Raja Casablanca – Ittihad Tanger
Raja Casablanca – Ittihad Tanger: 8 Kasım 23:00, Fas · Botola Pro, 7. hafta. Bu sezon Raja Casablanca evinde 2 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Ittihad Tanger deplasmanda 3 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 7,7; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 12 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stade Mohamed V, Casablanca
Maç özeti
İki takımın son 5 maçı| Bilgi | Raja Casablanca | Ittihad Tanger |
|---|---|---|
| Lig sırası | 8. · 9 puan | 5. · 10 puan |
| Form (son 5) | BGBMG | BMGMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,40 – 1,20 | 1,00 – 1,20 |
| 2,5 Üst biten | %40 | %40 |
| Karşılıklı gol | %60 | %60 |
| Gol yemediği | %20 | %20 |
| Aralarında (G-B-M) | 11-6-3 (20 maç, Raja Casablanca bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: iki takımın son 5 maçı. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İki takımın son 5 maçı
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Ittihad Tanger deplasmanda 3 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Ittihad Tanger, deplasman maçlarında 3 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiRaja Casablanca
8. sıra · 9 puan · 6 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBMG
- 04.11 FAR Rabat 1–2 Raja Casablanca G
- 01.11 Renaissance Berkane 2–0 Raja Casablanca M
- 28.10 Raja Casablanca 1–1 Hassania Agadir B
- 23.10 Raja Casablanca 2–0 El Kanemi Warriors G
- 18.10 El Kanemi Warriors 2–2 Raja Casablanca B
Ittihad Tanger
5. sıra · 10 puan · 6 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGMG
- 01.11 Ittihad Tanger 1–0 CR Khemis Zemamra G
- 28.10 FAR Rabat 2–0 Ittihad Tanger M
- 14.10 Ittihad Tanger 2–1 Maghreb Fès G
- 10.10 Kawkab Marrakech 2–1 Ittihad Tanger M
- 02.10 Ittihad Tanger 1–1 Moghreb Tetouan B
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Raja Casablanca son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 6 gol yedi. Son 5 maçta Ittihad Tanger 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-6).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 20 kez karşılaştı: Raja Casablanca 11, Ittihad Tanger 3 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Haziran 2026, Ittihad Tanger 1-1 Raja Casablanca.
Gol istatistikleri
Raja Casablanca bu sezon 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 0,83 gol yedi; Ittihad Tanger bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Raja Casablanca %17, Ittihad Tanger %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Raja Casablanca %50, Ittihad Tanger %67. İlk yarıyı önde kapatma: Raja Casablanca 3/6, Ittihad Tanger 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Raja Casablanca 2,4, Ittihad Tanger 2,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,7. Maç başına kart: Raja Casablanca 2,2, Ittihad Tanger 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,54, 0 – 3,12, 2 – 4,40. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,40, Üst 2,09. Karşılıklı Gol: Var 2,00, Yok 1,44.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 7,7; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 12 gol yediler.
- Sıralama
- 8. (9 p) – 5. (10 p)
- Form (son 5)
- GMBGB – GMGMB
- H2H (G-B-M)
- 11-6-3 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- Korner ort. (maç)
- 7,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,54 – 3,12 – 4,40
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 2/6 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %50 3/6 | %50 1/2 |
| Mağlubiyet | %17 1/6 | %0 0/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 3/6 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %33 2/6 | %67 2/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,83 (5 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (5 gol) | 0,50 (1 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (8 gol) | 1,33 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (7 gol) | 1,67 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %67 4/6 | %50 1/2 |
| 2,5 Üst | %17 1/6 | %0 0/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/6 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %33 2/6 | %50 1/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %83 5/6 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %17 1/6 | %0 0/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (5) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,0 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/1 |
| 10,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/1 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 10,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,8 | 7,0 |
| 2,5 Üst | %80 4/5 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %80 4/5 | %100 1/1 |
| 4,5 Üst | %80 4/5 | %100 1/1 |
| 5,5 Üst | %40 2/5 | %100 1/1 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 4,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 5,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %80 4/5 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %60 3/5 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/1 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 12,0 |
| 6,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 3/6 | %50 1/2 |
| Berabere | %33 2/6 | %50 1/2 |
| Geride | %17 1/6 | %0 0/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Berabere | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Geride | %50 3/6 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Raja Casablanca (6 maç)
Ittihad Tanger (6 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Raja Casablanca (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Ittihad Tanger (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Raja Casablanca
Sarı 13 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 2,2)
Ittihad Tanger
Sarı 13 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Raja Casablanca: tüm maçlar, 5 maç · Ittihad Tanger: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Fas · Botola Pro puan durumu · GNEF 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kawkab Marrakech | 7 | +4 | 16 |
| 2 | CODM Meknès | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Wydad AC | 7 | +1 | 11 |
| 4 | Maghreb Fès | 7 | +1 | 11 |
| 5 | Ittihad Tanger | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Widad Témara | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Hassania Agadir | 7 | +2 | 9 |
| 8 | Raja Casablanca | 6 | 0 | 9 |
| 9 | FAR Rabat | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Renaissance Berkane | 6 | +2 | 8 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 6 | 0 | 8 |
| 12 | FUS Rabat | 7 | -1 | 8 |
| 13 | UTS Rabat | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Amal Tiznit | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Moghreb Tetouan | 7 | -8 | 3 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 6 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maghreb Fès | 4 | +2 | 8 |
| 2 | Ittihad Tanger | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Kawkab Marrakech | 4 | +1 | 7 |
| 4 | FAR Rabat | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Wydad AC | 4 | -1 | 5 |
| 6 | Renaissance Berkane | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Raja Casablanca | 2 | +1 | 4 |
| 8 | FUS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 9 | CODM Meknès | 3 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Widad Témara | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Hassania Agadir | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 4 | -4 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 2 | -4 | 0 |
| 16 | Amal Tiznit | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CODM Meknès | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Kawkab Marrakech | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Hassania Agadir | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Amal Tiznit | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Widad Témara | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Wydad AC | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Raja Casablanca | 4 | -1 | 5 |
| 8 | Difaa EL Jadida | 2 | +3 | 4 |
| 9 | Renaissance Berkane | 4 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 11 | FUS Rabat | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Ittihad Tanger | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Maghreb Fès | 3 | -1 | 3 |
| 14 | FAR Rabat | 2 | 0 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Moghreb Tetouan | 3 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (20)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
