Mallorca II – Yeclano Deportivo
Mallorca II – Yeclano Deportivo: 8 Kasım 14:00, İspanya · Segunda División RFEF · Grup 3. Bu sezon Mallorca II evinde 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; Yeclano Deportivo deplasmanda 4 maçta 0 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %12; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 16 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Mallorca II | Yeclano Deportivo |
|---|---|---|
| Lig sırası | 14. · 9 puan | 11. · 11 puan |
| Form (son 5) | MBMGM | BBBMB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,00 – 0,75 | 0,75 – 1,25 |
| 2,5 Üst biten | %25 | %0 |
| Karşılıklı gol | %0 | %75 |
| Gol yemediği | %50 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: Mallorca II iç sahada (4 maç), Yeclano Deportivo deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Mallorca II iç sahada (4 maç) · Yeclano Deportivo deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Mallorca II iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Yeclano deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 3 beraberlik, 1 mağlubiyet.
- Mallorca II, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez iki takım da gol attı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiMallorca II
14. sıra · 9 puan · 9 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMGM
- 01.11 Ucam Murcia 5–1 Mallorca II M
- 25.10 Mallorca II 4–0 Elche II G
- 18.10 Mallorca II 0–2 Orihuela M
- 11.10 Atlético Baleares 2–2 Mallorca II B
- 04.10 Mallorca II 0–1 Alcoyano M
Yeclano Deportivo
11. sıra · 11 puan · 9 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBBMB
- 01.11 Yeclano Deportivo 0–0 Orihuela B
- 24.10 Deportiva Minera 2–0 Yeclano Deportivo M
- 18.10 Yeclano Deportivo 2–2 Poblense B
- 11.10 Real Murcia II 1–1 Yeclano Deportivo B
- 04.10 Intercity 1–1 Yeclano Deportivo B
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Mallorca II için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 7, yenilen 10. Yeclano Deportivo son 5 maçında 0 galibiyet, 4 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Mallorca II iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,75 gol yedi; Yeclano Deportivo dış saha 4 maçta 0,75 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mallorca II %25, Yeclano Deportivo %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mallorca II %0, Yeclano Deportivo %75. İlk yarıyı önde kapatma: Mallorca II 0/3, Yeclano Deportivo 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,34, 0 – 2,76, 2 – 2,47. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,40, Üst 2,09. Karşılıklı Gol: Var 1,79, Yok 1,58.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %12; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 16 gol yediler.
- Sıralama
- 14. (9 p) – 11. (11 p)
- Form (son 5)
- MGMBM – BMBBB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 2,34 – 2,76 – 2,47
Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %56 5/9 | %75 3/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (13 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,78 (7 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (8 gol) | 1,25 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %0 0/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/8 | %0 0/3 |
| Berabere | %38 3/8 | %67 2/3 |
| Geride | %63 5/8 | %33 1/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %56 5/9 | %25 1/4 |
| Geride | %22 2/9 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mallorca II (8 maç)
Yeclano Deportivo (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Mallorca II (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 1 | 0 |
Yeclano Deportivo (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Mallorca II
Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Yeclano Deportivo
Sarı 0 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 3 puan durumu · Group 3
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ucam Murcia | 9 | +11 | 18 |
| 2 | Castellón II | 8 | +11 | 18 |
| 3 | Deportiva Minera | 8 | +5 | 17 |
| 4 | Castellonense | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Cieza | 8 | +7 | 14 |
| 6 | Atlético Baleares | 9 | +1 | 13 |
| 7 | Intercity | 9 | +1 | 13 |
| 8 | Lorca Deportiva | 9 | +2 | 12 |
| 9 | La Nucía | 8 | 0 | 12 |
| 10 | Orihuela | 9 | -5 | 12 |
| 11 | Yeclano | 9 | -1 | 11 |
| 12 | Alcoyano | 8 | -2 | 11 |
| 13 | Poblense | 9 | -4 | 10 |
| 14 | Mallorca II | 9 | -4 | 9 |
| 15 | Real Murcia II | 8 | -6 | 8 |
| 16 | Elche II | 9 | -10 | 8 |
| 17 | Valencia II | 8 | -5 | 6 |
| 18 | Peña Deportiva | 9 | -7 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportiva Minera | 5 | +6 | 13 |
| 2 | Castellonense | 3 | +5 | 9 |
| 3 | Ucam Murcia | 5 | +4 | 9 |
| 4 | Castellón II | 4 | +4 | 9 |
| 5 | Lorca Deportiva | 5 | +3 | 9 |
| 6 | La Nucía | 5 | +2 | 9 |
| 7 | Poblense | 4 | +2 | 9 |
| 8 | Alcoyano | 4 | +4 | 8 |
| 9 | Yeclano | 5 | +1 | 8 |
| 10 | Cieza | 4 | +2 | 7 |
| 11 | Atlético Baleares | 4 | 0 | 7 |
| 12 | Elche II | 4 | -4 | 6 |
| 13 | Valencia II | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Mallorca II | 4 | +1 | 4 |
| 15 | Real Murcia II | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Peña Deportiva | 5 | -3 | 4 |
| 17 | Orihuela | 4 | -6 | 4 |
| 18 | Intercity | 4 | -2 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Intercity | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Castellón II | 4 | +7 | 9 |
| 3 | Ucam Murcia | 4 | +7 | 9 |
| 4 | Orihuela | 5 | +1 | 8 |
| 5 | Cieza | 4 | +5 | 7 |
| 6 | Castellonense | 5 | +1 | 7 |
| 7 | Atlético Baleares | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Mallorca II | 5 | -5 | 5 |
| 9 | Deportiva Minera | 3 | -1 | 4 |
| 10 | Real Murcia II | 4 | -5 | 4 |
| 11 | Lorca Deportiva | 4 | -1 | 3 |
| 12 | Yeclano | 4 | -2 | 3 |
| 13 | La Nucía | 3 | -2 | 3 |
| 14 | Alcoyano | 4 | -6 | 3 |
| 15 | Elche II | 5 | -6 | 2 |
| 16 | Valencia II | 4 | -5 | 1 |
| 17 | Poblense | 5 | -6 | 1 |
| 18 | Peña Deportiva | 4 | -4 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
