, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,21.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 11,5; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 13 gol yediler.

Sıralama
5. (19 p) – 14. (12 p)
Form (son 5)
BMGGG – GGMBB
H2H (G-B-M)
4-8-2 (14 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %100
Korner ort. (maç)
11,5
iddaa MS 1-0-2
1,61 – 3,71 – 3,82

Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Real Sociedad
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%55 6/11%60 3/5
Beraberlik%9 1/11%20 1/5
Mağlubiyet%36 4/11%20 1/5
Vallecano
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%30 3/10%0 0/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%40 4/10%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Real Sociedad
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,82 (20 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,34 yüksek1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,82 (20 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,35 yüksek1,40 (7 gol)
Vallecano
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,50 (15 gol)ligde 6. · lig ortalamasında1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç2,00 (20 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,53 yüksek2,60 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Real Sociedad
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%73 8/11ligde 3. · lig ortalamasından 16 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%82 9/11%80 4/5
2,5 Üst%82 9/11ligde 4. · lig ortalamasından 25 puan yüksek%80 4/5
3,5 Üst%45 5/11%20 1/5
Gol yememe%9 1/11%20 1/5
Vallecano
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%80 8/10ligde 1. · lig ortalamasından 23 puan yüksek%100 5/5
1,5 Üst%100 10/10%100 5/5
2,5 Üst%70 7/10ligde 5. · lig ortalamasından 13 puan yüksek%60 3/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Gol yememe%10 1/10%0 0/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Real Sociedad
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)11,411,6
7,5 Üst%91 10/11%80 4/5
8,5 Üst%91 10/11%80 4/5
9,5 Üst%73 8/11%80 4/5
10,5 Üst%64 7/11%60 3/5
Vallecano
Toplam (10)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,911,4
7,5 Üst%70 7/10%80 4/5
8,5 Üst%50 5/10%60 3/5
9,5 Üst%50 5/10%60 3/5
10,5 Üst%50 5/10%60 3/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Real Sociedad
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart5,04,6
2,5 Üst%91 10/11%100 5/5
3,5 Üst%82 9/11%80 4/5
4,5 Üst%73 8/11%60 3/5
5,5 Üst%55 6/11%20 1/5
Vallecano
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı kart5,25,2
2,5 Üst%80 8/10%60 3/5
3,5 Üst%60 6/10%60 3/5
4,5 Üst%60 6/10%60 3/5
5,5 Üst%50 5/10%40 2/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Real Sociedad
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut10,78,8
6,5 Üst%91 10/11%80 4/5
7,5 Üst%82 9/11%60 3/5
8,5 Üst%64 7/11%40 2/5
9,5 Üst%64 7/11%40 2/5
Vallecano
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut10,210,6
6,5 Üst%80 8/10%80 4/5
7,5 Üst%60 6/10%60 3/5
8,5 Üst%50 5/10%60 3/5
9,5 Üst%40 4/10%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Real Sociedad
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%45 5/11%40 2/5
Berabere%45 5/11%60 3/5
Geride%9 1/11%0 0/5
Vallecano
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%40 4/10%40 2/5
Berabere%20 2/10%0 0/5
Geride%40 4/10%60 3/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Real Sociedad (11 maç)

1/151/X01/20X/11X/X1X/232/102/X02/21

Vallecano (10 maç)

1/121/X11/21X/11X/X1X/202/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Real Sociedad (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 4 1
31-45 3 3
46-60 2 2
61-75 3 7
76-90 1 4

Vallecano (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 2 4
31-45 2 2
46-60 5 3
61-75 1 1
76-90 0 3

Kartlar

Real Sociedad

Sarı 24 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 2,2)

Vallecano

Sarı 25 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Real Sociedad: iç saha, 5 maç · Vallecano: dış saha, 5 maç

Real SociedadVallecano
%51,6Topa sahip olma%51,4
1,38Beklenen gol (xG)1,49
14,0Toplam şut15,0
5,0İsabetli şut4,4
8,2Ceza sahası içi şut6,8
7,2Korner4,8
487Pas418
%86Pas isabeti%79
2,6Kurtarış3,8
15,0Faul12,8
1,6Ofsayt1,6
1,6Sarı kart2,2
0,20Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,15Rakibin xG'si1,81
11,6Rakibin şutu17,0
3,8Rakibin isabetli şutu6,2
4,4Rakibin korneri6,6

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · La Liga puan durumu · Primera División

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Barcelona 111001 4612 +3430 GGGMG
2Atletico Madrid 11911 228 +1428 GGGGG
3Real Madrid 11902 2810 +1827 MGGGG
4Real Betis 11722 1815 +323 BGMBG
5Real Sociedad 11614 2020 019 GGGGM
6Sevilla 12534 1719 -218 BMGMB
7Athletic Club 11443 1511 +416 BMGGB
8Deportivo La Coruna 12363 1514 +115 MBMGB
9Racing Santander 12426 1730 -1314 BMGMG
10Alaves 12345 1517 -213 MMBMB
11Villarreal 11335 1515 012 GMBGM
12Celta Vigo 11263 1010 012 GBGBM
13Espanyol 12336 1314 -112 BMMGB
14Rayo Vallecano 10334 1520 -512 GBBMG
15Getafe 11335 816 -812 GMBMG
16Osasuna 12336 1223 -1112 MGMMB
17Elche 11245 1418 -410 GBBGM
18Levante 11245 1621 -510 BBGMM
19Valencia 11236 817 -99 MBBMG
20Malaga 12057 923 -145 BMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Barcelona 6501 247 +1715
2Real Madrid 5500 173 +1415
3Real Betis 6501 128 +415
4Atletico Madrid 5410 113 +813
5Getafe 6330 84 +412
6Athletic Club 6321 115 +611
7Racing Santander 6321 1111 011
8Alaves 6312 116 +510
9Rayo Vallecano 5311 97 +210
10Real Sociedad 5311 77 010
11Sevilla 6312 77 010
12Deportivo La Coruna 6231 86 +29
13Osasuna 6231 54 +19
14Celta Vigo 6222 96 +38
15Levante 5212 1312 +17
16Espanyol 6123 67 -15
17Villarreal 5113 67 -14
18Malaga 6033 612 -63
19Valencia 6024 311 -82
20Elche 5014 412 -81
#TakımOGBMAYAVP
1Barcelona 5500 225 +1715
2Atletico Madrid 6501 115 +615
3Real Madrid 6402 117 +412
4Elche 6231 106 +49
5Real Sociedad 6303 1313 09
6Villarreal 6222 98 +18
7Real Betis 5221 67 -18
8Sevilla 6222 1012 -28
9Espanyol 6213 77 07
10Valencia 5212 56 -17
11Deportivo La Coruna 6132 78 -16
12Athletic Club 5122 46 -25
13Celta Vigo 5041 14 -34
14Levante 6033 39 -63
15Alaves 6033 411 -73
16Osasuna 6105 719 -123
17Racing Santander 6105 619 -133
18Rayo Vallecano 5023 613 -72
19Malaga 6024 311 -82
20Getafe 5005 012 -120

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Real Sociedad1,61
X · Beraberlik3,71
2 · Vallecano3,82

2,5 Alt / Üst

Alt2,24
Üst1,42

Karşılıklı gol

Var1,43
Yok2,21
Tüm marketler (26)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,45Yok1,16

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,49Üst2,08

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,5803,6821,83

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,891 ve Yok3,360 ve Var4,440 ve Yok17,902 ve Var6,352 ve Yok8,83

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,85Eşit3,612.1,92

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,49Üst2,09

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet4,48Hayır1,07

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,33Üst2,51

Alt/Üst 3.5

Alt1,45Üst2,17

1. Yarı Sonucu

12,0902,3324,14

2. Yarı Sonucu

11,9402,7123,72

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt5,290 ve Alt5,512 ve Alt10,701 ve Üst2,210 ve Üst9,892 ve Üst5,64

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,09Üst1,49

1. Yarı / Maç Sonucu

1/12,351/013,701/236,000/14,790/06,140/29,222/121,102/014,852/26,45

Alt/Üst 1.5

Alt4,76Üst1,07

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,88Üst ve Var1,69Alt ve Yok2,99Üst ve Yok7,53

Çifte Şans

1 ve 01,131 ve 21,150 ve 21,85

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var10,851 ve Yok2,470 ve Var6,450 ve Yok3,422 ve Var20,652 ve Yok4,94

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,111 ve 21,380 ve 21,48

Tek / Çift

Tek1,78Çift1,70

Toplam Gol

0-1 gol4,782-3 gol1,974-5 gol2,866+ gol7,75

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt2,09Üst1,49

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,44Üst1,16

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet14,45Hayır–

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,82Üst1,58

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5

Alt1,60Üst1,79