← Maçlar
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 325 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

RCD Mallorca B 4-0 Elche B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

RCD Mallorca B
4–0
Elche B
Maç sonu

RCD Mallorca B 4–0 Elche B (25 Ekim 2026).

Maç özeti

RCD Mallorca B – Elche B maçı 4-0 sona erdi.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

RCD Mallorca B üstte · Elche B altta

01530İY607590 7' gol (RCD Mallorca B)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 7' gol (RCD Mallorca B)

Maç olayları

  1. RCD Mallorca BElche B
  2. Gol 1–07'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

RCD Mallorca B
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%22 2/9%25 1/4
Beraberlik%33 3/9%25 1/4
Mağlubiyet%44 4/9%50 2/4
Elche B
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%22 2/9%0 0/5
Beraberlik%22 2/9%40 2/5
Mağlubiyet%56 5/9%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

RCD Mallorca B
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,44 (13 gol)0,75 (3 gol)
Elche B
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,11 (10 gol)0,60 (3 gol)
Yediği gol / maç2,22 (20 gol)1,80 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

RCD Mallorca B
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%33 3/9%0 0/4
1,5 Üst%67 6/9%50 2/4
2,5 Üst%33 3/9%25 1/4
3,5 Üst%33 3/9%25 1/4
Gol yememe%33 3/9%50 2/4
Elche B
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%56 5/9%40 2/5
1,5 Üst%67 6/9%60 3/5
2,5 Üst%56 5/9%40 2/5
3,5 Üst%56 5/9%40 2/5
Gol yememe%11 1/9%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

RCD Mallorca B
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%0 0/8%0 0/3
Berabere%38 3/8%67 2/3
Geride%63 5/8%33 1/3
Elche B
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%25 2/8%25 1/4
Berabere%38 3/8%50 2/4
Geride%38 3/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

RCD Mallorca B (8 maç)

1/101/X01/20X/11X/X1X/212/102/X22/23

Elche B (8 maç)

1/111/X11/20X/11X/X0X/222/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

RCD Mallorca B (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 0 0
31-45 0 2
46-60 2 2
61-75 1 1
76-90 1 0

Elche B (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 0
31-45 2 3
46-60 2 2
61-75 0 2
76-90 3 8

Kartlar

RCD Mallorca B

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Elche B

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Mallorca II 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 3-7). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Elche II son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 8 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Mallorca II 1 – Elche II 1; 0 beraberlik var. Son maç: 20 Nisan 2025, Mallorca II 2-0 Elche II.

Sıralama
15. (6 p) – 12. (7 p)
Form (son 5)
MBMMG – GMMGM
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%14 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,97 – 3,10 – 2,81
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Mallorca II bu sezon 7 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,14 gol yedi; Elche II bu sezon 6 maçta 1,17 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mallorca II %14, Elche II %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mallorca II %29, Elche II %50. İlk yarıyı önde kapatma: Mallorca II 0/7, Elche II 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,97, 0 – 3,10, 2 – 2,81. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,89.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %24; KG var ortalaması %39; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 3 puan durumu · Group 3

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ucam Murcia 9603 2211 +1118 GGGMG
2Castellón II 8602 209 +1118 GGMGG
3Deportiva Minera 8521 116 +517 MGGGG
4Castellonense 8512 137 +616 MGMGB
5Cieza 8422 147 +714 BGGGM
6Atlético Baleares 9342 1514 +113 GBBGG
7Intercity 9342 1413 +113 BMMGB
8Lorca Deportiva 9333 1210 +212 MGBMG
9La Nucía 8404 1212 012 GMMMM
10Orihuela 9333 1015 -512 MMGBB
11Yeclano 9252 78 -111 BBBMB
12Alcoyano 8323 79 -211 GGMMB
13Poblense 9315 812 -410 MGBGM
14Mallorca II 9234 913 -49 MBMGM
15Real Murcia II 8224 915 -68 GMBGB
16Elche II 9225 1020 -108 MGMMB
17Valencia II 8134 813 -56 MGMBB
18Peña Deportiva 9117 714 -74 MGMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Deportiva Minera 5410 104 +613
2Castellonense 3300 61 +59
3Ucam Murcia 5302 117 +49
4Castellón II 4301 84 +49
5Lorca Deportiva 5230 63 +39
6La Nucía 5302 108 +29
7Poblense 4301 53 +29
8Alcoyano 4220 62 +48
9Yeclano 5221 43 +18
10Cieza 4211 53 +27
11Atlético Baleares 4211 77 07
12Elche II 4202 711 -46
13Valencia II 4121 66 05
14Mallorca II 4112 43 +14
15Real Murcia II 4112 56 -14
16Peña Deportiva 5113 58 -34
17Orihuela 4112 39 -64
18Intercity 4031 57 -23
#TakımOGBMAYAVP
1Intercity 5311 96 +310
2Castellón II 4301 125 +79
3Ucam Murcia 4301 114 +79
4Orihuela 5221 76 +18
5Cieza 4211 94 +57
6Castellonense 5212 76 +17
7Atlético Baleares 5131 87 +16
8Mallorca II 5122 510 -55
9Deportiva Minera 3111 12 -14
10Real Murcia II 4112 49 -54
11Lorca Deportiva 4103 67 -13
12Yeclano 4031 35 -23
13La Nucía 3102 24 -23
14Alcoyano 4103 17 -63
15Elche II 5023 39 -62
16Valencia II 4013 27 -51
17Poblense 5014 39 -61
18Peña Deportiva 4004 26 -40

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,97X3,1022,81

Çifte şans

1X1,21121,17X21,45

Karşılıklı gol

Var1,53Yok1,89

2,5 Alt / Üst

Alt1,73Üst1,65

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 3'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.