Itt. Tanger 2-1 Mas Maghrib A Fes: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Itt. Tanger 2–1 Mas Maghrib A Fes (14 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 8–7, isabetli şut 5–2, topa sahip olma %43–%57, korner 1–6.
Maç özeti
Itt. Tanger – Mas Maghrib A Fes maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: mohamed saoud 74', Hamza El Moudene 77' (Itt. Tanger); Christopher Ibayi 32' (Mas Maghrib A Fes).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Itt. Tanger: Abdelhak Benchikha · Mas Maghrib A Fes: Rui Almeida
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Itt. Tanger üstte · Mas Maghrib A Fes altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' sarı kart: Khalid Baba (Mas Maghrib A Fes)
- 25' oyuncu değişikliği: Younes Najari ↔ Hamza El Moudene (Itt. Tanger)
- 32' gol: Christopher Ibayi (Mas Maghrib A Fes)
- 45' sarı kart: Hamza El Moudene (Itt. Tanger)
- 53' sarı kart: mohamed saoud (Itt. Tanger)
- 61' oyuncu değişikliği: Christopher Ibayi ↔ Tshegofatso Mabaso (Mas Maghrib A Fes)
- 70' sarı kart: Gape Mohutsiwa (Itt. Tanger)
- 70' oyuncu değişikliği: Mohamed El Arouch ↔ Haytham Bakhlakh (Itt. Tanger)
- 74' gol: mohamed saoud (Itt. Tanger)
- 75' sarı kart: Abdel Maali (Itt. Tanger)
- 77' gol: Hamza El Moudene (Itt. Tanger)
- 77' oyuncu değişikliği: devin titus ↔ Hamza allah ait (Mas Maghrib A Fes)
- 78' sarı kart: Achraf Harmach (Mas Maghrib A Fes)
- 84' oyuncu değişikliği: mohamed saoud ↔ Saad Ait Khorsa (Itt. Tanger)
- 85' oyuncu değişikliği: Soufyan Ahannach ↔ Akram El Wahabi (Itt. Tanger)
- 85' oyuncu değişikliği: Abdel Maali ↔ Ennaama El Bellali (Itt. Tanger)
- 88' oyuncu değişikliği: Mohamed Jaouab ↔ Narcisse ouedraogo (Mas Maghrib A Fes)
Maç olayları
- Itt. TangerMas Maghrib A Fes
- 88'Mohamed Jaouab ↔ Narcisse ouedraogoOyuncu değişikliği
- Soufyan Ahannach ↔ Akram El WahabiOyuncu değişikliği85'
- Abdel Maali ↔ Ennaama El BellaliOyuncu değişikliği85'
- mohamed saoud ↔ Saad Ait KhorsaOyuncu değişikliği84'
- 78'Achraf HarmachSarı kart
- Gol Hamza El Moudene 2–177'
- 77'devin titus ↔ Hamza allah aitOyuncu değişikliği
- Abdel MaaliSarı kart75'
- Gol mohamed saoud 1–174'
- Gape MohutsiwaSarı kart70'
- Mohamed El Arouch ↔ Haytham BakhlakhOyuncu değişikliği70'
- 61'Christopher Ibayi ↔ Tshegofatso MabasoOyuncu değişikliği
- mohamed saoudSarı kart53'
- Hamza El MoudeneSarı kart45'
- 32'Gol Christopher Ibayi 0–1Asist: Khalid Baba
- Younes Najari ↔ Hamza El MoudeneOyuncu değişikliği25'
- 2'Khalid BabaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %33 2/6 | %0 0/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 3/7 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %29 2/7 | %67 2/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (8 gol) | 1,33 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (7 gol) | 0,67 (2 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,86 (6 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,71 (5 gol) | 1,33 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %83 5/6 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %43 3/7 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %43 3/7 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %0 0/7 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %43 3/7 | %0 0/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 6,8 | 4,5 |
| 7,5 Üst | %40 2/5 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,5 |
| 2,5 Üst | %100 6/6 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %100 6/6 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %67 4/6 | %100 2/2 |
| 5,5 Üst | %50 3/6 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 6,0 |
| 6,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,8 | 5,0 |
| 6,5 Üst | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %33 2/6 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %17 1/6 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %17 1/6 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Berabere | %50 3/6 | %33 1/3 |
| Geride | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 3/7 | %67 2/3 |
| Berabere | %43 3/7 | %0 0/3 |
| Geride | %14 1/7 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Itt. Tanger (6 maç)
Mas Maghrib A Fes (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Itt. Tanger (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Mas Maghrib A Fes (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 0 | 1 |
Kartlar
Itt. Tanger
Sarı 13 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 2,2)
Mas Maghrib A Fes
Sarı 15 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Itt. Tanger: tüm maçlar, 3 maç · Mas Maghrib A Fes: tüm maçlar, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Itt. Tanger – Mas Maghrib A Fes ilk 11'ler
Itt. Tanger · 4-2-2-2
- 12M. BarcolaK
- 22Z. KianiD
- 6B. ElouadghiriD
- 4M. SaoudD53' sarı kart 53. dk74' gol 74. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 15A. LaaziriD
- 10M. El ArouchO70' oyundan çıktı 70. dk
- 8G. MohutsiwaO70' sarı kart 70. dk
- 7Y. NajariO25' oyundan çıktı 25. dk
- 18Soufyan AhannachF85' oyundan çıktı 85. dk
- 17Abdel MaaliO75' sarı kart 75. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 31ibrahim diengF
- 25A. AzmiK
- 67H. BakhlakhO70' oyuna girdi 70. dk
- 20E. El BellaliO85' oyuna girdi 85. dk
- 34mohamed guartit elO
- 2R. El MelianiD
- 21H. El MoudeneO25' oyuna girdi 25. dk45' sarı kart 45. dk77' gol 77. dk
- 24Akram El WahabiD85' oyuna girdi 85. dk
- 27S. KhorsaD84' oyuna girdi 84. dk
- 23A. LamrabatD
Teknik direktör: Abdelhak Benchikha
Mas Maghrib A Fes · 4-3-3
- 16S. ChihabK
- 20S. GhedamsiD
- 27M. JaouabD88' oyundan çıktı 88. dk
- 15A. KhafifiD
- 21M. OuhrouO
- 8A. HarmachO78' sarı kart 78. dk
- 6Oussama nourdineO
- 7K. BabaF2' sarı kart 2. dk32' asist 32. dk
- 14A. BrikaO
- 18C. IbayiF32' gol 32. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 26D. TitusF77' oyundan çıktı 77. dk
- 22Hamza allah aitD
- 29E. BrijaO
- 5A. ChbaniD
- 17A. El MahraouiF
- 12O. ErrahmanyK
- 30H. AfsalO
- 9Tshegofatso MabasoF
- 28Narcisse ouedraogoF
- 19A. TahiriO
Teknik direktör: Rui Almeida
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Ittihad Tanger 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-5). Maghreb Fès son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 6 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Ittihad Tanger 3, Maghreb Fès 4 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Mayıs 2026, Maghreb Fès 0-1 Ittihad Tanger.
- Sıralama
- 7. (4 p) – 2. (7 p)
- Form (son 5)
- MBGGG – BGGGB
- H2H (G-B-M)
- 3-7-4 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 2,81 – 2,56 – 2,33
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ittihad Tanger bu sezon 3 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,33 gol yedi; Maghreb Fès bu sezon 3 maçta 1,33 attı, 0,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ittihad Tanger %100, Maghreb Fès %67. İlk yarıyı önde kapatma: Ittihad Tanger 0/3, Maghreb Fès 1/3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,81, 0 – 2,56, 2 – 2,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,32, Üst 2,38. Karşılıklı Gol: Var 1,94, Yok 1,52.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %83; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 14 Ekim 2026 02:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fas · Botola Pro puan durumu · GNEF 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kawkab Marrakech | 7 | +4 | 16 |
| 2 | CODM Meknès | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Wydad AC | 7 | +1 | 11 |
| 4 | Maghreb Fès | 7 | +1 | 11 |
| 5 | Ittihad Tanger | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Widad Témara | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Hassania Agadir | 7 | +2 | 9 |
| 8 | Raja Casablanca | 6 | 0 | 9 |
| 9 | FAR Rabat | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Renaissance Berkane | 6 | +2 | 8 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 6 | 0 | 8 |
| 12 | FUS Rabat | 7 | -1 | 8 |
| 13 | UTS Rabat | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Amal Tiznit | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Moghreb Tetouan | 7 | -8 | 3 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 6 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maghreb Fès | 4 | +2 | 8 |
| 2 | Ittihad Tanger | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Kawkab Marrakech | 4 | +1 | 7 |
| 4 | FAR Rabat | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Wydad AC | 4 | -1 | 5 |
| 6 | Renaissance Berkane | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Raja Casablanca | 2 | +1 | 4 |
| 8 | FUS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 9 | CODM Meknès | 3 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Widad Témara | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Hassania Agadir | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 4 | -4 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 2 | -4 | 0 |
| 16 | Amal Tiznit | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CODM Meknès | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Kawkab Marrakech | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Hassania Agadir | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Amal Tiznit | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Widad Témara | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Wydad AC | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Raja Casablanca | 4 | -1 | 5 |
| 8 | Difaa EL Jadida | 2 | +3 | 4 |
| 9 | Renaissance Berkane | 4 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 11 | FUS Rabat | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Ittihad Tanger | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Maghreb Fès | 3 | -1 | 3 |
| 14 | FAR Rabat | 2 | 0 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Moghreb Tetouan | 3 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
