← Maçlar
Kolombiya · Primera B16 Ekim 2026 · 04:00 TSİ

Deportes Quindio 1-1 Real Cartagena FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Deportes Quindio
1–1İY 0–0
Real Cartagena FC
Maç sonu

Deportes Quindio 1–1 Real Cartagena FC (16 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Deportes Quindio – Real Cartagena FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: J. Ibarguen 57' (Deportes Quindio); F. Montero 70' (pen.) (Real Cartagena FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Deportes Quindio üstte · Real Cartagena FC altta

01530İY607590 21' sarı kart (Deportes Quindio)24' sarı kart (Real Cartagena FC)45' sarı kart (Deportes Quindio)57' gol: J. Ibarguen (Deportes Quindio)61' oyuncu değişikliği: J. Rodriguez ↔ J. Rios (Real Cartagena FC)↔61' oyuncu değişikliği: D. Castillo ↔ L. Taffur (Real Cartagena FC)↔65' sarı kart (Deportes Quindio)66' oyuncu değişikliği: C. De Las Salas ↔ A. Escobar (Real Cartagena FC)↔70' gol: F. Montero (Real Cartagena FC)72' sarı kart (Deportes Quindio)79' sarı kart (Real Cartagena FC)79' oyuncu değişikliği: E. Lopez ↔ D. Pino (Real Cartagena FC)↔81' sarı kart (Deportes Quindio)90+5' sarı kart (Real Cartagena FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 21' sarı kart (Deportes Quindio)
  • 24' sarı kart (Real Cartagena FC)
  • 45' sarı kart (Deportes Quindio)
  • 57' gol: J. Ibarguen (Deportes Quindio)
  • 61' oyuncu değişikliği: J. Rodriguez ↔ J. Rios (Real Cartagena FC)
  • 61' oyuncu değişikliği: D. Castillo ↔ L. Taffur (Real Cartagena FC)
  • 65' sarı kart (Deportes Quindio)
  • 66' oyuncu değişikliği: C. De Las Salas ↔ A. Escobar (Real Cartagena FC)
  • 70' gol: F. Montero (Real Cartagena FC)
  • 72' sarı kart (Deportes Quindio)
  • 79' sarı kart (Real Cartagena FC)
  • 79' oyuncu değişikliği: E. Lopez ↔ D. Pino (Real Cartagena FC)
  • 81' sarı kart (Deportes Quindio)
  • 90+5' sarı kart (Real Cartagena FC)

Maç olayları

  1. Deportes QuindioReal Cartagena FC
  2. 90+5'Sarı kart
  3. Sarı kart81'
  4. 79'Sarı kart
  5. 79'E. Lopez ↔ D. PinoOyuncu değişikliği
  6. Sarı kart72'
  7. 70'Penaltı golü F. Montero 1–1Penaltı
  8. 66'C. De Las Salas ↔ A. EscobarOyuncu değişikliği
  9. Sarı kart65'
  10. 61'J. Rodriguez ↔ J. RiosOyuncu değişikliği
  11. 61'D. Castillo ↔ L. TaffurOyuncu değişikliği
  12. Gol J. Ibarguen 1–057'
  13. Sarı kart45'
  14. 24'Sarı kart
  15. Sarı kart21'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Deportes Quindio
Toplam (39)İç saha (19)
Galibiyet%51 20/39%47 9/19
Beraberlik%26 10/39%32 6/19
Mağlubiyet%23 9/39%21 4/19
Real Cartagena FC
Toplam (40)Dış saha (20)
Galibiyet%40 16/40%25 5/20
Beraberlik%35 14/40%60 12/20
Mağlubiyet%25 10/40%15 3/20

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Deportes Quindio
Toplam (39)İç saha (19)
Attığı gol / maç1,10 (43 gol)1,11 (21 gol)
Yediği gol / maç0,77 (30 gol)0,63 (12 gol)
Real Cartagena FC
Toplam (40)Dış saha (20)
Attığı gol / maç1,55 (62 gol)1,10 (22 gol)
Yediği gol / maç1,15 (46 gol)0,90 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Deportes Quindio
Toplam (39)İç saha (19)
KG Var%38 15/39%37 7/19
1,5 Üst%54 21/39%53 10/19
2,5 Üst%33 13/39%32 6/19
3,5 Üst%10 4/39%5 1/19
Gol yememe%51 20/39%53 10/19
Real Cartagena FC
Toplam (40)Dış saha (20)
KG Var%60 24/40%60 12/20
1,5 Üst%78 31/40%65 13/20
2,5 Üst%50 20/40%25 5/20
3,5 Üst%28 11/40%10 2/20
Gol yememe%30 12/40%30 6/20

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Deportes Quindio
Toplam (39)İç saha (19)
Önde%28 11/39%21 4/19
Berabere%59 23/39%63 12/19
Geride%13 5/39%16 3/19
Real Cartagena FC
Toplam (40)Dış saha (20)
Önde%35 14/40%30 6/20
Berabere%43 17/40%50 10/20
Geride%23 9/40%20 4/20

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Deportes Quindio (39 maç)

1/1101/X11/20X/110X/X8X/252/102/X12/24

Real Cartagena FC (40 maç)

1/1121/X21/20X/14X/X10X/232/102/X22/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Deportes Quindio (38 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 4 2
31-45 10 5
46-60 6 4
61-75 7 9
76-90 11 3

Real Cartagena FC (39 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 5
16-30 10 6
31-45 18 13
46-60 9 4
61-75 8 12
76-90 12 5

Kartlar

Deportes Quindio

Sarı 79 · Kırmızı 2 (39 maç · maç başı sarı 2,0)

Real Cartagena FC

Sarı 95 · Kırmızı 4 (40 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 277 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Deportes Quindio 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-9). Real Cartagena son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 8 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 23 kez karşılaştı: Deportes Quindio 9, Real Cartagena 8 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Nisan 2026, Real Cartagena 2-1 Deportes Quindio.

Sıralama
3. (57 p) – 4. (56 p)
Form (son 5)
MGGMM – BMBBM
H2H (G-B-M)
9-6-8 (23 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%38 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%38 – %59
iddaa MS 1-0-2
2,18 – 2,94 – 2,65
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Deportes Quindio iç saha 16 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,69 gol yedi; Real Cartagena dış saha 17 maçta 1,18 attı, 0,94 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %38, konukta %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Deportes Quindio %38, Real Cartagena %59. İlk yarıyı önde kapatma: Deportes Quindio 3/16, Real Cartagena 6/17.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 2,94, 2 – 2,65. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,46, Üst 2,04. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %34; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 16 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Kolombiya · Primera B puan durumu · Primera B: Tabla Anual

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Quindio 3920109 4330 +1370 GGGGM
2Envigado 4118149 5435 +1968 GGGBM
3Union Magdalena 3917139 5337 +1664 GGBBB
4Real Cartagena 40161410 6246 +1662 BGBBM
5Internacional Palmira 3617109 4333 +1061 MBBMM
6Tigres FC 39131412 3731 +653 BMBBG
7Ind. Yumbo 3312129 3630 +648 GMMMB
8Bogota FC 36101412 3036 -644 BBBGB
9Real Cundinamarca 32101210 3432 +242 BBGMB
10Popayan 33101112 4143 -241 MGBGG
11Barranquilla 36101016 4448 -440 BGBMB
12Patriotas 309813 3040 -1035 MBMMM
13Orsomarso 3081012 2431 -734 MGBMG
14Depor FC 306915 2844 -1627 MBGMM
15Real Santander 3051213 2643 -1727 MGBGB
16Leones FC 305916 2046 -2624 BBGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Barranquilla ———— —— ——
2Bogota FC ———— —— ——
3Depor FC ———— —— ——
4Envigado ———— —— ——
5Ind. Yumbo ———— —— ——
6Internacional Palmira ———— —— ——
7Leones FC ———— —— ——
8Orsomarso ———— —— ——
9Patriotas ———— —— ——
10Popayan ———— —— ——
11Quindio ———— —— ——
12Real Cartagena ———— —— ——
13Real Cundinamarca ———— —— ——
14Real Santander ———— —— ——
15Tigres FC ———— —— ——
16Union Magdalena ———— —— ——
#TakımOGBMAYAVP
1Barranquilla ———— —— ——
2Bogota FC ———— —— ——
3Depor FC ———— —— ——
4Envigado ———— —— ——
5Ind. Yumbo ———— —— ——
6Internacional Palmira ———— —— ——
7Leones FC ———— —— ——
8Orsomarso ———— —— ——
9Patriotas ———— —— ——
10Popayan ———— —— ——
11Quindio ———— —— ——
12Real Cartagena ———— —— ——
13Real Cundinamarca ———— —— ——
14Real Santander ———— —— ——
15Tigres FC ———— —— ——
16Union Magdalena ———— —— ——

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,18X2,9422,65

Çifte şans

1X1,26121,21X21,37

Karşılıklı gol

Var1,78Yok1,62

2,5 Alt / Üst

Alt1,46Üst2,04

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera B'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.