← Maçlar
İskoçya · Championship · 12. hafta24 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Queen's Park 0-1 Dunfermline: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Queen's Park
0–1İY 0–1
Dunfermline
Maç sonu

Queen's Park 0–1 Dunfermline (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Queen's Park – Dunfermline maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: R. MacLeod 18' (Dunfermline).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Queen's Park üstte · Dunfermline altta

01530İY607590 15' sarı kart: S. Martin (Queen's Park)18' gol: R. MacLeod (Dunfermline)42' sarı kart: R. Fraser (Dunfermline)57' oyuncu değişikliği: M. Ruth ↔ C. Smith (Queen's Park)↔58' oyuncu değişikliği: L. Stewart ↔ T. McDonnell (Queen's Park)↔68' sarı kart: O. Adams (Dunfermline)74' oyuncu değişikliği: J. Cooper ↔ C. Morrison (Dunfermline)↔74' oyuncu değişikliği: O. Adams ↔ O. Shaw (Dunfermline)↔83' oyuncu değişikliği: S. Martin ↔ N. Todorov (Queen's Park)↔88' oyuncu değişikliği: A. Oyirwoth ↔ C. Gilmour (Dunfermline)↔88' oyuncu değişikliği: A. Tod ↔ O. Thomas (Dunfermline)↔90' sarı kart: T. McDonnell (Queen's Park)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 15' sarı kart: S. Martin (Queen's Park)
  • 18' gol: R. MacLeod (Dunfermline)
  • 42' sarı kart: R. Fraser (Dunfermline)
  • 57' oyuncu değişikliği: M. Ruth ↔ C. Smith (Queen's Park)
  • 58' oyuncu değişikliği: L. Stewart ↔ T. McDonnell (Queen's Park)
  • 68' sarı kart: O. Adams (Dunfermline)
  • 74' oyuncu değişikliği: J. Cooper ↔ C. Morrison (Dunfermline)
  • 74' oyuncu değişikliği: O. Adams ↔ O. Shaw (Dunfermline)
  • 83' oyuncu değişikliği: S. Martin ↔ N. Todorov (Queen's Park)
  • 88' oyuncu değişikliği: A. Oyirwoth ↔ C. Gilmour (Dunfermline)
  • 88' oyuncu değişikliği: A. Tod ↔ O. Thomas (Dunfermline)
  • 90' sarı kart: T. McDonnell (Queen's Park)

Maç olayları

  1. Queen's ParkDunfermline
  2. T. McDonnellSarı kart90'
  3. 88'A. Oyirwoth ↔ C. GilmourOyuncu değişikliği
  4. 88'A. Tod ↔ O. ThomasOyuncu değişikliği
  5. S. Martin ↔ N. TodorovOyuncu değişikliği83'
  6. 74'J. Cooper ↔ C. MorrisonOyuncu değişikliği
  7. 74'O. Adams ↔ O. ShawOyuncu değişikliği
  8. 68'O. AdamsSarı kart
  9. L. Stewart ↔ T. McDonnellOyuncu değişikliği58'
  10. M. Ruth ↔ C. SmithOyuncu değişikliği57'
  11. 42'R. FraserSarı kart
  12. 18'Gol R. MacLeod 0–1Asist: A. Tod
  13. S. MartinSarı kart15'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Queen's Park
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%14 2/14%29 2/7
Beraberlik%7 1/14%0 0/7
Mağlubiyet%79 11/14%71 5/7
Dunfermline
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%43 6/14%38 3/8
Beraberlik%50 7/14%50 4/8
Mağlubiyet%7 1/14%13 1/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Queen's Park
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,57 (8 gol)0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç1,64 (23 gol)1,43 (10 gol)
Dunfermline
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,07 (15 gol)0,62 (5 gol)
Yediği gol / maç0,50 (7 gol)0,50 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Queen's Park
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%36 5/14%43 3/7
1,5 Üst%79 11/14%71 5/7
2,5 Üst%36 5/14%43 3/7
3,5 Üst%7 1/14%0 0/7
Gol yememe%7 1/14%0 0/7
Dunfermline
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%36 5/14%25 2/8
1,5 Üst%50 7/14%38 3/8
2,5 Üst%7 1/14%0 0/8
3,5 Üst%7 1/14%0 0/8
Gol yememe%57 8/14%63 5/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Queen's Park
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%7 1/14%14 1/7
Berabere%36 5/14%43 3/7
Geride%57 8/14%43 3/7
Dunfermline
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%14 2/14%13 1/8
Berabere%71 10/14%75 6/8
Geride%14 2/14%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Queen's Park (14 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/232/102/X02/28

Dunfermline (14 maç)

1/121/X01/20X/13X/X7X/202/112/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Queen's Park (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 2 4
31-45 1 5
46-60 2 4
61-75 1 3
76-90 2 3

Dunfermline (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 0
31-45 1 2
46-60 3 2
61-75 4 0
76-90 3 1

Kartlar

Queen's Park

Sarı 36 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,6)

Dunfermline

Sarı 25 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Queen's Park 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-9). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Dunfermline için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 5, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 15 kez karşılaştı: Queen's Park 5, Dunfermline 5 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Eylül 2026, Dunfermline 2-0 Queen's Park.

Sıralama
10. (7 p) – 5. (15 p)
Form (son 5)
MGMMM – BBBGG
H2H (G-B-M)
5-5-5 (15 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %0
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %40
iddaa MS 1-0-2
4,95 – 3,66 – 1,41
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Queen's Park iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,60 gol yedi; Dunfermline dış saha 5 maçta 0,60 attı, 0,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Queen's Park %60, Dunfermline %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Queen's Park %60, Dunfermline %40. İlk yarıyı önde kapatma: Queen's Park 1/5, Dunfermline 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,95, 0 – 3,66, 2 – 1,41. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,66.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 21 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · Championship puan durumu · Division1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Partick 14842 187 +1128 GBGMG
2Raith Rovers 14743 209 +1125 GBMGB
3Dunfermline 14671 157 +825 BGGGB
4Stenhousemuir 14725 1616 023 BMMMM
5Livingston 14635 1912 +721 MBGGB
6Inverness CT 14554 1817 +120 MGGMB
7Ayr Utd 13436 1418 -415 GBMGM
8Arbroath 14428 1123 -1214 MMMMG
9Morton 13418 1623 -713 MGGGG
10Queen's Park 142111 823 -157 GMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Partick 7421 113 +814
2Stenhousemuir 7412 86 +213
3Dunfermline 6330 103 +712
4Inverness CT 7331 84 +412
5Raith Rovers 7322 95 +411
6Arbroath 7322 99 011
7Livingston 7313 97 +210
8Ayr Utd 7223 89 -18
9Morton 7205 913 -46
10Queen's Park 7205 510 -56
#TakımOGBMAYAVP
1Raith Rovers 7421 114 +714
2Partick 7421 74 +314
3Dunfermline 8341 54 +113
4Livingston 7322 105 +511
5Stenhousemuir 7313 810 -210
6Inverness CT 7223 1013 -38
7Morton 6213 710 -37
8Ayr Utd 6213 69 -37
9Arbroath 7106 214 -123
10Queen's Park 7016 313 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,95X3,6621,41

Çifte şans

1X1,99121,10

Karşılıklı gol

Var1,71Yok1,66

1,5 Alt / Üst

Alt3,24Üst1,14

2,5 Alt / Üst

Alt1,74Üst1,64

3,5 Alt / Üst

Alt1,23Üst2,72

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.