Vallecano 3-0 Celta Vigo: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Vallecano 3–0 Celta Vigo (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–11, isabetli şut 8–0, topa sahip olma %52–%48, korner 4–3.
Maç özeti
Vallecano – Celta Vigo maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Jorge De Frutos 36', 55', Unai López 73' (Vallecano). xG: Vallecano 1,1 – 1,0 Celta Vigo.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Vallecano: Beñat San José · Celta Vigo: Claudio Giráldez
Maç akışı
Vallecano üstte · Celta Vigo altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 26' sarı kart: Unai López (Vallecano)
- 36' gol: Jorge De Frutos (Vallecano)
- 43' oyuncu değişikliği: Hugo González ↔ Pablo Durán Fernández (Celta Vigo)
- 45' oyuncu değişikliği: Álvaro García ↔ Georgiy Tsitaishvili (Vallecano)
- 55' gol: Jorge De Frutos (Vallecano)
- 61' oyuncu değişikliği: Ferran Jutglà ↔ Sergio Carreira Vilarino (Celta Vigo)
- 61' oyuncu değişikliği: Sebastián Cáceres ↔ Williot Swedberg (Celta Vigo)
- 61' oyuncu değişikliği: Adrià Pedrosa ↔ Jozhua Vertrouwd (Vallecano)
- 61' oyuncu değişikliği: Sergio Camello ↔ Isi Palazón (Vallecano)
- 61' oyuncu değişikliği: Javi Galán ↔ Iago Aspas (Celta Vigo)
- 64' oyuncu değişikliği: Óscar Valentín ↔ Gnangoro Bouare (Vallecano)
- 72' sarı kart: Gnangoro Bouare (Vallecano)
- 73' gol: Unai López (Vallecano)
- 75' oyuncu değişikliği: Hugo Alvarez Antunez ↔ Couhaib Driouech (Celta Vigo)
- 79' oyuncu değişikliği: Unai López ↔ Alexandre Zurawski (Vallecano)
- 82' sarı kart: Williot Swedberg (Celta Vigo)
Maç olayları
- VallecanoCelta Vigo
- 82'Williot SwedbergSarı kart
- Unai López ↔ Alexandre ZurawskiOyuncu değişikliği79'
- 75'Hugo Alvarez Antunez ↔ Couhaib DriouechOyuncu değişikliği
- Gol Unai López 3–0Asist: Gnangoro Bouare73'
- Gnangoro BouareSarı kart72'
- Óscar Valentín ↔ Gnangoro BouareOyuncu değişikliği64'
- 61'Ferran Jutglà ↔ Sergio Carreira VilarinoOyuncu değişikliği
- 61'Sebastián Cáceres ↔ Williot SwedbergOyuncu değişikliği
- Adrià Pedrosa ↔ Jozhua VertrouwdOyuncu değişikliği61'
- Sergio Camello ↔ Isi PalazónOyuncu değişikliği61'
- 61'Javi Galán ↔ Iago AspasOyuncu değişikliği
- Gol Jorge De Frutos 2–0Asist: Andrei Rațiu55'
- Álvaro García ↔ Georgiy TsitaishviliOyuncu değişikliği45'
- 43'Hugo González ↔ Pablo Durán FernándezOyuncu değişikliği
- Gol Jorge De Frutos 1–0Asist: Sergio Camello36'
- Unai LópezSarı kart26'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %55 6/11 | %80 4/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (15 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (20 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,53 yüksek | 1,40 (7 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,91 (10 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,57 düşük | 0,20 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,91 (10 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,56 düşük | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %80 8/10ligde 1. · lig ortalamasından 23 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 5. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 17.–19. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %60 3/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,4 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,5 | 5,4 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 7,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %27 3/11 | %0 0/5 |
| 9,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Geride | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %0 0/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Geride | %27 3/11 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Vallecano (10 maç)
Celta Vigo (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Vallecano (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 0 | 3 |
Celta Vigo (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Vallecano
Sarı 25 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 2,5)
Celta Vigo
Sarı 18 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Vallecano: iç saha, 5 maç · Celta Vigo: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Vallecano – Celta Vigo ilk 11'ler
Vallecano · 4-3-3
- 25E. AuderoK
- 2A. RațiuD55' asist 55. dk
- 24F. LejeuneD
- 15Mujaid SadickD
- 17Adrià PedrosaD61' oyundan çıktı 61. dk
- 4Pedro DíazO
- 23Óscar ValentínO64' oyundan çıktı 64. dk
- 8Unai LópezO26' sarı kart 26. dk73' gol 73. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 19Jorge de FrutosF36' gol 36. dk55' gol 55. dk
- 10Sergio CamelloF36' asist 36. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 18Álvaro GarcíaF45' oyundan çıktı 45. dk
- 20I. BalliuD
- 37Rayane BelidF
- 9AlemãoF79' oyuna girdi 79. dk
- 36G. BouareO64' oyuna girdi 64. dk72' sarı kart 72. dk73' asist 73. dk
- 1Dani CárdenasK
- 22Pelayo FernándezD
- 11R. NtekaO
- 7Isi PalazónO61' oyuna girdi 61. dk
- 21Fran PérezF
- 14G. TsitaishviliF45' oyuna girdi 45. dk
- 33J. VertrouwdD61' oyuna girdi 61. dk
Teknik direktör: Beñat San José
Celta Vigo · 3-4-3
- 13I. RaduK
- 20Javi RodríguezD
- 18Yoel LagoD
- 21S. CáceresD61' oyundan çıktı 61. dk
- 17Javi RuedaO
- 6I. MoribaO
- 14Aleix FebasO
- 22Javi GalánO61' oyundan çıktı 61. dk
- 23Hugo ÁlvarezF75' oyundan çıktı 75. dk
- 9Ferran JutglàF61' oyundan çıktı 61. dk
- 16Hugo GonzálezF43' oyundan çıktı 43. dk
- 3Marcos AlonsoD
- 28Andrés AntañónO
- 10Iago AspasF61' oyuna girdi 61. dk
- 1A. BayındırK
- 30H. BurcioO
- 5Sergio CarreiraD61' oyuna girdi 61. dk
- 24C. DriouechF75' oyuna girdi 75. dk
- 11Pablo DuránF43' oyuna girdi 43. dk
- 4A. FayeD
- 19W. SwedbergF61' oyuna girdi 61. dk82' sarı kart 82. dk
- 25Iván VillarK
Teknik direktör: Claudio Giráldez
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · La Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Vallecano son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 8 gol yedi. Son 5 maçta Celta Vigo 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-4).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Vallecano 3, Celta Vigo 3 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Ocak 2026, Celta Vigo 3-0 Vallecano.
- Sıralama
- 17. (9 p) – 9. (12 p)
- Form (son 5)
- GMBBG – BGGMB
- H2H (G-B-M)
- 3-6-3 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,28 – 2,94 – 2,75
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Vallecano iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,75 gol yedi; Celta Vigo dış saha 4 maçta 0,25 attı, 0,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vallecano %75, Celta Vigo %25. İlk yarıyı önde kapatma: Vallecano 1/4, Celta Vigo 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Vallecano 6,0, Celta Vigo 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Vallecano 3,5, Celta Vigo 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,28, 0 – 2,94, 2 – 2,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,99. Karşılıklı Gol: Var 1,72, Yok 1,78.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Real Madrid | 12 | +21 | 30 |
| 3 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 12 | -12 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 7 | -11 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün La Liga'da oynanan diğer maçlar
- 16:00 Levante 0–2 Atletico Madrid
- 20:30 Real Betis 2–1 Malaga CF
- 23:00 Barcelona 6–1 Alaves
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
