Tigres FC 0-0 Real Cartagena FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Tigres FC 0–0 Real Cartagena FC (30 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Tigres FC – Real Cartagena FC maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Tigres FC üstte · Real Cartagena FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 45+2' sarı kart (Real Cartagena FC)
- 87' sarı kart (Real Cartagena FC)
- 90+2' sarı kart (Tigres FC)
Maç olayları
- Tigres FCReal Cartagena FC
- Sarı kart90+2'
- 87'Sarı kart
- 45+2'Sarı kart
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (39) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 13/39 | %40 8/20 |
| Beraberlik | %36 14/39 | %30 6/20 |
| Mağlubiyet | %31 12/39 | %30 6/20 |
| Toplam (40) | Dış saha (20) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 16/40 | %25 5/20 |
| Beraberlik | %35 14/40 | %60 12/20 |
| Mağlubiyet | %25 10/40 | %15 3/20 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (39) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,95 (37 gol) | 0,90 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,79 (31 gol) | 0,70 (14 gol) |
| Toplam (40) | Dış saha (20) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,55 (62 gol) | 1,10 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (46 gol) | 0,90 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (39) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 13/39 | %35 7/20 |
| 1,5 Üst | %54 21/39 | %45 9/20 |
| 2,5 Üst | %28 11/39 | %25 5/20 |
| 3,5 Üst | %13 5/39 | %10 2/20 |
| Gol yememe | %46 18/39 | %45 9/20 |
| Toplam (40) | Dış saha (20) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 24/40 | %60 12/20 |
| 1,5 Üst | %78 31/40 | %65 13/20 |
| 2,5 Üst | %50 20/40 | %25 5/20 |
| 3,5 Üst | %28 11/40 | %10 2/20 |
| Gol yememe | %30 12/40 | %30 6/20 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (39) | İç saha (20) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 8/39 | %25 5/20 |
| Berabere | %56 22/39 | %55 11/20 |
| Geride | %23 9/39 | %20 4/20 |
| Toplam (40) | Dış saha (20) | |
|---|---|---|
| Önde | %35 14/40 | %30 6/20 |
| Berabere | %43 17/40 | %50 10/20 |
| Geride | %23 9/40 | %20 4/20 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tigres FC (39 maç)
Real Cartagena FC (40 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tigres FC (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 5 |
| 16-30 | 5 | 6 |
| 31-45 | 7 | 4 |
| 46-60 | 4 | 6 |
| 61-75 | 5 | 7 |
| 76-90 | 9 | 3 |
Real Cartagena FC (39 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 10 | 6 |
| 31-45 | 18 | 13 |
| 46-60 | 9 | 4 |
| 61-75 | 8 | 12 |
| 76-90 | 12 | 5 |
Kartlar
Tigres FC
Sarı 93 · Kırmızı 5 (39 maç · maç başı sarı 2,4)
Real Cartagena FC
Sarı 95 · Kırmızı 4 (40 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 277 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Tigres FC için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 4, yenilen 5. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Real Cartagena 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-7).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 23 kez karşılaştı: Tigres FC 4, Real Cartagena 10 galibiyet aldı, 9 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Ağustos 2026, Real Cartagena 0-3 Tigres FC.
- Sıralama
- 6. (48 p) – 3. (61 p)
- Form (son 5)
- MBBBG – BGBBM
- H2H (G-B-M)
- 4-9-10 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %28 – %26
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %39 – %63
- iddaa MS 1-0-2
- 2,64 – 2,89 – 2,17
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Tigres FC iç saha 18 maçta maç başına 0,89 gol attı, 0,78 gol yedi; Real Cartagena dış saha 19 maçta 1,16 attı, 0,95 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %28, konukta %26. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tigres FC %39, Real Cartagena %63. İlk yarıyı önde kapatma: Tigres FC 4/18, Real Cartagena 6/19.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,64, 0 – 2,89, 2 – 2,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,42, Üst 2,08. Karşılıklı Gol: Var 1,81, Yok 1,58.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %27; KG var ortalaması %51; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 29 Ekim 2026 10:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Kolombiya · Primera B puan durumu · Primera B: Tabla Anual
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Quindio | 39 | +13 | 70 |
| 2 | Envigado | 41 | +19 | 68 |
| 3 | Union Magdalena | 39 | +16 | 64 |
| 4 | Real Cartagena | 40 | +16 | 62 |
| 5 | Internacional Palmira | 36 | +10 | 61 |
| 6 | Tigres FC | 39 | +6 | 53 |
| 7 | Ind. Yumbo | 33 | +6 | 48 |
| 8 | Bogota FC | 36 | -6 | 44 |
| 9 | Real Cundinamarca | 32 | +2 | 42 |
| 10 | Popayan | 33 | -2 | 41 |
| 11 | Barranquilla | 36 | -4 | 40 |
| 12 | Patriotas | 30 | -10 | 35 |
| 13 | Orsomarso | 30 | -7 | 34 |
| 14 | Depor FC | 30 | -16 | 27 |
| 15 | Real Santander | 30 | -17 | 27 |
| 16 | Leones FC | 30 | -26 | 24 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barranquilla | — | — | — |
| 2 | Bogota FC | — | — | — |
| 3 | Depor FC | — | — | — |
| 4 | Envigado | — | — | — |
| 5 | Ind. Yumbo | — | — | — |
| 6 | Internacional Palmira | — | — | — |
| 7 | Leones FC | — | — | — |
| 8 | Orsomarso | — | — | — |
| 9 | Patriotas | — | — | — |
| 10 | Popayan | — | — | — |
| 11 | Quindio | — | — | — |
| 12 | Real Cartagena | — | — | — |
| 13 | Real Cundinamarca | — | — | — |
| 14 | Real Santander | — | — | — |
| 15 | Tigres FC | — | — | — |
| 16 | Union Magdalena | — | — | — |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barranquilla | — | — | — |
| 2 | Bogota FC | — | — | — |
| 3 | Depor FC | — | — | — |
| 4 | Envigado | — | — | — |
| 5 | Ind. Yumbo | — | — | — |
| 6 | Internacional Palmira | — | — | — |
| 7 | Leones FC | — | — | — |
| 8 | Orsomarso | — | — | — |
| 9 | Patriotas | — | — | — |
| 10 | Popayan | — | — | — |
| 11 | Quindio | — | — | — |
| 12 | Real Cartagena | — | — | — |
| 13 | Real Cundinamarca | — | — | — |
| 14 | Real Santander | — | — | — |
| 15 | Tigres FC | — | — | — |
| 16 | Union Magdalena | — | — | — |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
