← Maçlar
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 324 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Club Deportiva Minera 2-0 Yeclano Deportivo: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Club Deportiva Minera
2–0İY 1–0
Yeclano Deportivo
Maç sonu

Club Deportiva Minera 2–0 Yeclano Deportivo (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Club Deportiva Minera – Yeclano Deportivo maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Vaquero 45+2', B. Kouassi 47' (Club Deportiva Minera).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Club Deportiva Minera üstte · Yeclano Deportivo altta

01530İY607590 47' gol: B. Kouassi (Club Deportiva Minera)45+2' gol: Vaquero (Club Deportiva Minera)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 47' gol: B. Kouassi (Club Deportiva Minera)
  • 45+2' gol: Vaquero (Club Deportiva Minera)

Maç olayları

  1. Club Deportiva MineraYeclano Deportivo
  2. Gol B. Kouassi 2–047'
  3. Gol Vaquero 1–045+2'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Club Deportiva Minera
Toplam (8)İç saha (5)
Galibiyet%63 5/8%80 4/5
Beraberlik%25 2/8%20 1/5
Mağlubiyet%13 1/8%0 0/5
Yeclano Deportivo
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%22 2/9%0 0/4
Beraberlik%56 5/9%75 3/4
Mağlubiyet%22 2/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Club Deportiva Minera
Toplam (8)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,38 (11 gol)2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç0,75 (6 gol)0,80 (4 gol)
Yeclano Deportivo
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,78 (7 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç0,89 (8 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Club Deportiva Minera
Toplam (8)İç saha (5)
KG Var%25 2/8%40 2/5
1,5 Üst%63 5/8%80 4/5
2,5 Üst%25 2/8%40 2/5
3,5 Üst%25 2/8%40 2/5
Gol yememe%63 5/8%60 3/5
Yeclano Deportivo
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%44 4/9%75 3/4
1,5 Üst%56 5/9%100 4/4
2,5 Üst%11 1/9%0 0/4
3,5 Üst%11 1/9%0 0/4
Gol yememe%33 3/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Club Deportiva Minera
Toplam (8)İç saha (5)
Önde%38 3/8%60 3/5
Berabere%50 4/8%20 1/5
Geride%13 1/8%20 1/5
Yeclano Deportivo
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%56 5/9%25 1/4
Geride%22 2/9%50 2/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Club Deportiva Minera (8 maç)

1/131/X01/20X/12X/X1X/212/102/X12/20

Yeclano Deportivo (9 maç)

1/101/X21/20X/12X/X2X/212/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Club Deportiva Minera (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 2
31-45 3 0
46-60 3 1
61-75 2 1
76-90 2 2

Yeclano Deportivo (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 0
31-45 0 1
46-60 1 3
61-75 1 0
76-90 3 3

Kartlar

Club Deportiva Minera

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Yeclano Deportivo

Sarı 0 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 77 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Club Deportiva Minera son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 6 gol yedi. Yeclano Deportivo için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 5, yenilen 5. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Club Deportiva Minera 2, Yeclano Deportivo 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,25 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Şubat 2026, Yeclano Deportivo 0-1 Club Deportiva Minera.

Sıralama
6. (11 p) – 7. (10 p)
Form (son 5)
GGMBB – BBBGM
H2H (G-B-M)
2-1-1 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %14
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %57
iddaa MS 1-0-2
1,90 – 2,80 – 3,33
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Club Deportiva Minera iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Yeclano Deportivo bu sezon 7 maçta 1,00 attı, 0,86 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Club Deportiva Minera %50, Yeclano Deportivo %14. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club Deportiva Minera %50, Yeclano Deportivo %57. İlk yarıyı önde kapatma: Club Deportiva Minera 2/4, Yeclano Deportivo 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,90, 0 – 2,80, 2 – 3,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,43, Üst 2,07. Karşılıklı Gol: Var 1,81, Yok 1,58.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 20 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 3 puan durumu · Group 3

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ucam Murcia 9603 2211 +1118 GGGMG
2Castellón II 8602 209 +1118 GGMGG
3Deportiva Minera 8521 116 +517 MGGGG
4Castellonense 8512 137 +616 MGMGB
5Cieza 8422 147 +714 BGGGM
6Atlético Baleares 9342 1514 +113 GBBGG
7Intercity 9342 1413 +113 BMMGB
8Lorca Deportiva 9333 1210 +212 MGBMG
9La Nucía 8404 1212 012 GMMMM
10Orihuela 9333 1015 -512 MMGBB
11Yeclano 9252 78 -111 BBBMB
12Alcoyano 8323 79 -211 GGMMB
13Poblense 9315 812 -410 MGBGM
14Mallorca II 9234 913 -49 MBMGM
15Real Murcia II 8224 915 -68 GMBGB
16Elche II 9225 1020 -108 MGMMB
17Valencia II 8134 813 -56 MGMBB
18Peña Deportiva 9117 714 -74 MGMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Deportiva Minera 5410 104 +613
2Castellonense 3300 61 +59
3Ucam Murcia 5302 117 +49
4Castellón II 4301 84 +49
5Lorca Deportiva 5230 63 +39
6La Nucía 5302 108 +29
7Poblense 4301 53 +29
8Alcoyano 4220 62 +48
9Yeclano 5221 43 +18
10Cieza 4211 53 +27
11Atlético Baleares 4211 77 07
12Elche II 4202 711 -46
13Valencia II 4121 66 05
14Mallorca II 4112 43 +14
15Real Murcia II 4112 56 -14
16Peña Deportiva 5113 58 -34
17Orihuela 4112 39 -64
18Intercity 4031 57 -23
#TakımOGBMAYAVP
1Intercity 5311 96 +310
2Castellón II 4301 125 +79
3Ucam Murcia 4301 114 +79
4Orihuela 5221 76 +18
5Cieza 4211 94 +57
6Castellonense 5212 76 +17
7Atlético Baleares 5131 87 +16
8Mallorca II 5122 510 -55
9Deportiva Minera 3111 12 -14
10Real Murcia II 4112 49 -54
11Lorca Deportiva 4103 67 -13
12Yeclano 4031 35 -23
13La Nucía 3102 24 -23
14Alcoyano 4103 17 -63
15Elche II 5023 39 -62
16Valencia II 4013 27 -51
17Poblense 5014 39 -61
18Peña Deportiva 4004 26 -40

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,90X2,8023,33

Çifte şans

1X1,15121,21X21,49

Karşılıklı gol

Var1,81Yok1,58

2,5 Alt / Üst

Alt1,43Üst2,07

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 3'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.