Lugo 3-1 Logrones: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Lugo 3–1 Logrones (12 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.
Maç özeti
Lugo – Logrones maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Chiqui 9', 39', A. Godoy 69' (pen.) (Lugo); A. Morales 45' (Logrones).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Lugo üstte · Logrones altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' gol: Chiqui (Lugo)
- 14' sarı kart: K. Hermoso (Lugo)
- 19' kırmızı kart: M. Pedreno (Logrones)
- 28' sarı kart: M. A. Ramirez Carrasco (Logrones)
- 39' gol: Chiqui (Lugo)
- 44' sarı kart: P. Moreno (Lugo)
- 45' gol: A. Morales (Logrones)
- 46' oyuncu değişikliği: K. Hermoso ↔ H. Pascual (Lugo)
- 45+2' kırmızı kart: A. Costa (Lugo)
- 45+2' sarı kart: A. Alvarez (Logrones)
- 59' oyuncu değişikliği: P. Haro ↔ S. Perez (Lugo)
- 59' oyuncu değişikliği: M. Dauda ↔ A. Godoy (Lugo)
- 63' oyuncu değişikliği: B. Rosas ↔ D. Amigo (Logrones)
- 63' oyuncu değişikliği: M. A. Ramirez Carrasco ↔ M. Baselga (Logrones)
- 69' gol: A. Godoy (Lugo)
- 70' oyuncu değişikliği: Chiqui ↔ T. Morchiladze (Lugo)
- 70' oyuncu değişikliği: M. Mari Sanchez ↔ Q. Rivero (Logrones)
- 70' oyuncu değişikliği: L. Issman ↔ M. Zabala (Logrones)
- 74' sarı kart: M. Zabala (Logrones)
- 77' oyuncu değişikliği: S. Camacho ↔ P. Ba (Logrones)
- 80' oyuncu değişikliği: P. Parrilla ↔ K. Presa (Lugo)
Maç olayları
- LugoLogrones
- P. Parrilla ↔ K. PresaOyuncu değişikliği80'
- 77'S. Camacho ↔ P. BaOyuncu değişikliği
- 74'M. ZabalaSarı kart
- Chiqui ↔ T. MorchiladzeOyuncu değişikliği70'
- 70'M. Mari Sanchez ↔ Q. RiveroOyuncu değişikliği
- 70'L. Issman ↔ M. ZabalaOyuncu değişikliği
- Penaltı golü A. Godoy 3–1Penaltı69'
- 63'B. Rosas ↔ D. AmigoOyuncu değişikliği
- 63'M. A. Ramirez Carrasco ↔ M. BaselgaOyuncu değişikliği
- P. Haro ↔ S. PerezOyuncu değişikliği59'
- M. Dauda ↔ A. GodoyOyuncu değişikliği59'
- K. Hermoso ↔ H. PascualOyuncu değişikliği46'
- A. CostaKırmızı kart45+2'
- 45+2'A. AlvarezSarı kart
- 45'Gol A. Morales 2–1
- P. MorenoSarı kart44'
- Gol Chiqui 2–0Asist: R. Lucero39'
- 28'M. A. Ramirez CarrascoSarı kart
- 19'M. PedrenoKırmızı kart
- K. HermosoSarı kart14'
- Gol Chiqui 1–0Asist: A. Palma9'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %82 9/11 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 7/11 | %83 5/6 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (19 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (9 gol) | 0,40 (2 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (22 gol) | 2,67 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (14 gol) | 1,50 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %64 7/11 | %80 4/5 |
| Berabere | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Geride | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Geride | %27 3/11 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Lugo (11 maç)
Logrones (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Lugo (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 5 | 1 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Logrones (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 10 | 1 |
Kartlar
Lugo
Sarı 25 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,3)
Logrones
Sarı 29 · Kırmızı 4 (11 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 106 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Lugo son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 6 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Logrones son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 13 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Lugo 1, Logrones 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 21 Şubat 2021, Lugo 1-1 Logrones.
- Sıralama
- 2. (16 p) – 1. (16 p)
- Form (son 5)
- GGGGB – GGBGG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %83
- iddaa MS 1-0-2
- 2,25 – 2,94 – 2,56
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Lugo bu sezon 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,50 gol yedi; Logrones bu sezon 6 maçta 2,50 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lugo %50, Logrones %83. İlk yarıyı önde kapatma: Lugo 3/6, Logrones 3/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,25, 0 – 2,94, 2 – 2,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,59, Üst 1,82. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,79.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Primera División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda B: Group 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo | 11 | +10 | 28 |
| 2 | UD Logroñés | 11 | +8 | 23 |
| 3 | Pontevedra | 11 | +2 | 18 |
| 4 | Real Avilés | 11 | +8 | 17 |
| 5 | Mirandes | 10 | +3 | 17 |
| 6 | Racing Ferrol | 11 | +1 | 17 |
| 7 | Extremadura 1924 | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Athletic Club II | 10 | +4 | 15 |
| 9 | Cacereño | 11 | 0 | 15 |
| 10 | Barakaldo | 11 | 0 | 14 |
| 11 | Ponferradina | 10 | 0 | 14 |
| 12 | Mérida AD | 10 | +2 | 13 |
| 13 | Real Unión | 11 | 0 | 13 |
| 14 | Unionistas de Salamanca | 11 | -5 | 13 |
| 15 | Cultural Leonesa | 10 | 0 | 12 |
| 16 | Zamora | 11 | -2 | 12 |
| 17 | Deportivo La Coruña II | 10 | -6 | 11 |
| 18 | CD Coria | 10 | -5 | 9 |
| 19 | UD Ourense | 11 | -12 | 8 |
| 20 | Arenas Getxo | 10 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Barakaldo | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Cacereño | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Racing Ferrol | 6 | +4 | 13 |
| 5 | Unionistas de Salamanca | 6 | +2 | 12 |
| 6 | Mirandes | 4 | +5 | 10 |
| 7 | Pontevedra | 6 | +2 | 10 |
| 8 | Real Avilés | 6 | +4 | 9 |
| 9 | Real Unión | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Athletic Club II | 5 | +1 | 8 |
| 11 | UD Logroñés | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Ponferradina | 5 | 0 | 8 |
| 13 | Cultural Leonesa | 4 | +3 | 7 |
| 14 | Extremadura 1924 | 5 | +2 | 7 |
| 15 | CD Coria | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Mérida AD | 5 | 0 | 7 |
| 17 | UD Ourense | 5 | -2 | 7 |
| 18 | Deportivo La Coruña II | 5 | -3 | 7 |
| 19 | Zamora | 6 | -2 | 5 |
| 20 | Arenas Getxo | 5 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD Logroñés | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Lugo | 6 | +2 | 13 |
| 3 | Extremadura 1924 | 6 | +4 | 9 |
| 4 | Real Avilés | 5 | +4 | 8 |
| 5 | Pontevedra | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Athletic Club II | 5 | +3 | 7 |
| 7 | Zamora | 5 | 0 | 7 |
| 8 | Mirandes | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Mérida AD | 5 | +2 | 6 |
| 10 | Ponferradina | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Real Unión | 6 | -3 | 5 |
| 12 | Cultural Leonesa | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Deportivo La Coruña II | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Racing Ferrol | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Arenas Getxo | 5 | -8 | 4 |
| 16 | Cacereño | 5 | -5 | 2 |
| 17 | CD Coria | 5 | -6 | 2 |
| 18 | Barakaldo | 4 | -5 | 1 |
| 19 | Unionistas de Salamanca | 5 | -7 | 1 |
| 20 | UD Ourense | 6 | -10 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera División RFEF · Grup 1'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
