Real Cartagena 1-0 Real Soacha Cundinamarca: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Real Cartagena 1–0 Real Soacha Cundinamarca (8 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Real Cartagena – Real Soacha Cundinamarca maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Manotas 69' (Real Cartagena).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Real Cartagena üstte · Real Soacha Cundinamarca altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' sarı kart: C. Rios (Real Soacha Cundinamarca)
- 37' sarı kart (Real Cartagena)
- 41' kırmızı kart: J. Suaza (Real Soacha Cundinamarca)
- 46' oyuncu değişikliği: C. Rios ↔ J. Amaya (Real Soacha Cundinamarca)
- 46' oyuncu değişikliği: O. Acosta ↔ A. Estupinan (Real Soacha Cundinamarca)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Melendez ↔ M. Manotas (Real Cartagena)
- 60' oyuncu değişikliği: A. Escobar ↔ C. De Las Salas (Real Cartagena)
- 64' oyuncu değişikliği: J. Pineda ↔ E. Lopez (Real Cartagena)
- 64' oyuncu değişikliği: J. Aleman ↔ L. Taffur (Real Cartagena)
- 69' gol: M. Manotas (Real Cartagena)
- 71' oyuncu değişikliği: D. Pino ↔ J. Rios (Real Cartagena)
- 71' oyuncu değişikliği: K. Cuellar ↔ Y. Valencia (Real Soacha Cundinamarca)
- 79' oyuncu değişikliği: C. Zambrano ↔ J. Rodriguez (Real Soacha Cundinamarca)
Maç olayları
- Real CartagenaReal Soacha Cundinamarca
- 79'C. Zambrano ↔ J. RodriguezOyuncu değişikliği
- D. Pino ↔ J. RiosOyuncu değişikliği71'
- 71'K. Cuellar ↔ Y. ValenciaOyuncu değişikliği
- Gol M. Manotas 1–069'
- J. Pineda ↔ E. LopezOyuncu değişikliği64'
- J. Aleman ↔ L. TaffurOyuncu değişikliği64'
- A. Escobar ↔ C. De Las SalasOyuncu değişikliği60'
- 46'C. Rios ↔ J. AmayaOyuncu değişikliği
- 46'O. Acosta ↔ A. EstupinanOyuncu değişikliği
- A. Melendez ↔ M. ManotasOyuncu değişikliği46'
- 41'J. SuazaKırmızı kart
- Sarı kart37'
- 5'C. RiosSarı kart
Real Cartagena iç sahada (20 maç) · Real Soacha Cundinamarca deplasmanda (16 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 9 maç (2023'ten beri)
3 Real Cartagena4 berabere2 Real Soacha Cundinamarca
- Real Cartagena iç sahada 20 maçta 11 galibiyet, 2 beraberlik, 7 mağlubiyet aldı.
- Real Cundinamarca deplasmanda 16 maçta 3 galibiyet, 7 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Real Cundinamarca, deplasman maçlarında 16 maçta yalnız 3 kez 2,5 üst bitti (%19).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (40) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 16/40 | %55 11/20 |
| Beraberlik | %35 14/40 | %10 2/20 |
| Mağlubiyet | %25 10/40 | %35 7/20 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 10/32 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %38 12/32 | %44 7/16 |
| Mağlubiyet | %31 10/32 | %38 6/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (40) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,55 (62 gol) | 2,00 (40 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (46 gol) | 1,40 (28 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (34 gol) | 0,75 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (32 gol) | 1,00 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (40) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 24/40 | %60 12/20 |
| 1,5 Üst | %78 31/40 | %90 18/20 |
| 2,5 Üst | %50 20/40 | %75 15/20 |
| 3,5 Üst | %28 11/40 | %45 9/20 |
| Gol yememe | %30 12/40 | %30 6/20 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 15/32 | %44 7/16 |
| 1,5 Üst | %66 21/32 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %31 10/32 | %19 3/16 |
| 3,5 Üst | %19 6/32 | %6 1/16 |
| Gol yememe | %28 9/32 | %25 4/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (40) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Önde | %35 14/40 | %40 8/20 |
| Berabere | %43 17/40 | %35 7/20 |
| Geride | %23 9/40 | %25 5/20 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 8/32 | %25 4/16 |
| Berabere | %56 18/32 | %56 9/16 |
| Geride | %19 6/32 | %19 3/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Real Cartagena (40 maç)
Real Soacha Cundinamarca (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Real Cartagena (39 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 10 | 6 |
| 31-45 | 18 | 13 |
| 46-60 | 9 | 4 |
| 61-75 | 8 | 12 |
| 76-90 | 12 | 5 |
Real Soacha Cundinamarca (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 8 | 5 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 6 | 9 |
Kartlar
Real Cartagena
Sarı 95 · Kırmızı 4 (40 maç · maç başı sarı 2,4)
Real Soacha Cundinamarca
Sarı 78 · Kırmızı 3 (32 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 277 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiReal Cartagena
4. sıra · 62 puan · 40 maç · averaj +16
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBBM
- 04.11 Real Cartagena 2–3 Quindio M
- 29.10 Tigres FC 0–0 Real Cartagena B
- 24.10 Barranquilla 1–1 Real Cartagena B
- 19.10 Real Cartagena 3–0 Patriotas G
- 16.10 Quindio 1–1 Real Cartagena B
Real Soacha Cundinamarca
9. sıra · 42 puan · 32 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGMB
- 01.11 Real Soacha Cundinamarca 0–0 Tigres FC B
- 29.10 Quindio 2–0 Real Soacha Cundinamarca M
- 24.10 Real Soacha Cundinamarca 1–0 Ind. Yumbo G
- 20.10 Tigres FC 0–0 Real Soacha Cundinamarca B
- 14.10 Real Soacha Cundinamarca 0–0 Bogota FC B
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
8 Kasım Pazar, saat 02:10: Primera B (Kolombiya) ev sahibi Real Cartagena, konuk ekip Real Soacha Cundinamarca. Sıralamada Real Cartagena 4., Real Soacha Cundinamarca 9.; iki takım arasında 20 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Real Cartagena için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 7, yenilen 5. Real Soacha Cundinamarca son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 1 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, 4 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 4. (62 p) – 9. (42 p)
- Form (son 5)
- MBBGB – BMGBB
- H2H (G-B-M)
- 3-4-2 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %19
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %44
- iddaa MS 1-0-2
- 1,49 – 3,29 – 4,49
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Real Cartagena 3, Real Soacha Cundinamarca 2 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Ağustos 2026, Real Soacha Cundinamarca 1-1 Real Cartagena.
Gol istatistikleri
Real Cartagena iç saha 20 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,40 gol yedi; Real Soacha Cundinamarca dış saha 16 maçta 0,75 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %19. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Real Cartagena %60, Real Soacha Cundinamarca %44. İlk yarıyı önde kapatma: Real Cartagena 8/20, Real Soacha Cundinamarca 4/16.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,49, 0 – 3,29, 2 – 4,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,84. Karşılıklı Gol: Var 1,83, Yok 1,54.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Kolombiya · Primera B puan durumu · Primera B: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Quindio | 39 | +13 | 70 |
| 2 | Envigado | 41 | +19 | 68 |
| 3 | Union Magdalena | 39 | +16 | 64 |
| 4 | Real Cartagena | 40 | +16 | 62 |
| 5 | Internacional Palmira | 36 | +10 | 61 |
| 6 | Tigres FC | 39 | +6 | 53 |
| 7 | Ind. Yumbo | 33 | +6 | 48 |
| 8 | Bogota FC | 36 | -6 | 44 |
| 9 | Real Cundinamarca | 32 | +2 | 42 |
| 10 | Popayan | 33 | -2 | 41 |
| 11 | Barranquilla | 36 | -4 | 40 |
| 12 | Patriotas | 30 | -10 | 35 |
| 13 | Orsomarso | 30 | -7 | 34 |
| 14 | Depor FC | 30 | -16 | 27 |
| 15 | Real Santander | 30 | -17 | 27 |
| 16 | Leones FC | 30 | -26 | 24 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barranquilla | — | — | — |
| 2 | Bogota FC | — | — | — |
| 3 | Depor FC | — | — | — |
| 4 | Envigado | — | — | — |
| 5 | Ind. Yumbo | — | — | — |
| 6 | Internacional Palmira | — | — | — |
| 7 | Leones FC | — | — | — |
| 8 | Orsomarso | — | — | — |
| 9 | Patriotas | — | — | — |
| 10 | Popayan | — | — | — |
| 11 | Quindio | — | — | — |
| 12 | Real Cartagena | — | — | — |
| 13 | Real Cundinamarca | — | — | — |
| 14 | Real Santander | — | — | — |
| 15 | Tigres FC | — | — | — |
| 16 | Union Magdalena | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barranquilla | — | — | — |
| 2 | Bogota FC | — | — | — |
| 3 | Depor FC | — | — | — |
| 4 | Envigado | — | — | — |
| 5 | Ind. Yumbo | — | — | — |
| 6 | Internacional Palmira | — | — | — |
| 7 | Leones FC | — | — | — |
| 8 | Orsomarso | — | — | — |
| 9 | Patriotas | — | — | — |
| 10 | Popayan | — | — | — |
| 11 | Quindio | — | — | — |
| 12 | Real Cartagena | — | — | — |
| 13 | Real Cundinamarca | — | — | — |
| 14 | Real Santander | — | — | — |
| 15 | Tigres FC | — | — | — |
| 16 | Union Magdalena | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
