Porthmadog 1-0 Llanuwchllyn: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Porthmadog 1–0 Llanuwchllyn (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Porthmadog – Llanuwchllyn maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: D. Thomas 84' (Porthmadog).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Porthmadog üstte · Llanuwchllyn altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 84' gol: D. Thomas (Porthmadog)
Maç olayları
- PorthmadogLlanuwchllyn
- Gol D. Thomas 1–084'
Porthmadog iç sahada (7 maç) · Llanuwchllyn deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Porthmadog iç sahada 7 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Llanuwchllyn deplasmanda bu sezon kazanamadı: 6 maçta 1 beraberlik, 5 mağlubiyet.
- Llanuwchllyn, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %83 5/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (14 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,77 (23 gol) | 0,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,46 (32 gol) | 3,00 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %0 0/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Geride | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %0 0/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %38 5/13 | %67 4/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Porthmadog (14 maç)
Llanuwchllyn (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Porthmadog (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Llanuwchllyn (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Kartlar
Porthmadog
Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Llanuwchllyn
Sarı 0 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 204 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPorthmadog
3. sıra · 27 puan · 14 maç · averaj +7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMMB
- 31.10 Guilsfield 2–2 Porthmadog B
- 24.10 Porthmadog 0–1 Brickfield Rangers M
- 16.10 GAP Connah S Quay FC 4–0 Porthmadog M
- 10.10 Gresford Athletic 0–1 Porthmadog G
- 03.10 Porthmadog 1–0 Bangor City 1876 FC G
Llanuwchllyn
11. sıra · 15 puan · 14 maç · averaj -9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMBM
- 31.10 Llanuwchllyn 3–4 Denbigh Town M
- 24.10 Llanuwchllyn 3–3 Bala Town B
- 17.10 Newtown AFC 7–0 Llanuwchllyn M
- 10.10 Llanuwchllyn 4–1 Penrhyncoch G
- 03.10 Guilsfield 1–0 Llanuwchllyn M
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Porthmadog ile Llanuwchllyn, FAW Championship (Galler) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 17:30 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Porthmadog 4., Llanuwchllyn 10.; iki takım arasında 9 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Porthmadog son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi. Llanuwchllyn için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 10, yenilen 16. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 4. (24 p) – 10. (15 p)
- Form (son 5)
- BMMGG – MBMGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 1,28 – 4,46 – 5,22
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Porthmadog iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,00 gol yedi; Llanuwchllyn dış saha 5 maçta 0,60 attı, 3,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Porthmadog %33, Llanuwchllyn %40. İlk yarıyı önde kapatma: Porthmadog 2/6, Llanuwchllyn 0/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,28, 0 – 4,46, 2 – 5,22. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,13.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %37; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 23 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Galler · FAW Championship puan durumu · North
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brickfield Rangers | 14 | +19 | 34 |
| 2 | Newtown AFC | 13 | +19 | 30 |
| 3 | Porthmadog | 14 | +7 | 27 |
| 4 | Mold Alexandra | 13 | +15 | 25 |
| 5 | Bala Town | 14 | +3 | 24 |
| 6 | Caersws | 13 | +10 | 23 |
| 7 | Bangor City 1876 FC | 13 | +15 | 22 |
| 8 | Guilsfield | 14 | +1 | 18 |
| 9 | Buckley Town | 14 | 0 | 15 |
| 10 | Holyhead Hotspur | 13 | -3 | 15 |
| 11 | Llanuwchllyn | 14 | -9 | 15 |
| 12 | Denbigh Town | 13 | -2 | 14 |
| 13 | Rhyl | 14 | -3 | 13 |
| 14 | Ruthin Town | 13 | -12 | 12 |
| 15 | Gresford Athletic | 12 | -26 | 7 |
| 16 | Penrhyncoch | 13 | -34 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brickfield Rangers | 7 | +8 | 16 |
| 2 | Newtown AFC | 7 | +11 | 14 |
| 3 | Llanuwchllyn | 8 | +6 | 14 |
| 4 | Guilsfield | 7 | +4 | 12 |
| 5 | Mold Alexandra | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Porthmadog | 7 | +2 | 12 |
| 7 | Bangor City 1876 FC | 6 | +10 | 10 |
| 8 | Bala Town | 6 | +1 | 9 |
| 9 | Caersws | 6 | +1 | 9 |
| 10 | Buckley Town | 7 | +1 | 8 |
| 11 | Rhyl | 7 | -1 | 7 |
| 12 | Ruthin Town | 7 | -7 | 7 |
| 13 | Holyhead Hotspur | 7 | -3 | 5 |
| 14 | Denbigh Town | 6 | -3 | 4 |
| 15 | Gresford Athletic | 6 | -12 | 3 |
| 16 | Penrhyncoch | 6 | -11 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brickfield Rangers | 7 | +11 | 18 |
| 2 | Newtown AFC | 6 | +8 | 16 |
| 3 | Porthmadog | 7 | +5 | 15 |
| 4 | Bala Town | 8 | +2 | 15 |
| 5 | Caersws | 7 | +9 | 14 |
| 6 | Mold Alexandra | 6 | +13 | 13 |
| 7 | Bangor City 1876 FC | 7 | +5 | 12 |
| 8 | Denbigh Town | 7 | +1 | 10 |
| 9 | Holyhead Hotspur | 6 | 0 | 10 |
| 10 | Buckley Town | 7 | -1 | 7 |
| 11 | Rhyl | 7 | -2 | 6 |
| 12 | Guilsfield | 7 | -3 | 6 |
| 13 | Ruthin Town | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Gresford Athletic | 6 | -14 | 4 |
| 15 | Llanuwchllyn | 6 | -15 | 1 |
| 16 | Penrhyncoch | 7 | -23 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (13)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Deplasman Alt/Üst 0.5
